Plecari Trenuri Bilete tren

Calatoreste cu trenul - rute, legaturi si preturi
Versiune mobil Despre noi Siteuri partenere Contact
mersul trenurilor la zi calator prin romania
cu biletetren.ro
ACASA INFORMATII TREN PLECARI-SOSIRI STATII CFR AGENTII DE VOIAJ CFR STIRI CONTACT
Alege ruta Informatii Tren Plecari Sosiri
Plecare    
Mersul trenurilor la zi STIRI: Modificari in circulatia trenurilor de persoane pe unele rute din Judetul Suceava Citeste stirea
Trenuri care pleaca din gara  
Trenuri care sosesc in gara     - INAPOI -
Rang Tren Ora plecari Traseu
Accelerat 1983 05:00 am 1Bucuresti Nord (05:00-05:00) 2Ciulnita (06:48-06:53) 3Fetesti (07:49-07:51) 4Cernavoda Pod (08:12-08:14) 5Medgidia (08:34-08:46) 6Nicolae Balcescu (09:05-09:06) 7Cogealac (09:36-09:37) 8Baia Dobrogea (10:01-10:02) 9Babadag (10:25-10:26) 10Tulcea Oras (11:22-11:22)
Personal 5009 05:10 am 1Bucuresti Nord (05:10-05:10) 2Depoul Buc. Triaj h (05:18-05:19) 3Chitila (05:23-05:24) 4Buftea (05:32-05:33) 5Dirza hc (05:37-05:38) 6Peris (05:46-05:53) 7Scrovistea hc (05:58-05:59) 8Crivina (06:03-06:04) 9Prahova (06:08-06:09) 10Brazi (06:16-06:17) 11Ploiesti Triaj hc (06:23-06:24) 12Ploiesti Sud (06:31-06:35) 13Ploiesti Est (06:42-06:43) 14Valea Calugareasca (06:50-06:57) 15Muru hc (07:01-07:02) 16Cricov (07:06-07:07) 17Tomsani hc (07:12-07:13) 18Inotesti (07:19-07:20) 19Mizil (07:28-07:29) 20Sahateni (07:37-07:38) 21Pietroasele hc (07:47-07:48) 22Ulmeni (07:53-07:54) 23Baile Sarata Monteoru hc (07:59-08:00) 24Buzau (08:14-08:27) 25Boboc (08:39-08:40) 26Zoita Hm (08:51-08:52) 27Rimnicu Sarat (09:06-09:07) 28Voetin (09:15-09:16) 29Sihlea (09:24-09:25) 30Gugesti (09:33-09:34) 31Cotesti (09:43-09:44) 32Focsani (09:52-09:54) 33Putna Seaca (10:13-10:14) 34Marasesti (10:27-10:27)
Accelerat 1891 05:20 am 1Bucuresti Nord (05:20-05:20) 2Titu (06:05-06:10) 3Gaesti (06:26-06:27) 4Golesti (06:50-06:55) 5Pitesti (07:07-07:16) 6Costesti (07:36-07:38) 7Slatina (08:28-08:30) 8Piatra Olt (08:48-08:50) 9Bals (09:04-09:05) 10Craiova (09:34-09:34)
Accelerat 1822 19:00 pm 1Arad (19:00-19:00) 2Radna (19:30-19:32) 3Savirsin (20:09-20:11) 4Ilia (20:43-20:45) 5Deva (21:09-21:11) 6Simeria (21:22-21:25) 7Calan (21:41-21:42) 8Subcetate (21:57-21:58) 9Petrosani (23:10-23:13) 10Valea Sadului (00:02-00:03) 11Tirgu Jiu (00:24-00:26) 12Carbunesti (00:53-00:54) 13Filiasi (01:32-01:33) 14Craiova (01:58-02:10) 15Caracal (02:47-02:49) 16Draganesti Olt (03:03-03:04) 17Rosiori Nord (03:33-03:35) 18Videle (04:25-04:27) 19Bucuresti Nord (05:15-05:42) 20Lehliu (06:50-06:51) 21Ciulnita (07:34-07:35) 22Fetesti (08:29-08:30) 23Cernavoda Pod (08:52-08:53) 24Medgidia (09:13-09:15) 25Constanta (09:42-09:42)
Rapid 791 05:45 am 1Bucuresti Nord (05:45-05:45) 2Videle (06:29-06:31) 3Rosiori Nord (07:20-07:22) 4Caracal (08:03-08:05) 5Craiova (08:48-08:50) 6Filiasi (09:12-09:14) 7Strehaia hc (09:33-09:34) 8Balota (10:00-10:02) 9Drobeta Turnu Severin (10:35-10:35)
Personal 3001 05:46 am 1Bucuresti Nord (05:46-05:46) 2Depoul Buc. Triaj h (05:54-05:55) 3Chitila (05:59-06:00) 4P. Mac. R1 Buciumeni (06:05-06:06) 5Buftea (06:11-06:18) 6Dirza hc (06:23-06:24) 7Peris (06:33-06:34) 8Scrovistea hc (06:39-06:40) 9Crivina (06:44-06:45) 10Prahova (06:49-06:50) 11Brazi (06:56-06:57) 12Ploiesti Triaj hc (07:03-07:04) 13Ploiesti Vest (07:10-07:15) 14Buda (07:22-07:23) 15Floresti Prahova (07:32-07:33) 16Cimpina (07:44-07:46) 17Breaza hc (07:53-07:54) 18Nistoresti hc (07:58-07:59) 19Breaza Nord (08:04-08:05) 20Comarnic (08:11-08:16) 21Posada hc (08:25-08:26) 22Valea Larga Hm (08:35-08:39) 23Sinaia Sud hc (08:45-08:46) 24Sinaia (08:50-08:56) 25Poiana Tapului hc (09:06-09:07) 26Busteni (09:13-09:23) 27Azuga (09:33-09:45) 28Predeal (09:59-10:01) 29Timisu de Sus Hm (10:14-10:15) 30Timisu de Jos hc (10:21-10:22) 31Dirste (10:28-10:29) 32Brasov (10:36-10:36)
Personal 9101 05:52 am 1Bucuresti Nord (05:52-05:52) 2Chitila (06:03-06:05) 3Sabareni (06:13-06:14) 4Ciocanesti (06:23-06:24) 5Bildana hc (06:31-06:32) 6Ghergani (06:39-06:40) 7Contesti hc (06:46-06:47) 8Boteni hc (06:50-06:51) 9Titu (06:58-07:04) 10Dimbovicioara h (07:09-07:10) 11Podu Rizii hc (07:14-07:15) 12Banesti Hm (07:19-07:20) 13Movila Dimbovita hc (07:24-07:25) 14Nucet (07:28-07:29) 15Cazaci hc (07:33-07:34) 16Vacaresti (07:39-07:40) 17Tirgoviste (07:48-07:54) 18Romlux hc (07:58-07:59) 19Teis Hm (08:02-08:03) 20Aninoasa Hm (08:07-08:08) 21Sateni hc (08:11-08:12) 22Doicesti (08:16-08:17) 23Doicesti hc (08:20-08:21) 24Vulcana Pandele (08:25-08:28) 25Scirlenta hc (08:32-08:33) 26Trainica hc (08:36-08:37) 27Pucioasa (08:41-08:43) 28Motaieni hc (08:47-08:48) 29Fieni (08:55-09:09) 30Tepes Voda Hm (09:15-09:16) 31Pietrosita (09:25-09:25)
IC 551 06:00 am 1Bucuresti Nord (06:00-06:00) 2Ploiesti Sud (06:41-06:43) 3Buzau (07:45-07:48) 4Rimnicu Sarat (08:21-08:22) 5Focsani (08:57-08:59) 6Adjud (09:49-09:51) 7Bacau (10:31-10:33) 8Roman (11:03-11:05) 9Pascani (11:34-11:40) 10Suceava (12:20-12:20)
Personal 871 06:10 am 1Bucuresti Nord (06:10-06:10) 2P.O. Aeroport H (06:35-06:37) 3Balotesti (06:41-06:41)
Rapid 871 06:10 am 1Bucuresti Nord (06:10-06:10) 2Balotesti (06:41-06:47) 3Urziceni (07:28-07:33) 4Faurei (08:42-08:45) 5Braila (09:25-09:27) 6Galati (10:02-10:02)
Personal 8071 06:13 am 1Bucuresti Nord (06:13-06:13) 2Bucuresti Baneasa (06:21-06:22) 3Pantelimon (06:33-06:39) 4Pantelimon Sud (06:42-06:44) 5Bucuresti Obor (06:54-06:54)
Personal 9021 06:18 am 1Bucuresti Nord (06:18-06:18) 2Depoul Buc. Triaj h (06:25-06:26) 3Chitila (06:29-06:30) 4Sabareni (06:39-06:40) 5Ciocanesti (06:49-06:50) 6Bildana hc (06:57-06:58) 7Ghergani (07:05-07:06) 8Contesti hc (07:12-07:13) 9Boteni hc (07:16-07:17) 10Titu (07:24-07:28) 11Fusea (07:35-07:36) 12Matasaru Hm (07:42-07:43) 13Cojocaru hc (07:48-07:49) 14Gaesti Sud hc (07:52-07:53) 15Gaesti (07:58-07:59) 16Patroaia (08:07-08:08) 17Leordeni Arges (08:15-08:16) 18Calinesti (08:22-08:23) 19Golesti (08:35-08:37) 20Ram. Golesti (08:42-08:43) 21Pitesti (08:52-08:52)
Personal 7039 06:34 am 1Bucuresti Nord (06:34-06:34) 2Depoul Buc. Triaj h (06:45-06:46) 3P.O. Aeroport H (07:00-07:02) 4Balotesti (07:05-07:05)
IC 591 06:45 am 1Bucuresti Nord (06:45-06:45) 2Videle (07:29-07:31) 3Rosiori Nord (08:20-08:22) 4Caracal (09:03-09:05) 5Craiova (09:48-09:54) 6Balota (11:01-11:02) 7Drobeta Turnu Severin (11:28-11:30) 8Baile Herculane (12:16-12:17) 9Caransebes (13:38-13:40) 10Lugoj (14:08-14:09) 11Timisoara Nord (14:51-14:51)
Accelerat 1655 07:01 am 1Bucuresti Nord (07:01-07:01) 2Ploiesti Sud (07:43-07:46) 3Mizil (08:18-08:19) 4Buzau (08:52-08:56) 5Rimnicu Sarat (09:29-09:31) 6Focsani (10:06-10:09) 7Marasesti (10:38-10:40) 8Adjud (11:03-11:05) 9Bacau (11:45-11:45)
Personal 7001 07:10 am 1Bucuresti Nord (07:10-07:10) 2P.O. Aeroport H (07:35-07:38) 3Balotesti (07:41-07:41)
Accelerat 1789 07:21 am 1Bucuresti Nord (07:21-07:21) 2Titu (08:06-08:07) 3Gaesti (08:23-08:24) 4Golesti (08:47-08:48) 5Pitesti (09:00-09:00)
Personal 7037 07:29 am 1Bucuresti Nord (07:29-07:29) 2Carpati h (07:35-07:36) 3Pajura Hm (07:40-07:45) 4Depoul Buc. Triaj h (07:48-07:49) 5Mogosoaia (07:55-07:57) 6Odaile h (08:01-08:02) 7Balotesti (08:07-08:16) 8Caciulati (08:22-08:23) 9Moara Vlasiei (08:29-08:38) 10Greci Hm (08:44-08:45) 11Fierbinti (08:51-08:52) 12Dridu (08:58-08:59) 13Moldoveni (09:05-09:06) 14Armasesti (09:11-09:12) 15Barbulesti hc (09:17-09:18) 16Urziceni (09:26-09:26)
Accelerat 1745 07:30 am 1Bucuresti Nord (07:30-07:30) 2Ploiesti Vest (08:11-08:13) 3Cimpina (08:34-08:35) 4Breaza hc (08:43-08:44) 5Comarnic (08:59-09:02) 6Sinaia (09:31-09:37) 7Busteni (09:48-09:52) 8Predeal (10:13-10:15) 9Brasov (10:46-10:58) 10Augustin (11:41-11:42) 11Rupea (12:12-12:13) 12Sighisoara (13:07-13:10) 13Dumbraveni (13:28-13:29) 14Medias (13:45-13:48) 15Copsa Mica (14:00-14:01) 16Blaj (14:29-14:31) 17Teius (14:52-14:55) 18Aiud (15:05-15:06) 19Razboieni (15:26-15:27) 20Cimpia Turzii (15:42-15:44) 21Cluj Napoca (16:41-16:57) 22Gherla (17:44-17:45) 23Dej Calatori (18:02-18:14) 24Gilgau (18:40-18:41) 25Ileanda (18:56-18:57) 26Jibou (19:30-19:32) 27Benesat (19:49-19:50) 28Ulmeni Salaj (19:58-19:59) 29Baia Mare (20:32-20:46) 30Seini (21:20-21:21) 31Satu Mare (22:33-22:33)
Personal 5021 07:45 am 1Bucuresti Nord (07:45-07:45) 2Bucuresti Basarab h (07:49-07:50) 3Carpati h (07:54-07:55) 4Bucuresti Triaj hc (07:58-07:59) 5Depoul Buc. Triaj h (08:02-08:03) 6Chitila (08:07-08:08) 7Buftea (08:15-08:16) 8Dirza hc (08:20-08:21) 9Peris (08:28-08:29) 10Scrovistea hc (08:34-08:35) 11Crivina (08:40-08:41) 12Prahova (08:45-08:46) 13Brazi (08:52-08:53) 14Ploiesti Triaj hc (08:59-09:00) 15Ploiesti Sud (09:06-09:18) 16Ploiesti Est (09:24-09:25) 17Valea Calugareasca (09:32-09:40) 18Muru hc (09:44-09:45) 19Cricov (09:49-10:04) 20Tomsani hc (10:10-10:11) 21Inotesti (10:17-10:18) 22Mizil (10:26-10:27) 23Sahateni (10:35-10:36) 24Pietroasele hc (10:45-10:46) 25Ulmeni (10:51-10:52) 26Baile Sarata Monteoru hc (10:58-10:59) 27Buzau (11:13-11:13)
Personal 7003 08:10 am 1Bucuresti Nord (08:10-08:10) 2Depoul Buc. Triaj h (08:21-08:22) 3P.O. Aeroport H (08:35-08:38) 4Balotesti (08:41-08:41)
Personal 8073 08:15 am 1Bucuresti Nord (08:15-08:15) 2Bucuresti Baneasa (08:23-08:24) 3Pantelimon (08:35-08:41) 4Pantelimon Sud (08:44-08:46) 5Bucuresti Obor (08:56-08:56)
Accelerat 1697 08:25 am 1Bucuresti Nord (08:25-08:25) 2Gradinari (08:48-08:49) 3Videle (09:13-09:15) 4Galateni (09:27-09:28) 5Olteni (09:45-09:46) 6Rosiori Nord (10:10-10:10)
Rapid 831 08:30 am 1Bucuresti Nord (08:30-08:30) 2Ploiesti Vest (09:10-09:12) 3Cimpina (09:34-09:35) 4Sinaia (10:25-10:26) 5Busteni (10:37-10:38) 6Azuga (10:44-10:45) 7Predeal (10:59-11:01) 8Brasov (11:32-11:32)
Accelerat 11671 08:50 am 1Bucuresti Nord (08:50-08:50) 2Ploiesti Sud (09:32-09:35) 3Mizil (10:07-10:08) 4Buzau (10:41-10:44) 5Faurei (11:39-11:41) 6Ianca Sat hc (11:55-11:56) 7Braila (12:23-12:26) 8Barbosi (12:43-12:45) 9Galati (13:04-13:04)
IC 555 09:00 am 1Bucuresti Nord (09:00-09:00) 2Ploiesti Sud (09:41-09:44) 3Buzau (10:49-10:54) 4Rimnicu Sarat (11:27-11:28) 5Focsani (12:03-12:07) 6Marasesti (12:36-12:37) 7Adjud (13:00-13:03) 8Bacau (13:43-13:43)
Personal 1671 09:10 am 1Bucuresti Nord (09:10-09:10) 2P.O. Aeroport H (09:35-09:35)
Accelerat 1632 20:17 pm 1Oradea (20:17-20:17) 2Alesd (20:53-20:54) 3Huedin (22:03-22:04) 4Cluj Napoca (22:58-23:13) 5Cimpia Turzii (00:09-00:11) 6Razboieni (00:28-00:29) 7Aiud (00:46-00:47) 8Teius (01:02-01:05) 9Blaj (01:29-01:31) 10Copsa Mica (02:00-02:02) 11Medias (02:13-02:15) 12Sighisoara (02:56-02:59) 13Brasov (04:53-05:21) 14Predeal (05:48-05:57) 15Azuga (06:08-06:09) 16Busteni (06:15-06:16) 17Sinaia (06:26-06:27) 18Cimpina (07:16-07:17) 19Ploiesti Vest (07:40-07:42) 20Bucuresti Nord (08:25-09:19) 21Lehliu (10:29-10:30) 22Ciulnita (11:14-11:16) 23Fetesti (11:57-11:59) 24Cernavoda Pod (12:20-12:22) 25Medgidia (12:42-12:44) 26Constanta (13:11-13:11)
Accelerat 12632 20:17 pm 1Oradea (20:17-20:17) 2Alesd (20:53-20:54) 3Huedin (22:03-22:04) 4Cluj Napoca (22:58-23:13) 5Cimpia Turzii (00:09-00:11) 6Razboieni (00:28-00:29) 7Aiud (00:46-00:47) 8Teius (01:02-01:05) 9Blaj (01:29-01:31) 10Copsa Mica (02:00-02:02) 11Medias (02:13-02:15) 12Sighisoara (02:56-02:59) 13Brasov (04:53-05:21) 14Predeal (05:48-05:55) 15Azuga (06:06-06:07) 16Busteni (06:14-06:17) 17Sinaia (06:28-06:29) 18Comarnic (06:54-06:56) 19Cimpina (07:13-07:15) 20Ploiesti Vest (07:39-07:42) 21Bucuresti Nord (08:25-09:19) 22Lehliu (10:27-10:35) 23Ciulnita (11:38-11:39) 24Fetesti (12:17-12:18) 25Cernavoda Pod (12:38-12:39) 26Medgidia (12:59-13:00) 27Constanta (13:29-13:29)
Accelerat 1791 09:20 am 1Bucuresti Nord (09:20-09:20) 2Titu (10:05-10:10) 3Gaesti (10:26-10:27) 4Golesti (10:50-10:51) 5Pitesti (11:03-11:03)
Rapid 821 09:45 am 1Bucuresti Nord (09:45-09:45) 2Videle (10:29-10:30) 3Rosiori Nord (11:18-11:20) 4Draganesti Olt (11:47-11:48) 5Caracal (12:03-12:05) 6Piatra Olt (12:35-12:36) 7Dragasani (13:05-13:07) 8Babeni (13:29-13:30) 9Govora (13:36-13:37) 10Rimnicu Vilcea (13:47-13:49) 11Calimanesti (14:05-14:06) 12Pausa h (14:10-14:10)
Accelerat 1621 09:50 am 1Bucuresti Nord (09:50-09:50) 2Ploiesti Vest (10:31-10:32) 3Floresti Prahova (10:45-10:47) 4Cimpina (10:58-11:03) 5Breaza hc (11:10-11:11) 6Comarnic (11:23-11:24) 7Sinaia (11:49-11:50) 8Busteni (12:01-12:05) 9Azuga (12:11-12:12) 10Predeal (12:26-12:28) 11Brasov (12:58-13:10) 12Sighisoara (15:12-15:17) 13Medias (15:49-15:51) 14Copsa Mica (16:03-16:23) 15Baile Ocna Sibiului hc (16:56-16:57) 16Sibiu (17:11-17:11)
Personal 7005 10:10 pm 1Bucuresti Nord (10:10-10:10) 2P.O. Aeroport H (10:35-10:38) 3Balotesti (10:41-10:41)
Accelerat 1535 10:30 pm 1Bucuresti Nord (10:30-10:30) 2Buftea (10:45-10:46) 3Peris (10:55-10:56) 4Crivina (11:03-11:04) 5Ploiesti Sud (11:22-11:22)
Personal 8075 10:37 pm 1Bucuresti Nord (10:37-10:37) 2Bucuresti Baneasa (10:45-10:46) 3Pantelimon (10:57-11:02) 4Pantelimon Sud (11:05-11:07) 5Bucuresti Obor (11:17-11:17)
Accelerat 1933 10:45 pm 1Bucuresti Nord (10:45-10:45) 2Ploiesti Vest (11:27-11:29) 3Cimpina (11:51-11:52) 4Sinaia (12:41-12:44) 5Busteni (12:59-13:01) 6Azuga (13:10-13:16) 7Predeal (13:32-13:34) 8Brasov (14:06-14:06)
Accelerat 1691 10:45 pm 1Bucuresti Nord (10:45-10:45) 2Videle (11:30-11:32) 3Rosiori Nord (12:21-12:23) 4Draganesti Olt (12:51-12:52) 5Caracal (13:07-13:09) 6Craiova (13:52-14:00) 7Filiasi (14:22-14:24) 8Strehaia hc (14:44-14:45) 9Balota (15:20-15:21) 10Drobeta Turnu Severin (15:47-15:49) 11Orsova (16:16-16:18) 12Baile Herculane (16:44-16:45) 13Caransebes (18:11-18:13) 14Lugoj (18:41-18:43) 15Timisoara Nord (19:25-19:25)
Rapid 751 11:00 pm 1Bucuresti Nord (11:00-11:00) 2Ploiesti Sud (11:42-11:43) 3Mizil (12:15-12:16) 4Buzau (12:49-12:52) 5Rimnicu Sarat (13:25-13:26) 6Focsani (14:02-14:04) 7Marasesti (14:34-14:35) 8Adjud (14:57-14:59) 9Bacau (15:40-15:41) 10Roman (16:11-16:12) 11Pascani (16:43-16:52) 12Dolhasca (17:07-17:08) 13Veresti (17:28-17:43) 14Bucecea (18:05-18:06) 15Leorda (18:21-18:29) 16Botosani (18:52-18:52)
Personal 7007 11:10 pm 1Bucuresti Nord (11:10-11:10) 2P.O. Aeroport H (11:35-11:38) 3Balotesti (11:41-11:41)
Accelerat 1893 11:20 pm 1Bucuresti Nord (11:20-11:20) 2Titu (12:05-12:07) 3Gaesti (12:23-12:24) 4Golesti (12:47-12:48) 5Pitesti (13:00-13:07) 6Costesti (13:26-13:27) 7Slatina (14:23-14:25) 8Piatra Olt (14:43-14:45) 9Bals (14:58-15:00) 10Craiova (15:43-15:43)
Rapid 661 12:00 pm 1Bucuresti Nord (12:00-12:00) 2Ploiesti Sud (12:41-12:44) 3Mizil (13:14-13:15) 4Buzau (13:49-13:53) 5Rimnicu Sarat (14:26-14:27) 6Focsani (15:02-15:04) 7Tecuci (15:54-16:06) 8Birlad (16:48-16:50) 9Crasna (17:26-17:27) 10Vaslui (17:45-17:47) 11Birnova (18:29-18:30) 12Nicolina (18:44-18:46) 13Iasi (18:55-18:55)
Personal 7009 12:10 pm 1Bucuresti Nord (12:10-12:10) 2P.O. Aeroport H (12:35-12:38) 3Balotesti (12:41-12:41)
Rapid 463 12:24 pm 1Bucuresti Nord (12:24-12:24) 2Videle (13:13-13:14) 3Giurgiu Nord (14:10-14:10)
Accelerat 1675 12:30 pm 1Bucuresti Nord (12:30-12:30) 2Ploiesti Sud (13:12-13:18) 3Mizil (13:50-13:51) 4Buzau (14:24-14:28) 5Faurei (15:25-15:27) 6Ianca Sat hc (15:39-15:40) 7Braila (16:06-16:09) 8Barbosi (16:26-16:28) 9Galati (16:47-16:47)
Rapid 693 12:45 pm 1Bucuresti Nord (12:45-12:45) 2Videle (13:30-13:31) 3Rosiori Nord (14:27-14:29) 4Caracal (15:10-15:12) 5Craiova (15:55-16:02) 6Filiasi (16:24-16:26) 7Strehaia hc (16:46-16:48) 8Balota (17:15-17:16) 9Drobeta Turnu Severin (17:42-17:44) 10Orsova (18:10-18:11) 11Baile Herculane (18:31-18:37) 12Caransebes (19:59-20:01) 13Lugoj (20:29-20:31) 14Timisoara Nord (21:13-21:13)
IC 531 13:00 pm 1Bucuresti Nord (13:00-13:00) 2Ploiesti Vest (13:40-13:42) 3Sinaia (14:45-14:47) 4Azuga (15:03-15:04) 5Predeal (15:19-15:21) 6Brasov (15:51-16:04) 7Sighisoara (18:07-18:13) 8Medias (18:45-18:47) 9Blaj (19:25-19:27) 10Teius (19:48-19:58) 11Razboieni (20:26-20:28) 12Cimpia Turzii (20:43-20:44) 13Cluj Napoca (21:41-21:57) 14Huedin (22:51-22:52) 15Alesd (00:02-00:03) 16Oradea (00:38-00:38)
Personal 5005 13:08 pm 1Bucuresti Nord (13:08-13:08) 2Depoul Buc. Triaj h (13:17-13:18) 3Chitila (13:22-13:23) 4Buftea (13:30-13:31) 5Dirza hc (13:35-13:36) 6Peris (13:44-13:45) 7Scrovistea hc (13:50-13:51) 8Crivina (13:55-13:56) 9Prahova (14:00-14:01) 10Brazi (14:07-14:08) 11Ploiesti Triaj hc (14:14-14:15) 12Ploiesti Sud (14:22-14:25) 13Ploiesti Est (14:31-14:32) 14Valea Calugareasca (14:40-14:41) 15Muru hc (14:45-14:46) 16Cricov (14:50-14:51) 17Tomsani hc (14:57-14:58) 18Inotesti (15:04-15:05) 19Mizil (15:13-15:21) 20Sahateni (15:29-15:30) 21Pietroasele hc (15:38-15:39) 22Ulmeni (15:44-15:45) 23Baile Sarata Monteoru hc (15:51-15:52) 24Buzau (16:06-16:20) 25Boboc (16:32-16:33) 26Zoita Hm (16:44-16:45) 27Rimnicu Sarat (16:59-17:00) 28Voetin (17:08-17:09) 29Sihlea (17:17-17:18) 30Gugesti (17:26-17:27) 31Cotesti (17:36-17:37) 32Focsani (17:45-17:47) 33Putna Seaca (18:06-18:07) 34Marasesti (18:20-18:20)
Accelerat 1679 13:10 pm 1Bucuresti Nord (13:10-13:10) 2Buftea (13:25-13:26) 3Ploiesti Sud (13:55-13:56) 4Mizil (14:28-14:29) 5Buzau (15:02-15:04) 6Faurei (16:01-16:02) 7Ianca Sat hc (16:14-16:15) 8Braila (16:41-16:44) 9Barbosi (17:01-17:02) 10Galati (17:21-17:21)
Personal 7011 13:10 pm 1Bucuresti Nord (13:10-13:10) 2P.O. Aeroport H (13:35-13:38) 3Balotesti (13:41-13:41)
Personal 8077 13:12 pm 1Bucuresti Nord (13:12-13:12) 2Bucuresti Baneasa (13:20-13:21) 3Pantelimon (13:32-13:43) 4Pantelimon Sud (13:46-13:48) 5Bucuresti Obor (13:58-13:58)
Accelerat 1793 13:20 pm 1Bucuresti Nord (13:20-13:20) 2Titu (14:05-14:10) 3Gaesti (14:26-14:27) 4Golesti (14:50-14:55) 5Pitesti (15:07-15:07)
Accelerat 13231 13:45 pm 1Bucuresti Nord (13:45-13:45) 2Videle (14:30-14:32) 3Rosiori Nord (15:21-15:24) 4Draganesti Olt (15:52-15:54) 5Caracal (16:09-16:19) 6Piatra Olt (16:49-16:50) 7Dragasani (17:21-17:22) 8Babeni (17:48-17:49) 9Govora (17:55-17:56) 10Rimnicu Vilcea (18:08-18:16) 11Calimanesti (18:30-18:31) 12Pausa h (18:36-18:37) 13Talmaciu (19:49-19:50) 14Sibiu (20:10-20:10)
Rapid 681 14:00 pm 1Bucuresti Nord (14:00-14:00) 2Ciulnita (15:50-15:52) 3Fetesti (16:33-16:35) 4Cernavoda Pod (16:56-16:57) 5Medgidia (17:19-17:20) 6Constanta (17:46-17:46)
Rapid 651 14:00 pm 1Bucuresti Nord (14:00-14:00) 2Ploiesti Sud (14:41-14:45) 3Mizil (15:17-15:18) 4Buzau (15:51-15:54) 5Rimnicu Sarat (16:27-16:28) 6Focsani (17:05-17:07) 7Adjud (17:59-18:01) 8Bacau (18:42-18:54) 9Roman (19:24-19:25) 10Pascani (19:56-19:58) 11Dolhasca (20:13-20:14) 12Veresti (20:31-20:32) 13Suceava (20:43-20:45) 14Suceava Nord (20:53-20:53)
Personal 3005 14:10 pm 1Bucuresti Nord (14:10-14:10) 2Depoul Buc. Triaj h (14:19-14:20) 3Chitila (14:24-14:25) 4Buftea (14:32-14:33) 5Dirza hc (14:37-14:38) 6Peris (14:46-14:47) 7Scrovistea hc (14:52-14:53) 8Crivina (14:57-14:58) 9Prahova (15:03-15:04) 10Brazi (15:10-15:11) 11Ploiesti Triaj hc (15:17-15:18) 12Ploiesti Vest (15:24-15:27) 13Buda (15:34-15:35) 14Floresti Prahova (15:45-15:46) 15Cimpina (15:57-15:58) 16Breaza hc (16:06-16:07) 17Nistoresti hc (16:12-16:13) 18Breaza Nord (16:19-16:20) 19Comarnic (16:26-16:27) 20Posada hc (16:34-16:35) 21Valea Larga Hm (16:43-16:44) 22Sinaia Sud hc (16:50-16:51) 23Sinaia (16:55-16:56) 24Poiana Tapului hc (17:04-17:05) 25Busteni (17:10-17:11) 26Azuga (17:20-17:24) 27Predeal (17:38-17:40) 28Tunelul Mare h (17:46-17:47) 29Timisu de Sus Hm (17:54-17:55) 30Timisu de Jos hc (18:01-18:02) 31Dirste (18:08-18:09) 32Brasov (18:16-18:16)
Personal 7013 14:10 pm 1Bucuresti Nord (14:10-14:10) 2P.O. Aeroport H (14:35-14:38) 3Balotesti (14:41-14:41)
Personal 9103 14:20 pm 1Bucuresti Nord (14:20-14:20) 2Depoul Buc. Triaj h (14:29-14:30) 3Chitila (14:35-14:36) 4Sabareni (14:44-14:45) 5Ciocanesti (14:54-14:55) 6Bildana hc (15:02-15:03) 7Ghergani (15:10-15:11) 8Contesti hc (15:17-15:18) 9Boteni hc (15:21-15:22) 10Titu (15:29-15:31) 11Dimbovicioara h (15:36-15:37) 12Podu Rizii hc (15:41-15:42) 13Banesti Hm (15:46-15:47) 14Movila Dimbovita hc (15:51-15:52) 15Nucet (15:55-15:56) 16Cazaci hc (16:00-16:01) 17Vacaresti (16:06-16:07) 18Tirgoviste (16:15-16:21) 19Romlux hc (16:24-16:25) 20Teis Hm (16:28-16:29) 21Aninoasa Hm (16:33-16:34) 22Sateni hc (16:36-16:37) 23Doicesti (16:41-16:42) 24Doicesti hc (16:45-16:46) 25Vulcana Pandele (16:50-16:53) 26Scirlenta hc (16:56-16:57) 27Trainica hc (17:00-17:01) 28Pucioasa (17:05-17:15) 29Motaieni hc (17:19-17:20) 30Fieni (17:27-17:28) 31Tepes Voda Hm (17:34-17:35) 32Pietrosita (17:44-17:44)
Personal 7033 14:32 pm 1Bucuresti Nord (14:32-14:32) 2Carpati h (14:37-14:38) 3Pajura Hm (14:42-14:47) 4Depoul Buc. Triaj h (14:50-14:51) 5Mogosoaia (14:57-14:58) 6Odaile h (15:02-15:03) 7Balotesti (15:08-15:09) 8Caciulati (15:14-15:15) 9Moara Vlasiei (15:21-15:31) 10Greci Hm (15:37-15:38) 11Fierbinti (15:44-15:45) 12Dridu (15:51-15:52) 13Moldoveni (15:58-15:59) 14Armasesti (16:04-16:05) 15Barbulesti hc (16:08-16:09) 16Urziceni (16:17-16:17)
Accelerat 1725 14:46 pm 1Bucuresti Nord (14:46-14:46) 2Videle (15:30-15:32) 3Rosiori Nord (16:20-16:22) 4Draganesti Olt (16:50-16:51) 5Caracal (17:06-17:08) 6Craiova (17:51-17:54) 7Filiasi (18:16-18:17) 8Turceni (18:37-18:38) 9Rovinari (19:11-19:12) 10Tirgu Jiu (19:40-19:40)
IC 557 15:00 pm 1Bucuresti Nord (15:00-15:00) 2Ploiesti Sud (15:42-15:45) 3Buzau (16:48-16:51) 4Rimnicu Sarat (17:25-17:27) 5Focsani (18:03-18:08) 6Marasesti (18:39-18:41) 7Adjud (19:04-19:07) 8Bacau (19:48-20:04) 9Buhusi (20:28-20:30) 10Roznov (20:54-20:55) 11Piatra Neamt (21:11-21:13) 12Bicaz (21:45-21:45)
Personal 7015 15:10 pm 1Bucuresti Nord (15:10-15:10) 2P.O. Aeroport H (15:35-15:40) 3Balotesti (15:43-15:43)
Accelerat 1981 15:10 pm 1Bucuresti Nord (15:10-15:10) 2Lehliu (16:20-16:28) 3Ciulnita (17:11-17:12) 4Fetesti (18:08-18:11) 5Cernavoda Pod (18:34-18:37) 6Medgidia (19:02-19:31) 7Nicolae Balcescu (19:50-19:51) 8Cogealac (20:21-20:22) 9Baia Dobrogea (20:46-20:47) 10Babadag (21:10-21:11) 11Tulcea Oras (22:07-22:07)
Rapid 346 15:15 pm 1Bucuresti Nord (15:15-15:15) 2Ploiesti Vest (15:54-15:57) 3Cimpina (16:20-16:22) 4Sinaia (17:18-17:20) 5Predeal (17:57-17:58) 6Brasov (18:28-18:36) 7Sighisoara (20:47-20:50) 8Medias (21:22-21:23) 9Blaj (22:01-22:02) 10Alba Iulia (22:37-22:38) 11Simeria (23:33-23:40) 12Deva (23:50-23:52) 13Arad (02:01-02:04) 14Curtici (02:23-02:23)
Accelerat 1795 15:21 pm 1Bucuresti Nord (15:21-15:21) 2Titu (16:06-16:07) 3Gaesti (16:23-16:24) 4Golesti (16:47-16:48) 5Pitesti (17:00-17:12) 6Costesti (17:33-17:34) 7Stolnici (17:48-17:49) 8Slatina (18:33-18:35) 9Piatra Olt (18:53-18:53)
IC 575 15:40 pm 1Bucuresti Nord (15:40-15:40) 2Ploiesti Sud (16:22-16:24) 3Mizil (16:56-16:57) 4Buzau (17:30-17:33) 5Faurei (18:28-18:29) 6Braila (19:04-19:06) 7Galati (19:40-19:40)
IC 593 15:45 pm 1Bucuresti Nord (15:45-15:45) 2Videle (16:29-16:31) 3Rosiori Nord (17:20-17:22) 4Caracal (18:03-18:05) 5Craiova (18:48-18:55) 6Balota (20:12-20:13) 7Drobeta Turnu Severin (20:38-20:40) 8Baile Herculane (21:25-21:26) 9Caransebes (22:47-22:48) 10Lugoj (23:16-23:17) 11Timisoara Nord (23:59-23:59)
Rapid 827 16:00 pm 1Bucuresti Nord (16:00-16:00) 2Ploiesti Vest (16:41-16:42) 3Cimpina (17:04-17:06) 4Comarnic (17:22-17:26) 5Sinaia (17:51-17:53) 6Busteni (18:04-18:05) 7Azuga (18:11-18:12) 8Predeal (18:26-18:27) 9Brasov (18:58-19:10) 10Sighisoara (21:12-21:14) 11Medias (21:46-21:50) 12Copsa Mica (22:02-22:10) 13Blaj (22:39-22:40) 14Teius (23:01-23:06) 15Aiud (23:16-23:17) 16Razboieni (23:37-23:38) 17Cimpia Turzii (23:53-23:54) 18Cluj Napoca (00:51-00:51)
Personal 7017 16:10 pm 1Bucuresti Nord (16:10-16:10) 2P.O. Aeroport H (16:35-16:38) 3Balotesti (16:41-16:41)
Accelerat 1661 16:10 pm 1Bucuresti Nord (16:10-16:10) 2Ploiesti Sud (16:52-16:55) 3Mizil (17:27-17:28) 4Buzau (18:01-18:04) 5Rimnicu Sarat (18:37-18:38) 6Focsani (19:15-19:18) 7Tecuci (20:09-20:21) 8Birlad (21:02-21:04) 9Crasna (21:40-21:41) 10Vaslui (21:59-22:01) 11Buhaiesti (22:20-22:21) 12Birnova (22:49-22:50) 13Nicolina (23:04-23:05) 14Iasi (23:14-23:14)
Personal 3007 16:15 pm 1Bucuresti Nord (16:15-16:15) 2Depoul Buc. Triaj h (16:23-16:24) 3Chitila (16:27-16:28) 4Buftea (16:35-16:36) 5Dirza hc (16:40-16:41) 6Peris (16:48-16:54) 7Scrovistea hc (16:58-16:59) 8Crivina (17:03-17:04) 9Prahova (17:08-17:09) 10Brazi (17:15-17:16) 11Ploiesti Triaj hc (17:21-17:22) 12Ploiesti Vest (17:29-17:30) 13Buda (17:37-17:38) 14Floresti Prahova (17:48-17:49) 15Cimpina (18:00-18:01) 16Breaza hc (18:08-18:09) 17Nistoresti hc (18:13-18:14) 18Breaza Nord (18:19-18:21) 19Comarnic (18:27-18:29) 20Posada hc (18:38-18:39) 21Valea Larga Hm (18:51-18:52) 22Sinaia Sud hc (18:59-19:00) 23Sinaia (19:05-19:07) 24Poiana Tapului hc (19:15-19:16) 25Busteni (19:22-19:23) 26Azuga (19:32-19:33) 27Predeal (19:46-19:59) 28Tunelul Mare h (20:05-20:06) 29Timisu de Sus Hm (20:13-20:14) 30Timisu de Jos hc (20:20-20:21) 31Dirste (20:27-20:28) 32Brasov (20:35-20:35)
Personal 18223 16:30 pm 1Bucuresti Nord (16:30-16:30) 2Carpati h (16:36-16:37) 3Pajura Hm (16:41-16:45) 4Depoul Buc. Triaj h (16:48-16:49) 5Mogosoaia (16:55-16:56) 6Odaile h (17:00-17:01) 7Balotesti (17:06-17:07) 8Caciulati (17:12-17:13) 9Moara Vlasiei (17:19-17:29) 10Greci Hm (17:35-17:36) 11Fierbinti (17:41-17:42) 12Dridu (17:48-17:49) 13Moldoveni (17:55-17:56) 14Armasesti (18:01-18:05) 15Barbulesti hc (18:09-18:10) 16Urziceni (18:18-18:40) 17Alexeni (18:46-18:47) 18Brosteni (18:53-18:54) 19Malu hc (18:59-19:00) 20Km. 74 + 600 hc (19:04-19:05) 21Saratuica (19:09-19:10) 22Sarateni Ialomita h (19:13-19:14) 23Munteni Buzau hc (19:18-19:19) 24Cazanesti (19:23-19:24) 25Ciochina hc (19:30-19:31) 26Andrasesti (19:43-19:44) 27Fundata hc (19:48-19:49) 28Perieti Hm (19:54-19:55) 29Slobozia Veche (20:03-20:03)
Accelerat 1735 16:44 pm 1Bucuresti Nord (16:44-16:44) 2Buftea (16:58-17:00) 3Crivina (17:15-17:17) 4Ploiesti Vest (17:37-17:42) 5Floresti Prahova (17:55-17:56) 6Cimpina (18:07-18:07)
Rapid 795 16:45 pm 1Bucuresti Nord (16:45-16:45) 2Videle (17:30-17:32) 3Rosiori Nord (18:20-18:22) 4Draganesti Olt (18:50-18:51) 5Caracal (19:06-19:08) 6Craiova (19:51-19:51)
Personal 5013 16:50 pm 1Bucuresti Nord (16:50-16:50) 2Depoul Buc. Triaj h (16:58-16:59) 3Chitila (17:03-17:04) 4Buftea (17:11-17:17) 5Dirza hc (17:21-17:22) 6Peris (17:29-17:30) 7Scrovistea hc (17:35-17:36) 8Crivina (17:40-17:41) 9Prahova (17:46-17:47) 10Brazi (17:53-17:54) 11Ploiesti Triaj hc (18:00-18:01) 12Ploiesti Sud (18:08-18:47) 13Ploiesti Est (18:53-18:54) 14Valea Calugareasca (19:02-19:03) 15Muru hc (19:07-19:08) 16Cricov (19:12-19:13) 17Tomsani hc (19:19-19:20) 18Inotesti (19:26-19:27) 19Mizil (19:35-19:36) 20Sahateni (19:44-19:45) 21Pietroasele hc (19:54-19:55) 22Ulmeni (20:00-20:01) 23Baile Sarata Monteoru hc (20:07-20:08) 24Buzau (20:22-20:22)
IC 553 17:00 pm 1Bucuresti Nord (17:00-17:00) 2Ploiesti Sud (17:41-17:43) 3Buzau (18:46-18:49) 4Focsani (19:55-19:57) 5Marasesti (20:26-20:34) 6Adjud (20:56-20:58) 7Bacau (21:38-21:40) 8Roman (22:10-22:11) 9Pascani (22:40-22:46) 10Suceava (23:26-23:26)
Personal 7019 17:10 pm 1Bucuresti Nord (17:10-17:10) 2P.O. Aeroport H (17:35-17:38) 3Balotesti (17:41-17:41)
Accelerat 1895 17:20 pm 1Bucuresti Nord (17:20-17:20) 2Titu (18:05-18:10) 3Gaesti (18:26-18:27) 4Golesti (18:50-18:55) 5Pitesti (19:07-19:18) 6Costesti (19:38-19:39) 7Slatina (20:35-20:37) 8Piatra Olt (20:55-21:05) 9Bals (21:18-21:19) 10Craiova (21:48-21:48)
Accelerat 1643 17:40 pm 1Bucuresti Nord (17:40-17:40) 2Ploiesti Vest (18:23-18:25) 3Cimpina (18:47-18:48) 4Breaza hc (18:54-18:55) 5Comarnic (19:06-19:07) 6Sinaia (19:34-19:35) 7Busteni (19:50-19:51) 8Azuga (20:00-20:01) 9Predeal (20:17-20:21) 10Brasov (20:51-21:05) 11Sfintu Gheorghe (21:34-21:36) 12Baile Tusnad Hm (22:24-22:25) 13Miercurea Ciuc (22:49-22:51) 14Siculeni (23:00-23:03) 15Izvoru Oltului (23:20-23:22) 16Izvoru Muresului (23:34-23:36) 17Gheorghieni (23:53-0:) 18Toplita (00:35-00:36) 19Deda (01:48-01:49) 20Saratel (02:40-02:42) 21Beclean pe Somes (03:06-03:27) 22Salva (03:49-04:13) 23Cosbuc (04:27-04:28) 24Telciu Hm (04:39-04:40) 25Fiad Hm (05:02-05:03) 26Romuli Hm (05:13-05:14) 27Dealu Stefanitei (05:23-05:24) 28Sacel (05:35-05:36) 29Iza Hm (05:46-05:47) 30Viseu de Jos (06:01-06:03) 31Leordina (06:20-06:21) 32Petrova Hm (06:32-06:33) 33Viseu Bistra hc (06:41-06:42) 34Valea Viseului (06:55-07:10) 35Lunca la Tisa hc (07:30-07:31) 36Bocicoi (07:37-07:38) 37Sighetu Marmatiei (07:54-07:54)
Accelerat 10823 17:45 pm 1Bucuresti Nord (17:45-17:45) 2Videle (18:29-18:31) 3Rosiori Nord (19:20-19:22) 4Draganesti Olt (19:50-19:51) 5Caracal (20:06-20:08) 6Craiova (20:51-21:01) 7Filiasi (21:23-21:24) 8Carbunesti (22:03-22:04) 9Tirgu Jiu (22:30-22:32) 10Valea Sadului (22:51-22:52) 11Petrosani (23:48-23:51) 12Subcetate (00:59-01:00) 13Calan (01:15-01:16) 14Simeria (01:31-01:47) 15Orastie (02:04-02:05) 16Sibot (02:21-02:22) 17Vintu de Jos (02:38-02:40) 18Alba Iulia (02:50-02:53) 19Teius (03:14-03:19) 20Aiud (03:29-03:31) 21Razboieni (03:51-03:52) 22Cimpia Turzii (04:07-04:08) 23Cluj Napoca (05:04-05:04)
Personal 7021 18:10 pm 1Bucuresti Nord (18:10-18:10) 2P.O. Aeroport H (18:35-18:38) 3Balotesti (18:41-18:41)
Accelerat 1741 18:10 pm 1Bucuresti Nord (18:10-18:10) 2Ploiesti Vest (18:54-18:55) 3Cimpina (19:17-19:19) 4Breaza hc (19:27-19:28) 5Comarnic (19:40-19:45) 6Sinaia (20:13-20:14) 7Busteni (20:25-20:26) 8Predeal (20:51-20:53) 9Brasov (21:23-21:35) 10Rupea (22:47-22:48) 11Sighisoara (23:38-23:41) 12Dumbraveni (23:59-0:) 13Medias (00:16-00:18) 14Copsa Mica (00:30-00:31) 15Blaj (00:59-01:01) 16Teius (01:22-01:25) 17Aiud (01:35-01:37) 18Razboieni (01:57-01:58) 19Cimpia Turzii (02:13-02:15) 20Cluj Napoca (03:12-03:32) 21Aghires (04:01-04:02) 22Huedin (04:34-04:35) 23Ciucea (04:57-04:58) 24Piatra Craiului (05:10-05:11) 25Bratca (05:22-05:23) 26Alesd (05:50-05:51) 27Oradea (06:37-06:55) 28Sacuieni Bihor (07:40-07:42) 29Valea lui Mihai (08:04-08:07) 30Carei (08:34-08:35) 31Satu Mare (09:09-09:09)
Accelerat 1539 18:39 pm 1Bucuresti Nord (18:39-18:39) 2Buftea (18:54-18:55) 3Peris (19:04-19:05) 4Crivina (19:12-19:13) 5Ploiesti Sud (19:31-19:31)
Accelerat 1723 18:46 pm 1Bucuresti Nord (18:46-18:46) 2Videle (19:29-19:30) 3Rosiori Nord (20:23-20:25) 4Draganesti Olt (20:53-20:54) 5Caracal (21:10-21:12) 6Piatra Olt (21:43-21:46) 7Dragasani (22:15-22:16) 8Babeni (22:40-22:41) 9Govora (22:47-22:48) 10Rimnicu Vilcea (22:58-22:58)
Rapid 873 18:52 pm 1Bucuresti Nord (18:52-18:52) 2Urziceni (19:52-19:58) 3Faurei (21:06-21:07) 4Braila (21:43-21:45) 5Galati (22:19-22:19)
Personal 9107 18:55 pm 1Bucuresti Nord (18:55-18:55) 2Depoul Buc. Triaj h (19:04-19:05) 3Chitila (19:10-19:11) 4Sabareni (19:19-19:20) 5Ciocanesti (19:29-19:30) 6Bildana hc (19:37-19:38) 7Ghergani (19:45-19:56) 8Contesti hc (20:02-20:03) 9Boteni hc (20:06-20:07) 10Titu (20:14-20:16) 11Dimbovicioara h (20:21-20:22) 12Podu Rizii hc (20:26-20:27) 13Banesti Hm (20:31-20:32) 14Movila Dimbovita hc (20:36-20:37) 15Nucet (20:40-20:41) 16Cazaci hc (20:45-20:46) 17Vacaresti (20:51-20:52) 18Tirgoviste (21:00-21:00)
Rapid 472 19:10 pm 1Bucuresti Nord (19:10-19:10) 2Ploiesti Vest (19:50-19:52) 3Cimpina (20:14-20:16) 4Sinaia (21:19-21:25) 5Busteni (21:39-21:40) 6Predeal (22:03-22:05) 7Brasov (22:35-22:41) 8Sighisoara (00:47-00:49) 9Alba Iulia (02:31-02:32) 10Simeria (03:28-03:34) 11Deva (03:44-03:46) 12Arad (05:47-05:49) 13Curtici (06:08-06:08)
Rapid 741 19:10 pm 1Bucuresti Nord (19:10-19:10) 2Ploiesti Vest (19:50-19:51) 3Cimpina (20:13-20:14) 4Sinaia (20:56-20:58) 5Busteni (21:09-21:14) 6Predeal (21:34-21:36) 7Brasov (22:06-22:16) 8Sighisoara (00:17-00:20) 9Teius (01:47-01:57) 10Dej Calatori (04:09-04:21) 11Jibou (05:31-05:33) 12Baia Mare (06:42-06:57) 13Satu Mare (08:19-08:19)
Personal 7023 19:12 pm 1Bucuresti Nord (19:12-19:12) 2P.O. Aeroport H (19:37-19:40) 3Balotesti (19:43-19:43)
Accelerat 1797 19:20 pm 1Bucuresti Nord (19:20-19:20) 2Titu (20:05-20:07) 3Gaesti (20:23-20:24) 4Golesti (20:47-20:48) 5Pitesti (21:00-21:00)
Accelerat 1553 19:30 pm 1Bucuresti Nord (19:30-19:30) 2Buftea (19:45-19:46) 3Ploiesti Sud (20:14-20:16) 4Mizil (20:46-20:47) 5Buzau (21:20-21:20)
Personal 7035 19:33 pm 1Bucuresti Nord (19:33-19:33) 2Carpati h (19:38-19:39) 3Pajura Hm (19:43-19:48) 4Depoul Buc. Triaj h (19:51-19:52) 5Mogosoaia (19:58-19:59) 6Odaile h (20:03-20:04) 7Balotesti (20:09-20:10) 8Caciulati (20:15-20:16) 9Moara Vlasiei (20:22-20:32) 10Greci Hm (20:38-20:39) 11Fierbinti (20:45-20:46) 12Dridu (20:52-20:53) 13Moldoveni (20:59-21:00) 14Armasesti (21:05-21:07) 15Barbulesti hc (21:11-21:12) 16Urziceni (21:20-21:20)
Accelerat 1693 19:45 pm 1Bucuresti Nord (19:45-19:45) 2Videle (20:29-20:31) 3Rosiori Nord (21:20-21:22) 4Draganesti Olt (21:50-21:51) 5Caracal (22:06-22:08) 6Craiova (22:51-23:00) 7Filiasi (23:23-23:25) 8Strehaia hc (23:46-23:48) 9Balota (00:16-00:21) 10Drobeta Turnu Severin (00:47-00:51) 11Orsova (01:17-01:18) 12Baile Herculane (01:38-01:44) 13Caransebes (03:07-03:10) 14Lugoj (03:38-03:40) 15Timisoara Nord (04:21-04:21)
Rapid 13385 20:02 pm 1Bucuresti Nord (20:02-20:02) 2Giurgiu Nord (21:50-21:50)
Accelerat 1631 15:38 pm 1Constanta (15:38-15:38) 2Medgidia (16:05-16:07) 3Cernavoda Pod (16:25-16:27) 4Fetesti (16:50-16:54) 5Ciulnita (17:36-17:37) 6Lehliu (18:19-18:20) 7Bucuresti Nord (19:27-20:08) 8Ploiesti Vest (20:49-20:51) 9Cimpina (21:13-21:14) 10Sinaia (21:57-21:58) 11Busteni (22:09-22:10) 12Azuga (22:16-22:21) 13Predeal (22:35-22:37) 14Brasov (23:07-23:17) 15Sighisoara (01:18-01:21) 16Medias (01:53-01:55) 17Copsa Mica (02:07-02:17) 18Blaj (02:45-02:47) 19Teius (03:08-03:11) 20Aiud (03:21-03:23) 21Razboieni (03:43-03:44) 22Cimpia Turzii (03:59-04:01) 23Cluj Napoca (04:56-05:15) 24Huedin (06:09-06:11) 25Alesd (07:18-07:19) 26Oradea (07:55-07:55)
Accelerat 12631 15:38 pm 1Constanta (15:38-15:38) 2Medgidia (16:05-16:07) 3Cernavoda Pod (16:25-16:27) 4Fetesti (16:50-16:59) 5Ciulnita (17:41-17:42) 6Lehliu (18:24-18:25) 7Bucuresti Nord (19:33-20:08) 8Ploiesti Vest (20:49-20:51) 9Cimpina (21:13-21:14) 10Sinaia (21:57-21:58) 11Busteni (22:09-22:10) 12Azuga (22:16-22:17) 13Predeal (22:31-22:37) 14Brasov (23:07-23:17) 15Sighisoara (01:18-01:21) 16Medias (01:53-01:55) 17Copsa Mica (02:07-02:17) 18Blaj (02:45-02:47) 19Teius (03:08-03:11) 20Aiud (03:21-03:23) 21Razboieni (03:43-03:44) 22Cimpia Turzii (03:59-04:01) 23Cluj Napoca (04:56-05:15) 24Huedin (06:09-06:11) 25Alesd (07:18-07:19) 26Oradea (07:55-07:55)
Rapid 685 20:08 pm 1Bucuresti Nord (20:08-20:08) 2Lehliu (21:25-21:26) 3Ciulnita (22:16-22:17) 4Fetesti (22:56-22:58) 5Cernavoda Pod (23:19-23:20) 6Medgidia (23:40-23:42) 7Constanta (00:08-00:08)
Personal 7025 20:10 pm 1Bucuresti Nord (20:10-20:10) 2P.O. Aeroport H (20:35-20:38) 3Balotesti (20:41-20:41)
Accelerat 10651 20:20 pm 1Bucuresti Nord (20:20-20:20) 2Buftea (20:36-20:37) 3Crivina (20:53-20:54) 4Ploiesti Sud (21:13-21:15) 5Buzau (22:18-22:18)
Accelerat 1641 20:40 pm 1Bucuresti Nord (20:40-20:40) 2Ploiesti Vest (21:23-21:24) 3Cimpina (21:46-21:51) 4Breaza hc (22:00-22:01) 5Sinaia (22:38-22:40) 6Predeal (23:10-23:12) 7Brasov (23:42-23:54) 8Sfintu Gheorghe (00:21-00:23) 9Baile Tusnad Hm (01:01-01:02) 10Miercurea Ciuc (01:25-01:27) 11Siculeni (01:37-01:40) 12Izvoru Oltului (02:06-02:08) 13Izvoru Muresului (02:20-02:22) 14Gheorghieni (02:38-02:42) 15Toplita (03:17-03:20) 16Deda (04:32-04:44) 17Saratel (05:36-05:52) 18Beclean pe Somes (06:16-06:18) 19Dej Calatori (06:45-06:57) 20Gilgau (07:23-07:24) 21Ileanda (07:41-07:49) 22Jibou (08:23-08:35) 23Benesat (08:52-08:53) 24Ulmeni Salaj (09:01-09:02) 25Baia Mare (09:46-09:46)
Accelerat 1653 21:02 pm 1Bucuresti Nord (21:02-21:02) 2Ploiesti Sud (21:45-21:47) 3Mizil (22:19-22:20) 4Buzau (22:53-22:56) 5Rimnicu Sarat (23:29-23:31) 6Focsani (00:08-00:11) 7Marasesti (00:42-00:44) 8Adjud (01:07-01:10) 9Bacau (01:51-01:53) 10Roman (02:23-02:25) 11Pascani (02:56-03:08) 12Dolhasca (03:23-03:25) 13Veresti (03:42-03:44) 14Suceava (03:57-04:12) 15Gura Humorului Oras (04:59-05:00) 16Frasin (05:09-05:10) 17Vama (05:20-05:21) 18Cimpulung Est (05:35-05:37) 19Cimpulung Moldovenesc (05:43-05:45) 20Pojorita (05:55-05:56) 21Mestecanis (06:18-06:19) 22Iacobeni (06:28-06:29) 23Vatra Dornei (06:47-06:48) 24Vatra Dornei Bai h (06:51-06:51)
Rapid 360 21:05 pm 1Bucuresti Nord (21:05-21:05) 2Videle (21:49-21:50) 3Rosiori Nord (22:39-22:40) 4Caracal (23:21-23:22) 5Craiova (00:05-00:15) 6Filiasi (00:37-00:38) 7Balota (01:31-01:32) 8Drobeta Turnu Severin (01:58-02:00) 9Orsova (02:27-02:28) 10Baile Herculane (02:48-02:49) 11Caransebes (04:11-04:12) 12Lugoj (04:40-04:41) 13Timisoara Nord (05:23-05:45) 14Stamora M (06:40-06:40)
Rapid 402 21:30 pm 1Bucuresti Nord (21:30-21:30) 2Ploiesti Sud (22:20-22:22) 3Buzau (23:25-23:37) 4Focsani (00:45-00:47) 5Bacau (02:27-02:29) 6Roman (03:02-03:04) 7Iasi (04:41-04:41)
Accelerat 11661 22:00 pm 1Bucuresti Nord (22:00-22:00) 2Ploiesti Sud (22:41-22:43) 3Mizil (23:14-23:15) 4Buzau (23:48-23:51) 5Rimnicu Sarat (00:24-00:25) 6Focsani (01:02-01:05) 7Tecuci (01:56-02:13) 8Birlad (02:55-02:56) 9Crasna (03:31-03:33) 10Vaslui (03:53-03:56) 11Buhaiesti (04:16-04:17) 12Birnova (04:43-04:44) 13Nicolina (04:58-05:00) 14Iasi (05:09-05:09)
Personal 5023 22:30 pm 1Bucuresti Nord (22:30-22:30) 2Bucuresti Basarab h (22:34-22:35) 3Bucuresti Triaj hc (22:40-22:41) 4Depoul Buc. Triaj h (22:44-22:45) 5Chitila (22:49-22:50) 6Buftea (22:57-22:58) 7Dirza hc (23:02-23:03) 8Peris (23:11-23:12) 9Scrovistea hc (23:17-23:18) 10Crivina (23:23-23:29) 11Prahova (23:33-23:34) 12Brazi (23:40-23:41) 13Ploiesti Triaj hc (23:46-23:47) 14Ploiesti Sud (23:55-23:55)
Rapid 695 22:45 pm 1Bucuresti Nord (22:45-22:45) 2Videle (23:30-23:32) 3Rosiori Nord (00:23-00:25) 4Caracal (01:08-01:10) 5Craiova (01:55-02:05) 6Balota (03:16-03:17) 7Drobeta Turnu Severin (03:44-03:46) 8Baile Herculane (04:33-04:34) 9Caransebes (05:57-06:07) 10Lugoj (06:35-06:36) 11Timisoara Nord (07:25-07:25)
Rapid 663 23:00 pm 1Bucuresti Nord (23:00-23:00) 2Ploiesti Sud (23:42-23:44) 3Buzau (00:47-00:50) 4Focsani (01:55-01:56) 5Tecuci (02:47-02:59) 6Birlad (03:41-03:43) 7Crasna (04:19-04:20) 8Vaslui (04:38-04:40) 9Birnova (05:22-05:23) 10Nicolina (05:37-05:39) 11Iasi (05:48-05:48)
Rapid 753 23:40 pm 1Bucuresti Nord (23:40-23:40) 2Ploiesti Sud (00:21-00:23) 3Buzau (01:26-01:32) 4Focsani (02:42-02:45) 5Adjud (03:38-03:41) 6Bacau (04:22-04:24) 7Roman (04:54-04:56) 8Pascani (05:27-05:36) 9Dolhasca (05:51-05:53) 10Veresti (06:13-06:35) 11Bucecea (06:57-06:58) 12Leorda (07:13-07:14) 13Botosani (07:37-07:37)
Accelerat 1821 19:17 pm 1Constanta (19:17-19:17) 2Medgidia (19:43-19:45) 3Cernavoda Pod (20:03-20:04) 4Fetesti (20:27-20:29) 5Ciulnita (21:09-21:11) 6Lehliu (21:54-22:03) 7Bucuresti Nord (23:11-23:45) 8Videle (00:28-00:29) 9Rosiori Nord (01:18-01:20) 10Draganesti Olt (01:48-01:49) 11Caracal (02:04-02:05) 12Craiova (02:48-03:00) 13Filiasi (03:23-03:25) 14Carbunesti (04:04-04:06) 15Tirgu Jiu (04:32-04:35) 16Valea Sadului (04:54-04:55) 17Petrosani (05:45-05:48) 18Subcetate (06:56-06:58) 19Calan (07:13-07:15) 20Simeria (07:30-07:38) 21Deva (07:48-07:50) 22Ilia (08:15-08:17) 23Savirsin (08:46-08:48) 24Radna (09:25-09:27) 25Arad (09:59-09:59)
Accelerat 11664 21:35 pm 1Iasi (21:35-21:35) 2Nicolina (21:40-21:42) 3Buhaiesti (22:25-22:26) 4Vaslui (22:54-22:55) 5Crasna (23:10-23:11) 6Birlad (23:44-23:46) 7Tecuci (00:28-00:40) 8Focsani (01:26-01:29) 9Rimnicu Sarat (02:09-02:10) 10Buzau (02:45-02:48) 11Mizil (03:18-03:19) 12Ploiesti Sud (03:52-03:53) 13Bucuresti Nord (04:35-04:35)
Accelerat 1694 20:05 pm 1Timisoara Nord (20:05-20:05) 2Lugoj (20:56-20:58) 3Caransebes (21:26-21:28) 4Baile Herculane (23:00-23:01) 5Orsova (23:21-23:22) 6Drobeta Turnu Severin (23:51-23:53) 7Balota (00:19-00:20) 8Strehaia hc (00:44-00:45) 9Filiasi (01:08-01:10) 10Craiova (01:35-01:42) 11Caracal (02:19-02:21) 12Draganesti Olt (02:35-02:36) 13Rosiori Nord (03:05-03:07) 14Videle (03:57-03:58) 15Bucuresti Nord (04:45-04:45)
Rapid 361 20:02 pm 1Stamora M (20:02-20:02) 2Timisoara Nord (20:57-21:15) 3Lugoj (21:57-21:59) 4Caransebes (22:26-22:28) 5Baile Herculane (23:58-23:59) 6Orsova (00:19-00:21) 7Drobeta Turnu Severin (00:50-00:52) 8Filiasi (02:01-02:03) 9Craiova (02:28-02:40) 10Caracal (03:17-03:18) 11Rosiori Nord (03:58-04:00) 12Videle (04:49-04:50) 13Bucuresti Nord (05:37-05:37)
Rapid 401 22:19 pm 1Iasi (22:19-22:19) 2Roman (23:56-23:57) 3Bacau (00:35-00:37) 4Focsani (02:18-02:20) 5Buzau (03:32-03:45) 6Ploiesti Sud (04:48-04:49) 7Bucuresti Nord (05:40-05:40)
Rapid 13384 03:55 am 1Giurgiu Nord (03:55-03:55) 2Bucuresti Nord (05:44-05:44)
Rapid 752 22:20 pm 1Botosani (22:20-22:20) 2Leorda (22:40-22:42) 3Bucecea (22:57-22:58) 4Veresti (23:22-23:37) 5Dolhasca (23:57-23:58) 6Pascani (00:18-00:27) 7Roman (00:55-00:57) 8Bacau (01:31-01:33) 9Adjud (02:17-02:18) 10Focsani (03:08-03:10) 11Rimnicu Sarat (03:52-03:53) 12Buzau (04:25-04:28) 13Ploiesti Sud (05:30-05:33) 14Bucuresti Nord (06:17-06:17)
Rapid 664 23:31 pm 1Iasi (23:31-23:31) 2Nicolina (23:36-23:37) 3Vaslui (00:39-00:41) 4Crasna (00:55-00:56) 5Birlad (01:28-01:30) 6Tecuci (02:12-02:28) 7Focsani (03:18-03:23) 8Buzau (04:32-04:35) 9Ploiesti Sud (05:37-05:42) 10Bucuresti Nord (06:25-06:25)
Personal 7032 04:49 am 1Urziceni (04:49-04:49) 2Barbulesti hc (04:54-04:55) 3Armasesti (04:59-05:00) 4Moldoveni (05:05-05:06) 5Dridu (05:12-05:13) 6Fierbinti (05:19-05:20) 7Greci Hm (05:26-05:27) 8Moara Vlasiei (05:33-05:34) 9Caciulati (05:43-05:44) 10Balotesti (05:49-05:50) 11P.O. Aeroport H (05:53-05:55) 12Odaile h (05:58-05:59) 13Mogosoaia (06:04-06:05) 14Depoul Buc. Triaj h (06:10-06:11) 15Pajura Hm (06:15-06:21) 16Carpati h (06:25-06:26) 17Bucuresti Nord (06:31-06:31)
Accelerat 1698 04:53 am 1Rosiori Nord (04:53-04:53) 2Olteni (05:17-05:18) 3Galateni (05:33-05:34) 4Videle (05:45-05:46) 5Gradinari (06:08-06:09) 6Bucuresti Basarab h (06:31-06:32) 7Bucuresti Nord (06:36-06:36)
Accelerat 1642 16:55 pm 1Baia Mare (16:55-16:55) 2Ulmeni Salaj (17:26-17:27) 3Benesat (17:36-17:37) 4Jibou (17:54-18:16) 5Ileanda (18:51-18:52) 6Gilgau (19:07-19:08) 7Dej Calatori (19:31-19:43) 8Beclean pe Somes (20:06-20:08) 9Saratel (20:33-20:57) 10Deda (21:48-22:06) 11Toplita (23:22-23:23) 12Gheorghieni (23:58-23:59) 13Izvoru Muresului (00:15-00:16) 14Izvoru Oltului (00:28-00:29) 15Siculeni (00:48-00:51) 16Miercurea Ciuc (00:59-01:01) 17Baile Tusnad Hm (01:32-01:34) 18Sfintu Gheorghe (02:15-02:17) 19Brasov (02:45-03:14) 20Predeal (03:43-03:58) 21Sinaia (04:39-04:41) 22Cimpina (05:33-05:37) 23Ploiesti Vest (06:02-06:04) 24Bucuresti Nord (06:47-06:47)
Personal 5032 05:53 am 1Ploiesti Sud (05:53-05:53) 2Crivina (06:09-06:10) 3Buftea (06:26-06:33) 4Bucuresti Nord (06:53-06:53)
Accelerat 1742 16:20 pm 1Satu Mare (16:20-16:20) 2Carei (16:54-16:55) 3Valea lui Mihai (17:20-17:21) 4Sacuieni Bihor (17:41-17:42) 5Oradea (18:28-18:43) 6Alesd (19:18-19:19) 7Bratca (19:47-19:48) 8Piatra Craiului (19:59-20:00) 9Ciucea (20:10-20:11) 10Huedin (20:36-20:37) 11Aghires (21:04-21:05) 12Cluj Napoca (21:33-21:51) 13Cimpia Turzii (22:47-22:48) 14Razboieni (23:04-23:05) 15Aiud (23:22-23:23) 16Teius (23:38-23:41) 17Blaj (00:05-00:06) 18Copsa Mica (00:35-00:36) 19Medias (00:47-00:52) 20Dumbraveni (01:14-01:15) 21Sighisoara (01:35-01:38) 22Rupea (02:27-02:28) 23Brasov (03:33-03:45) 24Predeal (04:13-04:20) 25Busteni (04:41-04:42) 26Sinaia (04:57-04:58) 27Comarnic (05:26-05:28) 28Breaza hc (05:43-05:44) 29Cimpina (05:56-06:00) 30Ploiesti Vest (06:23-06:24) 31Bucuresti Nord (07:06-07:06)
Accelerat 1532 06:10 am 1Ploiesti Sud (06:10-06:10) 2Ploiesti Vest (06:16-06:29) 3Crivina (06:44-06:46) 4Buftea (07:00-07:02) 5Bucuresti Nord (07:20-07:20)
Personal 9104 05:35 am 1Tirgoviste (05:35-05:35) 2Vacaresti (05:42-05:43) 3Cazaci hc (05:48-05:49) 4Nucet (05:53-05:54) 5Movila Dimbovita hc (05:57-05:58) 6Banesti Hm (06:01-06:02) 7Podu Rizii hc (06:06-06:07) 8Dimbovicioara h (06:11-06:12) 9Titu (06:18-06:21) 10Boteni hc (06:25-06:26) 11Contesti hc (06:29-06:30) 12Ghergani (06:35-06:36) 13Bildana hc (06:41-06:42) 14Ciocanesti (06:49-06:50) 15Sabareni (06:59-07:00) 16Chitila (07:06-07:07) 17Depoul Buc. Triaj h (07:11-07:12) 18Bucuresti Basarab h (07:23-07:24) 19Bucuresti Nord (07:29-07:29)
Accelerat 1788 05:45 am 1Pitesti (05:45-05:45) 2Golesti (05:57-05:59) 3Gaesti (06:21-06:23) 4Titu (06:41-06:53) 5Bucuresti Nord (07:33-07:33)
Rapid 696 22:40 pm 1Timisoara Nord (22:40-22:40) 2Lugoj (23:31-23:33) 3Caransebes (00:02-00:18) 4Baile Herculane (01:41-01:42) 5Drobeta Turnu Severin (02:38-02:48) 6Balota (03:14-03:25) 7Craiova (04:33-04:42) 8Caracal (05:19-05:20) 9Rosiori Nord (06:00-06:01) 10Videle (06:51-06:52) 11Bucuresti Nord (07:40-07:40)
Accelerat 1654 21:48 pm 1Vatra Dornei Bai h (21:48-21:48) 2Iacobeni (22:05-22:06) 3Mestecanis (22:16-22:17) 4Pojorita (22:39-22:40) 5Cimpulung Moldovenesc (22:49-22:55) 6Cimpulung Est (23:01-23:02) 7Vama (23:15-23:16) 8Frasin (23:27-23:28) 9Gura Humorului Oras (23:37-23:38) 10Suceava (00:28-00:40) 11Veresti (00:50-00:52) 12Dolhasca (01:10-01:12) 13Pascani (01:32-01:44) 14Roman (02:12-02:14) 15Bacau (02:48-02:50) 16Adjud (03:35-03:37) 17Marasesti (04:00-04:01) 18Focsani (04:30-04:33) 19Rimnicu Sarat (05:13-05:15) 20Buzau (05:48-05:51) 21Mizil (06:21-06:22) 22Ploiesti Sud (06:58-07:02) 23Bucuresti Nord (07:46-07:46)
Personal 7002 07:13 am 1Balotesti (07:13-07:13) 2P.O. Aeroport H (07:16-07:19) 3Bucuresti Nord (07:51-07:51)
Personal 3012 05:22 am 1Cimpina (05:22-05:22) 2Floresti Prahova (05:33-05:34) 3Buda (05:43-05:44) 4Ploiesti Vest (05:52-05:56) 5Ploiesti Sud (06:02-06:35) 6Brazi (06:43-06:44) 7Prahova (06:50-06:51) 8Crivina (06:58-06:59) 9Scrovistea hc (07:03-07:04) 10Peris (07:09-07:10) 11Dirza hc (07:18-07:19) 12Buftea (07:24-07:30) 13P. Mac. R1 Buciumeni (07:33-07:34) 14Chitila (07:39-07:40) 15Bucuresti Triaj hc (07:44-07:45) 16Bucuresti Nord (07:55-07:55)
Accelerat 1644 17:15 pm 1Sighetu Marmatiei (17:15-17:15) 2Bocicoi (17:32-17:33) 3Lunca la Tisa hc (17:37-17:38) 4Valea Viseului (17:58-18:16) 5Viseu Bistra hc (18:31-18:32) 6Petrova Hm (18:40-18:41) 7Leordina (18:52-18:53) 8Viseu de Jos (19:10-19:12) 9Iza Hm (19:23-19:24) 10Sacel (19:35-19:36) 11Dealu Stefanitei (19:49-19:50) 12Romuli Hm (19:58-19:59) 13Fiad Hm (20:08-20:09) 14Telciu Hm (20:31-20:32) 15Cosbuc (20:43-20:44) 16Salva (21:01-21:21) 17Beclean pe Somes (21:46-22:00) 18Saratel (22:25-22:26) 19Deda (23:17-23:22) 20Toplita (00:31-00:37) 21Gheorghieni (01:12-01:13) 22Izvoru Muresului (01:29-01:30) 23Izvoru Oltului (01:42-01:43) 24Siculeni (02:02-02:04) 25Miercurea Ciuc (02:12-02:14) 26Baile Tusnad Hm (02:38-02:39) 27Sfintu Gheorghe (03:19-03:21) 28Brasov (03:47-04:11) 29Predeal (04:39-04:47) 30Azuga (05:02-05:03) 31Busteni (05:12-05:18) 32Sinaia (05:34-05:36) 33Comarnic (06:06-06:08) 34Breaza hc (06:21-06:22) 35Cimpina (06:30-06:37) 36Floresti Prahova (06:49-06:51) 37Buda (07:01-07:02) 38Ploiesti Vest (07:09-07:14) 39Crivina (07:28-07:29) 40Buftea (07:43-07:44) 41Bucuresti Nord (08:02-08:02)
Personal 8072 07:25 am 1Bucuresti Obor (07:25-07:25) 2Pantelimon Sud (07:34-07:36) 3Pantelimon (07:41-07:47) 4Bucuresti Baneasa (07:57-07:58) 5Bucuresti Nord (08:07-08:07)
Accelerat 10652 06:15 am 1Buzau (06:15-06:15) 2Ploiesti Sud (07:19-07:22) 3Crivina (07:36-07:37) 4Buftea (07:51-07:52) 5Bucuresti Nord (08:12-08:12)
Rapid 794 05:10 am 1Craiova (05:10-05:10) 2Caracal (05:47-05:49) 3Draganesti Olt (06:03-06:05) 4Rosiori Nord (06:34-06:36) 5Videle (07:25-07:27) 6Bucuresti Nord (08:14-08:14)
IC 572 05:10 am 1Galati (05:10-05:10) 2Braila (05:43-05:45) 3Faurei (06:24-06:26) 4Urziceni (07:31-07:34) 5Bucuresti Nord (08:52-08:52)
Personal 572 08:19 am 1P.O. Aeroport H (08:19-08:19) 2Bucuresti Nord (08:52-08:52)
Accelerat 1892 04:45 am 1Craiova (04:45-04:45) 2Bals (05:14-05:15) 3Piatra Olt (05:27-05:28) 4Slatina (05:44-05:46) 5Costesti (06:39-06:40) 6Pitesti (07:00-07:15) 7Golesti (07:27-07:35) 8Gaesti (07:57-07:58) 9Titu (08:15-08:17) 10Bucuresti Nord (08:57-08:57)
Accelerat 1554 07:10 am 1Buzau (07:10-07:10) 2Mizil (07:40-07:41) 3Ploiesti Sud (08:16-08:18) 4Buftea (08:44-08:45) 5Bucuresti Nord (09:05-09:05)
Personal 9010 06:30 am 1Pitesti (06:30-06:30) 2Km. 107+000 h (06:32-06:33) 3Ram. Golesti (06:37-06:38) 4Golesti (06:46-06:53) 5Canton 97 + 770 (06:57-06:58) 6Calinesti (07:05-07:06) 7Leordeni Arges (07:12-07:13) 8Patroaia (07:20-07:21) 9Gaesti (07:29-07:31) 10Gaesti Sud hc (07:36-07:37) 11Cojocaru hc (07:40-07:41) 12Matasaru Hm (07:47-07:48) 13Fusea (07:54-07:55) 14Titu (08:04-08:06) 15Boteni hc (08:11-08:12) 16Contesti hc (08:15-08:16) 17Ghergani (08:21-08:28) 18Bildana hc (08:34-08:35) 19Ciocanesti (08:42-08:43) 20Sabareni (08:53-08:54) 21Chitila (09:01-09:02) 22Bucuresti Triaj hc (09:08-09:09) 23Bucuresti Nord (09:16-09:16)
Accelerat 13232 03:15 am 1Sibiu (03:15-03:15) 2Talmaciu (03:35-03:36) 3Pausa h (04:48-04:49) 4Rimnicu Vilcea (05:10-05:20) 5Govora (05:28-05:29) 6Babeni (05:37-05:38) 7Dragasani (06:00-06:01) 8Piatra Olt (06:26-06:27) 9Caracal (06:58-07:00) 10Draganesti Olt (07:13-07:15) 11Rosiori Nord (07:43-07:45) 12Videle (08:35-08:37) 13Bucuresti Nord (09:21-09:21)
Personal 8122 06:20 am 1Slobozia Veche (06:20-06:20) 2Perieti Hm (06:29-06:30) 3Fundata hc (06:35-06:36) 4Andrasesti (06:40-06:41) 5Ciochina hc (06:49-06:50) 6Cazanesti (06:56-06:57) 7Munteni Buzau hc (07:01-07:02) 8Sarateni Ialomita h (07:06-07:07) 9Saratuica (07:10-07:11) 10Km. 74 + 600 hc (07:15-07:16) 11Malu hc (07:20-07:21) 12Brosteni (07:31-07:32) 13Alexeni (07:38-07:39) 14Urziceni (07:45-07:49) 15Barbulesti hc (07:54-07:55) 16Armasesti (08:00-08:01) 17Moldoveni (08:06-08:07) 18Dridu (08:13-08:14) 19Fierbinti (08:20-08:21) 20Greci Hm (08:27-08:28) 21Moara Vlasiei (08:34-08:35) 22Caciulati (08:46-08:47) 23Balotesti (08:52-08:53) 24Odaile h (08:58-08:59) 25Mogosoaia (09:03-09:04) 26Depoul Buc. Triaj h (09:10-09:11) 27Pajura Hm (09:15-09:20) 28Carpati h (09:24-09:25) 29Bucuresti Nord (09:30-09:30)
Personal 7004 09:13 am 1Balotesti (09:13-09:13) 2P.O. Aeroport H (09:16-09:19) 3Bucuresti Nord (09:51-09:51)
IC 558 03:30 am 1Bicaz (03:30-03:30) 2Piatra Neamt (04:00-04:02) 3Roznov (04:18-04:19) 4Buhusi (04:43-04:44) 5Bacau (05:11-05:23) 6Adjud (06:07-06:09) 7Marasesti (06:32-06:33) 8Focsani (07:01-07:03) 9Buzau (08:10-08:13) 10Ploiesti Sud (09:16-09:18) 11Bucuresti Nord (10:00-10:00)
Rapid 680 06:11 am 1Constanta (06:11-06:11) 2Medgidia (06:40-06:42) 3Cernavoda Pod (06:58-06:59) 4Fetesti (07:22-07:24) 5Ciulnita (08:05-08:07) 6Lehliu (08:50-08:54) 7Bucuresti Nord (10:01-10:01)
Accelerat 1724 05:10 am 1Tirgu Jiu (05:10-05:10) 2Rovinari (05:36-05:37) 3Turceni (06:09-06:10) 4Filiasi (06:33-06:35) 5Craiova (07:00-07:05) 6Caracal (07:42-07:44) 7Draganesti Olt (07:58-07:59) 8Rosiori Nord (08:28-08:30) 9Videle (09:19-09:21) 10Bucuresti Nord (10:08-10:08)
Personal 8074 09:42 am 1Bucuresti Obor (09:42-09:42) 2Pantelimon Sud (09:51-09:52) 3Pantelimon (09:56-10:01) 4Bucuresti Baneasa (10:11-10:16) 5Bucuresti Nord (10:26-10:26)
Rapid 742 21:11 pm 1Satu Mare (21:11-21:11) 2Baia Mare (22:28-22:42) 3Jibou (23:34-23:36) 4Dej Calatori (00:43-00:56) 5Teius (03:11-03:51) 6Sighisoara (05:30-05:33) 7Brasov (07:26-07:38) 8Predeal (08:06-08:15) 9Sinaia (08:41-08:43) 10Cimpina (09:27-09:28) 11Ploiesti Vest (09:53-09:54) 12Bucuresti Nord (10:34-10:34)
Personal 7006 10:13 pm 1Balotesti (10:13-10:13) 2P.O. Aeroport H (10:16-10:19) 3Bucuresti Nord (10:51-10:51)
Accelerat 1790 09:15 am 1Pitesti (09:15-09:15) 2Golesti (09:27-09:28) 3Gaesti (09:50-09:51) 4Titu (10:08-10:16) 5Bucuresti Nord (10:56-10:56)
Rapid 876 07:00 am 1Galati (07:00-07:00) 2Braila (07:33-07:35) 3Faurei (08:14-08:16) 4Buzau (09:11-09:14) 5Ploiesti Sud (10:16-10:21) 6Bucuresti Nord (11:02-11:02)
Personal 3002 06:43 am 1Brasov (06:43-06:43) 2Dirste (06:50-06:51) 3Timisu de Jos hc (06:57-06:58) 4Timisu de Sus Hm (07:05-07:06) 5Tunelul Mare h (07:13-07:14) 6Predeal (07:21-07:23) 7Azuga (07:35-07:42) 8Busteni (07:51-07:52) 9Poiana Tapului hc (07:59-08:00) 10Sinaia (08:10-08:13) 11Sinaia Sud hc (08:18-08:19) 12Valea Larga Hm (08:29-08:37) 13Posada hc (08:47-08:48) 14Comarnic (08:56-09:01) 15Breaza Nord (09:07-09:08) 16Nistoresti hc (09:13-09:14) 17Breaza hc (09:19-09:20) 18Cimpina (09:28-09:29) 19Floresti Prahova (09:40-09:41) 20Buda (09:50-09:51) 21Ploiesti Vest (09:59-10:00) 22Ploiesti Triaj hc (10:05-10:06) 23Brazi (10:11-10:12) 24Prahova (10:17-10:18) 25Crivina (10:23-10:24) 26Scrovistea hc (10:28-10:29) 27Peris (10:34-10:42) 28Dirza hc (10:50-10:51) 29Buftea (10:55-10:56) 30Chitila (11:03-11:04) 31Bucuresti Triaj hc (11:08-11:09) 32Bucuresti Nord (11:19-11:19)
Rapid 473 23:45 pm 1Curtici (23:45-23:45) 2Arad (00:07-00:09) 3Deva (02:04-02:06) 4Simeria (02:18-02:24) 5Alba Iulia (03:16-03:18) 6Sighisoara (05:30-05:33) 7Brasov (07:36-07:42) 8Predeal (08:10-08:15) 9Sinaia (08:55-09:04) 10Cimpina (10:14-10:16) 11Ploiesti Vest (10:41-10:43) 12Bucuresti Nord (11:23-11:23)
Rapid 684 07:55 am 1Constanta (07:55-07:55) 2Medgidia (08:20-08:22) 3Cernavoda Pod (08:39-08:41) 4Fetesti (09:04-09:06) 5Ciulnita (09:47-09:49) 6Lehliu (10:30-10:31) 7Bucuresti Nord (11:36-11:36)
IC 552 05:12 am 1Suceava (05:12-05:12) 2Pascani (05:57-05:59) 3Roman (06:24-06:25) 4Bacau (06:59-07:01) 5Adjud (07:44-07:45) 6Marasesti (08:08-08:23) 7Focsani (08:51-08:53) 8Buzau (10:00-10:03) 9Ploiesti Sud (11:05-11:06) 10Bucuresti Nord (11:47-11:47)
Personal 7008 11:13 pm 1Balotesti (11:13-11:13) 2P.O. Aeroport H (11:16-11:19) 3Bucuresti Nord (11:51-11:51)
Rapid 826 02:46 am 1Cluj Napoca (02:46-02:46) 2Cimpia Turzii (03:43-03:44) 3Razboieni (04:00-04:01) 4Aiud (04:18-04:19) 5Teius (04:34-04:42) 6Blaj (05:06-05:07) 7Copsa Mica (05:36-05:56) 8Medias (06:07-06:09) 9Sighisoara (06:50-06:53) 10Brasov (08:48-08:58) 11Predeal (09:29-09:31) 12Azuga (09:43-09:44) 13Busteni (09:51-09:53) 14Sinaia (10:04-10:05) 15Comarnic (10:40-10:46) 16Cimpina (11:02-11:04) 17Ploiesti Vest (11:27-11:28) 18Bucuresti Nord (12:10-12:10)
Accelerat 1982 06:00 am 1Tulcea Oras (06:00-06:00) 2Babadag (06:57-06:58) 3Baia Dobrogea (07:21-07:22) 4Cogealac (07:46-07:47) 5Nicolae Balcescu (08:17-08:18) 6Medgidia (08:37-08:53) 7Cernavoda Pod (09:11-09:12) 8Fetesti (09:35-09:37) 9Ciulnita (10:16-10:19) 10Lehliu (11:14-11:15) 11Bucuresti Nord (12:25-12:25)
Personal 8076 11:53 pm 1Bucuresti Obor (11:53-11:53) 2Pantelimon Sud (12:02-12:05) 3Pantelimon (12:09-12:19) 4Bucuresti Baneasa (12:29-12:30) 5Bucuresti Nord (12:40-12:40)
Accelerat 1536 11:44 pm 1Ploiesti Sud (11:44-11:44) 2Ploiesti Vest (11:50-11:55) 3Crivina (12:10-12:11) 4Peris (12:18-12:19) 5Buftea (12:28-12:29) 6Bucuresti Nord (12:47-12:47)
Personal 7010 12:13 pm 1Balotesti (12:13-12:13) 2P.O. Aeroport H (12:16-12:19) 3Bucuresti Nord (12:51-12:51)
Accelerat 1662 05:57 am 1Iasi (05:57-05:57) 2Nicolina (06:02-06:04) 3Birnova (06:24-06:25) 4Buhaiesti (06:45-06:46) 5Vaslui (07:08-07:10) 6Crasna (07:24-07:25) 7Birlad (07:58-08:00) 8Tecuci (08:41-08:53) 9Focsani (09:44-09:46) 10Rimnicu Sarat (10:26-10:28) 11Buzau (11:01-11:05) 12Mizil (11:35-11:36) 13Ploiesti Sud (12:10-12:15) 14Bucuresti Nord (12:58-12:58)
Accelerat 1792 11:15 pm 1Pitesti (11:15-11:15) 2Golesti (11:27-11:35) 3Gaesti (11:57-11:58) 4Titu (12:15-12:17) 5Bucuresti Nord (13:04-13:04)
Accelerat 1692 05:05 am 1Timisoara Nord (05:05-05:05) 2Lugoj (05:56-05:57) 3Caransebes (06:26-06:28) 4Baile Herculane (07:49-07:51) 5Orsova (08:12-08:13) 6Drobeta Turnu Severin (08:42-08:45) 7Balota (09:12-09:13) 8Strehaia hc (09:44-09:45) 9Filiasi (10:08-10:10) 10Craiova (10:35-10:42) 11Caracal (11:19-11:21) 12Draganesti Olt (11:35-11:36) 13Rosiori Nord (12:04-12:06) 14Videle (12:55-12:57) 15Bucuresti Nord (13:44-13:44)
Personal 7012 13:13 pm 1Balotesti (13:13-13:13) 2P.O. Aeroport H (13:16-13:19) 3Bucuresti Nord (13:51-13:51)
Accelerat 11672 09:35 am 1Galati (09:35-09:35) 2Barbosi (09:51-09:53) 3Braila (10:13-10:16) 4Ianca Sat hc (10:43-10:44) 5Faurei (11:01-11:03) 6Buzau (11:58-12:01) 7Mizil (12:31-12:33) 8Ploiesti Sud (13:07-13:09) 9Bucuresti Nord (13:53-13:53)
Rapid 347 03:37 am 1Curtici (03:37-03:37) 2Arad (03:59-04:01) 3Deva (05:55-05:57) 4Simeria (06:08-06:17) 5Alba Iulia (07:09-07:11) 6Blaj (07:47-07:49) 7Medias (08:27-08:30) 8Sighisoara (09:11-09:15) 9Brasov (11:10-11:20) 10Predeal (11:48-11:49) 11Sinaia (12:18-12:19) 12Cimpina (13:05-13:06) 13Ploiesti Vest (13:29-13:30) 14Bucuresti Nord (14:10-14:10)
IC 592 06:30 am 1Timisoara Nord (06:30-06:30) 2Lugoj (07:12-07:14) 3Caransebes (07:41-07:43) 4Baile Herculane (09:03-09:05) 5Orsova (09:25-09:27) 6Drobeta Turnu Severin (09:56-09:58) 7Strehaia hc (10:52-10:53) 8Filiasi (11:16-11:17) 9Craiova (11:42-11:48) 10Caracal (12:25-12:26) 11Rosiori Nord (13:06-13:08) 12Videle (13:57-13:58) 13Bucuresti Nord (14:45-14:45)
Personal 8078 14:05 pm 1Bucuresti Obor (14:05-14:05) 2Pantelimon Sud (14:14-14:17) 3Pantelimon (14:21-14:26) 4Bucuresti Baneasa (14:36-14:37) 5Bucuresti Nord (14:47-14:47)
Rapid 652 07:45 am 1Suceava Nord (07:45-07:45) 2Suceava (07:50-07:52) 3Veresti (08:02-08:03) 4Dolhasca (08:22-08:23) 5Pascani (08:43-08:45) 6Roman (09:11-09:12) 7Bacau (09:46-10:01) 8Adjud (10:45-10:47) 9Focsani (11:37-11:40) 10Rimnicu Sarat (12:20-12:22) 11Buzau (12:55-12:58) 12Mizil (13:28-13:30) 13Ploiesti Sud (14:04-14:09) 14Bucuresti Nord (14:52-14:52)
Personal 7014 14:13 pm 1Balotesti (14:13-14:13) 2P.O. Aeroport H (14:16-14:19) 3Bucuresti Nord (14:53-14:53)
Accelerat 1794 13:15 pm 1Pitesti (13:15-13:15) 2Golesti (13:27-13:28) 3Gaesti (13:50-13:51) 4Titu (14:08-14:18) 5Bucuresti Nord (14:58-14:58)
Accelerat 1676 11:34 pm 1Galati (11:34-11:34) 2Barbosi (11:50-11:51) 3Braila (12:09-12:11) 4Ianca Sat hc (12:38-12:39) 5Faurei (12:55-12:56) 6Buzau (13:51-13:55) 7Mizil (14:27-14:28) 8Ploiesti Sud (15:02-15:05) 9Bucuresti Nord (15:49-15:49)
Personal 7016 15:13 pm 1Balotesti (15:13-15:13) 2P.O. Aeroport H (15:16-15:19) 3Bucuresti Nord (15:51-15:51)
Rapid 798 13:10 pm 1Craiova (13:10-13:10) 2Caracal (13:48-13:50) 3Draganesti Olt (14:04-14:05) 4Rosiori Nord (14:34-14:36) 5Videle (15:25-15:27) 6Bucuresti Nord (16:14-16:14)
Personal 7036 14:41 pm 1Urziceni (14:41-14:41) 2Barbulesti hc (14:46-14:47) 3Armasesti (14:52-14:53) 4Moldoveni (14:58-14:59) 5Dridu (15:05-15:06) 6Fierbinti (15:12-15:13) 7Greci Hm (15:19-15:20) 8Moara Vlasiei (15:26-15:27) 9Caciulati (15:35-15:36) 10Balotesti (15:41-15:45) 11Odaile h (15:50-15:51) 12Mogosoaia (15:55-15:56) 13Depoul Buc. Triaj h (16:02-16:03) 14Pajura Hm (16:07-16:19) 15Carpati h (16:23-16:24) 16Bucuresti Nord (16:29-16:29)
Personal 3004 12:15 pm 1Brasov (12:15-12:15) 2Dirste (12:22-12:23) 3Timisu de Jos hc (12:29-12:30) 4Timisu de Sus Hm (12:37-12:38) 5Tunelul Mare h (12:44-12:45) 6Predeal (12:52-13:00) 7Azuga (13:14-13:15) 8Busteni (13:23-13:24) 9Poiana Tapului hc (13:30-13:31) 10Sinaia (13:41-13:42) 11Sinaia Sud hc (13:46-13:47) 12Valea Larga Hm (13:55-13:56) 13Posada hc (14:04-14:05) 14Comarnic (14:15-14:20) 15Breaza Nord (14:25-14:26) 16Nistoresti hc (14:30-14:31) 17Breaza hc (14:36-14:37) 18Cimpina (14:45-14:46) 19Floresti Prahova (14:57-14:58) 20Buda (15:07-15:08) 21Ploiesti Vest (15:16-15:18) 22Ploiesti Triaj hc (15:23-15:24) 23Brazi (15:29-15:30) 24Prahova (15:36-15:37) 25Crivina (15:42-15:43) 26Scrovistea hc (15:47-15:48) 27Peris (15:53-15:54) 28Dirza hc (16:01-16:02) 29Buftea (16:07-16:08) 30Chitila (16:16-16:17) 31Bucuresti Triaj hc (16:21-16:22) 32Bucuresti Nord (16:32-16:32)
Accelerat 1894 12:40 pm 1Craiova (12:40-12:40) 2Bals (13:09-13:10) 3Piatra Olt (13:23-13:25) 4Slatina (13:41-13:44) 5Costesti (14:38-14:39) 6Pitesti (15:00-15:15) 7Golesti (15:27-15:28) 8Gaesti (15:50-15:51) 9Titu (16:08-16:10) 10Bucuresti Nord (16:50-16:50)
Personal 7018 16:13 pm 1Balotesti (16:13-16:13) 2P.O. Aeroport H (16:16-16:19) 3Bucuresti Nord (16:52-16:52)
Rapid 832 14:05 pm 1Brasov (14:05-14:05) 2Predeal (14:34-14:36) 3Azuga (14:47-14:48) 4Busteni (14:54-14:58) 5Sinaia (15:08-15:10) 6Cimpina (15:54-15:55) 7Ploiesti Vest (16:18-16:20) 8Bucuresti Nord (17:02-17:02)
Personal 7020 17:13 pm 1Balotesti (17:13-17:13) 2P.O. Aeroport H (17:16-17:19) 3Bucuresti Nord (17:51-17:51)
Personal 18234 16:41 pm 1Urziceni (16:41-16:41) 2Barbulesti hc (16:46-16:47) 3Armasesti (16:51-16:52) 4Moldoveni (16:57-16:58) 5Dridu (17:04-17:05) 6Fierbinti (17:11-17:12) 7Greci Hm (17:18-17:19) 8Moara Vlasiei (17:24-17:25) 9Caciulati (17:33-17:34) 10Balotesti (17:39-17:45) 11Mogosoaia (17:53-17:56) 12Depoul Buc. Triaj h (18:03-18:04) 13Pajura Hm (18:08-18:19) 14Carpati h (18:23-18:24) 15Bucuresti Nord (18:29-18:29)
Rapid 462 16:40 pm 1Giurgiu Nord (16:40-16:40) 2Videle (17:39-17:40) 3Bucuresti Nord (18:30-18:30)
Rapid 822 14:15 pm 1Pausa h (14:15-14:15) 2Calimanesti (14:19-14:20) 3Rimnicu Vilcea (14:38-14:40) 4Govora (14:49-14:50) 5Babeni (14:58-14:59) 6Dragasani (15:21-15:22) 7Piatra Olt (15:47-15:48) 8Caracal (16:17-16:20) 9Draganesti Olt (16:33-16:34) 10Rosiori Nord (17:02-17:04) 11Videle (17:52-17:54) 12Bucuresti Nord (18:39-18:39)
Accelerat 11674 14:40 pm 1Galati (14:40-14:40) 2Barbosi (14:56-14:57) 3Braila (15:16-15:19) 4Ianca Sat hc (15:45-15:46) 5Faurei (16:01-16:02) 6Buzau (16:57-17:00) 7Mizil (17:30-17:31) 8Ploiesti Sud (18:05-18:06) 9Bucuresti Nord (18:50-18:50)
Personal 7022 18:13 pm 1Balotesti (18:13-18:13) 2P.O. Aeroport H (18:16-18:19) 3Bucuresti Nord (18:51-18:51)
Accelerat 1746 04:12 am 1Satu Mare (04:12-04:12) 2Seini (04:54-05:04) 3Sabisa hc (05:10-05:11) 4Ilba (05:15-05:16) 5Cicirlau (05:24-05:25) 6Baia Mare (05:49-06:04) 7Ulmeni Salaj (06:35-06:36) 8Benesat (06:45-06:46) 9Jibou (07:03-07:09) 10Ileanda (07:46-07:47) 11Gilgau (08:02-08:03) 12Dej Calatori (08:26-08:38) 13Gherla (08:54-08:56) 14Cluj Napoca (09:38-09:50) 15Cimpia Turzii (10:47-10:48) 16Razboieni (11:04-11:05) 17Aiud (11:22-11:24) 18Teius (11:39-11:43) 19Blaj (12:07-12:08) 20Copsa Mica (12:37-12:38) 21Medias (12:49-12:51) 22Dumbraveni (13:13-13:14) 23Sighisoara (13:34-13:37) 24Rupea (14:26-14:27) 25Augustin (14:55-14:56) 26Brasov (15:36-15:50) 27Predeal (16:18-16:26) 28Busteni (16:42-16:43) 29Sinaia (16:53-16:57) 30Comarnic (17:25-17:27) 31Breaza hc (17:39-17:40) 32Cimpina (17:50-17:53) 33Ploiesti Vest (18:16-18:18) 34Bucuresti Nord (19:00-19:00)
Accelerat 1796 17:15 pm 1Pitesti (17:15-17:15) 2Golesti (17:27-17:28) 3Gaesti (17:50-17:51) 4Titu (18:08-18:18) 5Bucuresti Nord (19:05-19:05)
Rapid 792 14:22 pm 1Drobeta Turnu Severin (14:22-14:22) 2Balota (14:48-14:49) 3Strehaia hc (15:13-15:15) 4Filiasi (15:38-15:40) 5Craiova (16:05-16:10) 6Caracal (16:48-16:50) 7Rosiori Nord (17:32-17:35) 8Videle (18:26-18:28) 9Bucuresti Nord (19:17-19:17)
IC 556 15:00 pm 1Bacau (15:00-15:00) 2Adjud (15:43-15:50) 3Marasesti (16:13-16:15) 4Focsani (16:43-16:46) 5Rimnicu Sarat (17:23-17:24) 6Buzau (17:56-18:00) 7Ploiesti Sud (19:01-19:05) 8Bucuresti Nord (19:46-19:46)
Personal 7024 19:13 pm 1Balotesti (19:13-19:13) 2P.O. Aeroport H (19:16-19:19) 3Bucuresti Nord (19:54-19:54)
Rapid 754 12:30 pm 1Botosani (12:30-12:30) 2Leorda (12:50-12:51) 3Bucecea (13:06-13:07) 4Veresti (13:31-13:46) 5Dolhasca (14:06-14:07) 6Pascani (14:27-14:36) 7Roman (15:04-15:06) 8Bacau (15:40-15:42) 9Adjud (16:26-16:28) 10Marasesti (16:51-16:52) 11Focsani (17:21-17:24) 12Rimnicu Sarat (18:04-18:05) 13Buzau (18:38-18:41) 14Mizil (19:11-19:12) 15Ploiesti Sud (19:46-19:48) 16Bucuresti Nord (20:31-20:31)
Accelerat 1930 17:25 pm 1Brasov (17:25-17:25) 2Predeal (17:54-17:58) 3Azuga (18:12-18:16) 4Busteni (18:23-18:24) 5Sinaia (18:37-18:39) 6Comarnic (19:07-19:08) 7Cimpina (19:23-19:26) 8Ploiesti Vest (19:51-19:54) 9Bucuresti Nord (20:37-20:37)
Accelerat 10824 09:12 am 1Cluj Napoca (09:12-09:12) 2Cimpia Turzii (10:09-10:10) 3Razboieni (10:26-10:27) 4Aiud (10:44-10:45) 5Teius (10:59-11:01) 6Alba Iulia (11:23-11:25) 7Vintu de Jos (11:35-11:36) 8Sibot (11:57-11:58) 9Orastie (12:10-12:11) 10Simeria (12:30-12:52) 11Calan (13:08-13:09) 12Subcetate (13:24-13:25) 13Petrosani (14:37-14:40) 14Valea Sadului (15:29-15:31) 15Tirgu Jiu (15:52-15:55) 16Carbunesti (16:22-16:24) 17Filiasi (17:02-17:04) 18Craiova (17:30-17:40) 19Caracal (18:17-18:19) 20Draganesti Olt (18:33-18:34) 21Rosiori Nord (19:03-19:05) 22Videle (19:56-19:58) 23Bucuresti Nord (20:45-20:45)
Personal 7026 20:13 pm 1Balotesti (20:13-20:13) 2P.O. Aeroport H (20:16-20:19) 3Bucuresti Nord (20:51-20:51)
Accelerat 1656 16:15 pm 1Bacau (16:15-16:15) 2Adjud (16:58-17:01) 3Marasesti (17:24-17:26) 4Focsani (17:54-17:57) 5Rimnicu Sarat (18:34-18:36) 6Buzau (19:08-19:11) 7Mizil (19:41-19:42) 8Ploiesti Sud (20:15-20:17) 9Bucuresti Nord (20:59-20:59)
Accelerat 1896 16:40 pm 1Craiova (16:40-16:40) 2Bals (17:09-17:10) 3Piatra Olt (17:23-17:25) 4Slatina (17:41-17:44) 5Costesti (18:37-18:39) 6Pitesti (19:00-19:15) 7Golesti (19:27-19:35) 8Gaesti (19:57-19:58) 9Titu (20:15-20:17) 10Bucuresti Nord (21:05-21:05)
Rapid 872 17:35 pm 1Galati (17:35-17:35) 2Braila (18:08-18:10) 3Faurei (18:49-18:51) 4Urziceni (19:57-20:00) 5Bucuresti Nord (21:09-21:09)
Accelerat 1622 13:40 pm 1Sibiu (13:40-13:40) 2Baile Ocna Sibiului hc (13:52-13:53) 3Copsa Mica (14:30-14:42) 4Medias (14:53-14:55) 5Sighisoara (15:36-15:39) 6Brasov (17:32-17:44) 7Predeal (18:12-18:28) 8Azuga (18:41-18:42) 9Busteni (18:49-18:50) 10Sinaia (19:02-19:06) 11Comarnic (19:43-19:44) 12Breaza hc (19:54-19:55) 13Cimpina (20:03-20:04) 14Floresti Prahova (20:15-20:16) 15Ploiesti Vest (20:30-20:32) 16Bucuresti Nord (21:15-21:15)
Rapid 662 14:55 pm 1Iasi (14:55-14:55) 2Nicolina (15:00-15:02) 3Vaslui (16:04-16:06) 4Crasna (16:20-16:21) 5Birlad (16:53-16:55) 6Tecuci (17:37-17:50) 7Focsani (18:36-18:38) 8Rimnicu Sarat (19:18-19:19) 9Buzau (19:54-19:57) 10Ploiesti Sud (20:57-20:59) 11Bucuresti Nord (21:41-21:41)
Personal 7028 21:13 pm 1Balotesti (21:13-21:13) 2P.O. Aeroport H (21:16-21:19) 3Bucuresti Nord (21:44-21:44)
Accelerat 1984 15:41 pm 1Tulcea Oras (15:41-15:41) 2Babadag (16:38-16:39) 3Baia Dobrogea (17:02-17:03) 4Cogealac (17:27-17:35) 5Nicolae Balcescu (18:04-18:05) 6Medgidia (18:22-18:30) 7Cernavoda Pod (18:48-18:49) 8Fetesti (19:12-19:14) 9Ciulnita (19:57-19:58) 10Lehliu (20:39-20:40) 11Bucuresti Nord (21:50-21:50)
Rapid 694 13:45 pm 1Timisoara Nord (13:45-13:45) 2Lugoj (14:34-14:36) 3Caransebes (15:03-15:05) 4Baile Herculane (16:26-16:28) 5Orsova (16:47-16:49) 6Drobeta Turnu Severin (17:17-17:20) 7Balota (17:52-17:53) 8Strehaia hc (18:17-18:18) 9Filiasi (18:40-18:42) 10Craiova (19:07-19:15) 11Caracal (19:52-19:54) 12Rosiori Nord (20:34-20:36) 13Videle (21:25-21:27) 14Bucuresti Nord (22:14-22:14)
IC 532 10:58 pm 1Oradea (10:58-10:58) 2Alesd (11:33-11:34) 3Huedin (12:43-12:44) 4Cluj Napoca (13:37-13:53) 5Cimpia Turzii (14:49-14:50) 6Razboieni (15:06-15:08) 7Teius (15:37-15:51) 8Blaj (16:15-16:16) 9Medias (16:54-16:56) 10Sighisoara (17:37-17:40) 11Brasov (19:33-19:47) 12Predeal (20:15-20:24) 13Azuga (20:35-20:37) 14Sinaia (20:53-20:55) 15Ploiesti Vest (22:13-22:14) 16Bucuresti Nord (22:55-22:55)
Accelerat 1798 19:25 pm 1Piatra Olt (19:25-19:25) 2Slatina (19:42-19:44) 3Stolnici (20:25-20:26) 4Costesti (20:43-20:44) 5Pitesti (21:07-21:22) 6Golesti (21:34-21:35) 7Gaesti (21:57-21:58) 8Titu (22:17-22:19) 9Bucuresti Nord (23:00-23:00)
IC 554 16:37 pm 1Suceava (16:37-16:37) 2Pascani (17:22-17:34) 3Roman (18:00-18:01) 4Bacau (18:35-18:36) 5Adjud (19:19-19:21) 6Focsani (20:10-20:13) 7Rimnicu Sarat (20:50-20:51) 8Buzau (21:23-21:29) 9Ploiesti Sud (22:30-22:32) 10Bucuresti Nord (23:13-23:13)
Accelerat 1730 19:00 pm 1Rimnicu Vilcea (19:00-19:00) 2Govora (19:10-19:11) 3Babeni (19:20-19:21) 4Dragasani (19:47-19:48) 5Piatra Olt (20:19-20:20) 6Caracal (20:54-21:00) 7Draganesti Olt (21:13-21:14) 8Rosiori Nord (21:42-21:45) 9Videle (22:42-22:43) 10Bucuresti Nord (23:30-23:30)
Accelerat 11662 16:30 pm 1Iasi (16:30-16:30) 2Nicolina (16:35-16:37) 3Buhaiesti (17:19-17:20) 4Vaslui (17:41-17:48) 5Crasna (18:02-18:03) 6Birlad (18:35-18:44) 7Tecuci (19:35-19:48) 8Focsani (20:39-20:42) 9Rimnicu Sarat (21:22-21:24) 10Buzau (21:57-21:59) 11Mizil (22:29-22:30) 12Ploiesti Sud (23:05-23:06) 13Bucuresti Nord (23:48-23:48)
IC 594 16:00 pm 1Timisoara Nord (16:00-16:00) 2Lugoj (16:42-16:44) 3Caransebes (17:11-17:13) 4Baile Herculane (18:34-18:36) 5Drobeta Turnu Severin (19:22-19:24) 6Craiova (20:55-21:01) 7Caracal (21:38-21:40) 8Rosiori Nord (22:20-22:22) 9Bucuresti Nord (23:58-23:58)
Personal 5020 04:35 am 1Ploiesti Sud (04:35-04:35) 2Ploiesti Triaj hc (04:40-04:41) 3Brazi (04:46-04:47) 4Prahova (04:52-04:53) 5Crivina (04:58-04:59) 6Scrovistea hc (05:03-05:04) 7Peris (05:10-05:16) 8Dirza hc (05:23-05:24) 9Buftea (05:30-05:31) 10Chitila (05:40-05:41) 11Depoul Buc. Triaj h (05:44-05:45) 12Pajura Hm (05:49-05:50) 13Carpati h (05:53-05:54) 14Bucuresti Basarab h (05:57-05:58) 15Bucuresti Basarab (06:01-06:01)
Personal 9102 04:13 am 1Tirgoviste (04:13-04:13) 2Vacaresti (04:20-04:21) 3Cazaci hc (04:26-04:27) 4Nucet (04:31-04:32) 5Movila Dimbovita hc (04:35-04:36) 6Banesti Hm (04:40-04:41) 7Podu Rizii hc (04:45-04:46) 8Dimbovicioara h (04:50-04:51) 9Titu (04:57-05:00) 10Boteni hc (05:05-05:06) 11Contesti hc (05:09-05:10) 12Ghergani (05:15-05:16) 13Bildana hc (05:22-05:23) 14Ciocanesti (05:30-05:31) 15Sabareni (05:41-05:42) 16Chitila (05:49-05:50) 17Depoul Buc. Triaj h (05:54-05:55) 18Bucuresti Triaj hc (05:59-06:00) 19Carpati h (06:03-06:04) 20Bucuresti Basarab h (06:08-06:09) 21Bucuresti Basarab (06:13-06:13)
Personal 9024 03:45 am 1Pitesti (03:45-03:45) 2Ram. Golesti (03:49-03:50) 3Golesti (03:58-03:59) 4Calinesti (04:08-04:09) 5Leordeni Arges (04:15-04:16) 6Patroaia (04:23-04:24) 7Gaesti (04:32-04:33) 8Gaesti Sud hc (04:37-04:38) 9Cojocaru hc (04:41-04:42) 10Matasaru Hm (04:48-04:49) 11Fusea (04:55-04:56) 12Titu (05:04-05:06) 13Boteni hc (05:11-05:12) 14Contesti hc (05:15-05:16) 15Ghergani (05:21-05:22) 16Bildana hc (05:28-05:29) 17Ciocanesti (05:36-05:37) 18Sabareni (05:47-05:48) 19Chitila (05:55-05:58) 20Depoul Buc. Triaj h (06:02-06:03) 21Bucuresti Triaj hc (06:07-06:08) 22Carpati h (06:11-06:12) 23Bucuresti Basarab h (06:16-06:17) 24Bucuresti Basarab (06:21-06:21)
Personal 9302 02:40 am 1Caracal (02:40-02:40) 2Farcasele (02:46-02:47) 3Stoenesti (02:51-02:52) 4Draganesti Olt (02:59-03:07) 5Daneasa hc (03:11-03:12) 6Radomiresti (03:20-03:21) 7Mihaesti (03:29-03:30) 8Maldaeni Hm (03:38-03:39) 9Rosiori Nord (03:50-04:05) 10Atirnati (04:13-04:14) 11Radoiesti Hm (04:22-04:23) 12Virtoapele hc (04:29-04:30) 13Olteni (04:43-04:44) 14Galateni (05:00-05:01) 15Ciolpani (05:08-05:09) 16Videle (05:17-05:19) 17Zavestreni Hm (05:24-05:25) 18Anghelesti hc (05:29-05:30) 19Vadu Lat (05:35-05:36) 20Zorile h (05:41-05:42) 21Gradinari (05:51-05:52) 22Domnestii de Sus hc (05:58-05:59) 23Chiajna (06:09-06:10) 24Bucurestii Noi (06:14-06:15) 25Carpati h (06:19-06:20) 26Bucuresti Basarab h (06:24-06:25) 27Bucuresti Basarab (06:29-06:29)
Personal 5022 03:16 am 1Buzau (03:16-03:16) 2Ulmeni (03:33-03:34) 3Pietroasele hc (03:40-03:41) 4Sahateni (03:51-03:52) 5Mizil (04:00-04:01) 6Inotesti (04:09-04:10) 7Tomsani hc (04:16-04:17) 8Cricov (04:23-04:24) 9Valea Calugareasca (04:33-04:40) 10Ploiesti Est (04:48-04:49) 11Ploiesti Sud (04:55-04:57) 12Ploiesti Triaj hc (05:02-05:03) 13Brazi (05:08-05:09) 14Prahova (05:15-05:16) 15Crivina (05:22-05:23) 16Scrovistea hc (05:27-05:28) 17Peris (05:33-05:42) 18Dirza hc (05:50-05:51) 19Buftea (05:56-06:10) 20P. Mac. R1 Buciumeni (06:14-06:15) 21Chitila (06:20-06:21) 22Depoul Buc. Triaj h (06:24-06:25) 23Pajura Hm (06:29-06:30) 24Carpati h (06:33-06:34) 25Bucuresti Basarab h (06:37-06:38) 26Bucuresti Basarab (06:44-06:44)
Personal 9342 04:01 am 1Giurgiu (04:01-04:01) 2Giurgiu Nord (04:06-04:07) 3Cetatea hc (04:11-04:12) 4Balanoaia Hm (04:15-04:16) 5Oncesti hc (04:19-04:20) 6Stanesti (04:25-04:26) 7Chiriacu (04:33-04:34) 8Toporu (04:43-04:44) 9Rasuceni h. (04:47-04:48) 10Vlasca (04:54-04:55) 11Tirnavele (05:02-05:03) 12Radulesti Hm (05:12-05:13) 13Videle (05:24-05:56) 14Zavestreni Hm (06:01-06:02) 15Anghelesti hc (06:07-06:08) 16Vadu Lat (06:13-06:14) 17Zorile h (06:19-06:20) 18Gradinari (06:29-06:30) 19Domnestii de Sus hc (06:37-06:38) 20Chiajna (06:50-06:51) 21Bucurestii Noi (06:55-06:56) 22Carpati h (07:00-07:01) 23Bucuresti Basarab h (07:05-07:06) 24Bucuresti Basarab (07:10-07:10)
Personal 9023 07:55 am 1Bucuresti Basarab (07:55-07:55) 2Bucuresti Basarab h (07:59-08:00) 3Carpati h (08:04-08:05) 4Bucuresti Triaj hc (08:08-08:09) 5Depoul Buc. Triaj h (08:12-08:13) 6Chitila (08:16-08:17) 7Sabareni (08:23-08:24) 8Ciocanesti (08:33-08:34) 9Bildana hc (08:41-08:42) 10Ghergani (08:49-08:50) 11Contesti hc (08:56-08:57) 12Boteni hc (09:00-09:01) 13Titu (09:08-09:10) 14Fusea (09:17-09:18) 15Matasaru Hm (09:24-09:25) 16Cojocaru hc (09:30-09:31) 17Gaesti Sud hc (09:34-09:35) 18Gaesti (09:40-09:41) 19Patroaia (09:49-09:50) 20Leordeni Arges (09:57-09:58) 21Calinesti (10:04-10:05) 22Golesti (10:18-10:19) 23Ram. Golesti (10:22-10:23) 24Pitesti (10:32-10:32)
Personal 9301 08:15 am 1Bucuresti Basarab (08:15-08:15) 2Bucuresti Basarab h (08:19-08:20) 3Carpati h (08:24-08:25) 4Bucurestii Noi (08:29-08:36) 5Chiajna (08:40-08:41) 6Domnestii de Sus hc (08:49-08:50) 7Gradinari (08:56-08:57) 8Zorile h (09:02-09:03) 9Vadu Lat (09:10-09:11) 10Anghelesti hc (09:15-09:16) 11Zavestreni Hm (09:21-09:22) 12Videle (09:31-09:32) 13Ciolpani (09:40-09:41) 14Galateni (09:49-09:50) 15Olteni (10:06-10:07) 16Virtoapele hc (10:14-10:15) 17Radoiesti Hm (10:21-10:22) 18Atirnati (10:30-10:31) 19Rosiori Nord (10:41-10:55) 20Rosiori (11:00-11:02) 21Peret hc (11:16-11:17) 22Plosca (11:24-11:25) 23Buzescu Hm (11:35-11:36) 24Alexandria Nord h (11:46-11:47) 25Alexandria (11:53-11:53)
Personal 5024 13:20 pm 1Buzau (13:20-13:20) 2Baile Sarata Monteoru hc (13:31-13:32) 3Ulmeni (13:38-13:39) 4Pietroasele hc (13:44-13:45) 5Sahateni (13:54-13:55) 6Mizil (14:03-14:06) 7Inotesti (14:14-14:15) 8Tomsani hc (14:21-14:22) 9Cricov (14:28-14:29) 10Muru hc (14:33-14:34) 11Valea Calugareasca (14:40-14:41) 12Ploiesti Est (14:49-14:50) 13Ploiesti Sud (14:57-14:59) 14Ploiesti Triaj hc (15:03-15:04) 15Brazi (15:09-15:15) 16Prahova (15:21-15:22) 17Crivina (15:27-15:28) 18Peris (15:37-15:38) 19Buftea (15:50-15:51) 20Chitila (15:58-15:59) 21Depoul Buc. Triaj h (16:04-16:05) 22Pajura Hm (16:09-16:10) 23Carpati h (16:13-16:14) 24Bucuresti Basarab h (16:18-16:19) 25Bucuresti Basarab (16:23-16:23)
Personal 9028 16:10 pm 1Pitesti (16:10-16:10) 2Ram. Golesti (16:15-16:16) 3Golesti (16:24-16:26) 4Calinesti (16:35-16:36) 5Leordeni Arges (16:42-16:43) 6Patroaia (16:50-16:51) 7Gaesti (16:59-17:01) 8Gaesti Sud hc (17:05-17:06) 9Cojocaru hc (17:09-17:10) 10Matasaru Hm (17:16-17:17) 11Fusea (17:23-17:24) 12Titu (17:33-17:35) 13Boteni hc (17:40-17:41) 14Contesti hc (17:44-17:45) 15Ghergani (17:50-17:51) 16Bildana hc (17:56-17:57) 17Ciocanesti (18:04-18:05) 18Sabareni (18:15-18:16) 19Chitila (18:22-18:23) 20Depoul Buc. Triaj h (18:27-18:28) 21Bucuresti Triaj hc (18:32-18:33) 22Carpati h (18:36-18:37) 23Bucuresti Basarab h (18:40-18:41) 24Bucuresti Basarab (18:45-18:45)
Personal 9306 15:20 pm 1Alexandria (15:20-15:20) 2Alexandria Nord h (15:23-15:24) 3Buzescu Hm (15:34-15:35) 4Plosca (15:45-15:46) 5Peret hc (15:53-15:54) 6Rosiori (16:09-16:10) 7Rosiori Nord (16:15-16:30) 8Atirnati (16:38-16:39) 9Radoiesti Hm (16:48-16:49) 10Virtoapele hc (16:55-16:56) 11Olteni (17:08-17:09) 12Galateni (17:25-17:26) 13Ciolpani (17:34-17:35) 14Videle (17:43-17:45) 15Zavestreni Hm (17:50-17:51) 16Anghelesti hc (17:55-17:56) 17Vadu Lat (18:01-18:09) 18Zorile h (18:14-18:15) 19Gradinari (18:24-18:25) 20Domnestii de Sus hc (18:31-18:32) 21Chiajna (18:42-18:43) 22Bucurestii Noi (18:47-18:48) 23Carpati h (18:52-18:53) 24Bucuresti Basarab h (18:57-18:58) 25Bucuresti Basarab (19:02-19:02)
Personal 3006 14:35 pm 1Brasov (14:35-14:35) 2Dirste (14:42-14:43) 3Timisu de Jos hc (14:49-14:50) 4Timisu de Sus Hm (14:57-14:58) 5Tunelul Mare h (15:04-15:05) 6Predeal (15:12-15:20) 7Azuga (15:32-15:33) 8Busteni (15:40-15:41) 9Poiana Tapului hc (15:46-15:47) 10Sinaia (15:54-15:55) 11Sinaia Sud hc (15:58-15:59) 12Valea Larga Hm (16:06-16:07) 13Posada hc (16:15-16:16) 14Comarnic (16:23-16:41) 15Breaza Nord (16:46-16:47) 16Nistoresti hc (16:51-16:52) 17Breaza hc (16:56-16:57) 18Cimpina (17:05-17:07) 19Floresti Prahova (17:18-17:19) 20Buda (17:29-17:30) 21Ploiesti Vest (17:39-17:41) 22Ploiesti Triaj hc (17:45-17:46) 23Brazi (17:51-17:52) 24Prahova (17:58-17:59) 25Crivina (18:03-18:04) 26Scrovistea hc (18:08-18:09) 27Peris (18:13-18:14) 28Dirza hc (18:22-18:23) 29Buftea (18:28-18:35) 30P. Mac. R1 Buciumeni (18:39-18:40) 31Chitila (18:44-18:46) 32Depoul Buc. Triaj h (18:50-18:51) 33Pajura Hm (18:55-18:56) 34Carpati h (18:59-19:00) 35Bucuresti Basarab h (19:04-19:05) 36Bucuresti Basarab (19:11-19:11)
Personal 9305 19:54 pm 1Bucuresti Basarab (19:54-19:54) 2Bucuresti Basarab h (19:58-19:59) 3Carpati h (20:02-20:03) 4Bucurestii Noi (20:08-20:17) 5Chiajna (20:21-20:22) 6Domnestii de Sus hc (20:30-20:31) 7Gradinari (20:38-20:39) 8Zorile h (20:44-20:45) 9Vadu Lat (20:52-20:53) 10Anghelesti hc (20:58-20:59) 11Zavestreni Hm (21:04-21:05) 12Videle (21:13-21:15) 13Ciolpani (21:23-21:24) 14Galateni (21:32-21:33) 15Olteni (21:50-21:51) 16Virtoapele hc (21:58-22:00) 17Radoiesti Hm (22:06-22:07) 18Atirnati (22:16-22:17) 19Rosiori Nord (22:27-22:45) 20Mihaesti (23:00-23:01) 21Radomiresti (23:09-23:10) 22Daneasa hc (23:18-23:19) 23Draganesti Olt (23:23-23:24) 24Stoenesti (23:31-23:32) 25Farcasele (23:36-23:37) 26Caracal (23:46-23:46)
Personal 9027 20:10 pm 1Bucuresti Basarab (20:10-20:10) 2Bucuresti Basarab h (20:14-20:15) 3Carpati h (20:19-20:20) 4Bucuresti Triaj hc (20:23-20:24) 5Depoul Buc. Triaj h (20:28-20:29) 6Chitila (20:33-20:34) 7Sabareni (20:40-20:41) 8Ciocanesti (20:50-20:51) 9Bildana hc (20:58-20:59) 10Ghergani (21:06-21:07) 11Contesti hc (21:13-21:14) 12Boteni hc (21:17-21:18) 13Titu (21:25-21:26) 14Fusea (21:33-21:34) 15Matasaru Hm (21:40-21:41) 16Cojocaru hc (21:46-21:47) 17Gaesti (21:54-21:55) 18Patroaia (22:03-22:04) 19Leordeni Arges (22:11-22:12) 20Calinesti (22:18-22:19) 21Golesti (22:32-22:33) 22Ram. Golesti (22:37-22:38) 23Pitesti (22:47-22:47)
Personal 3011 20:23 pm 1Bucuresti Basarab (20:23-20:23) 2Bucuresti Basarab h (20:27-20:28) 3Carpati h (20:31-20:32) 4Pajura Hm (20:35-20:36) 5Depoul Buc. Triaj h (20:39-20:40) 6Chitila (20:44-20:45) 7Buftea (20:52-20:58) 8Dirza hc (21:01-21:02) 9Peris (21:10-21:11) 10Scrovistea hc (21:15-21:16) 11Crivina (21:20-21:21) 12Prahova (21:25-21:26) 13Brazi (21:32-21:38) 14Ploiesti Triaj hc (21:44-21:45) 15Ploiesti Vest (21:52-21:55) 16Buda (22:03-22:04) 17Floresti Prahova (22:14-22:15) 18Cimpina (22:28-22:28)
Personal 9332 02:55 am 1Rosiori Nord (02:55-02:55) 2Atirnati (03:03-03:04) 3Radoiesti Hm (03:13-03:22) 4Virtoapele hc (03:28-03:29) 5Olteni (03:42-03:43) 6Galateni (03:59-04:00) 7Ciolpani (04:07-04:08) 8Videle (04:15-04:16) 9Zavestreni Hm (04:21-04:22) 10Anghelesti hc (04:27-04:28) 11Vadu Lat (04:33-04:42) 12Gradinari (04:55-04:56) 13Domnestii de Sus hc (05:02-05:03) 14Chiajna (05:14-05:15) 15Bucurestii Noi (05:19-05:20) 16Bucuresti Basarab h (05:25-05:26) 17Bucuresti Basarab (05:30-05:30)
Personal 9001 06:52 am 1Bucuresti Basarab (06:52-06:52) 2Bucuresti Basarab h (06:56-06:57) 3Bucurestii Noi (07:05-07:06) 4Chiajna (07:10-07:11) 5Domnestii de Sus hc (07:20-07:21) 6Gradinari (07:28-07:29) 7Vadu Lat (07:41-07:42) 8Anghelesti hc (07:47-07:48) 9Zavestreni Hm (07:53-07:54) 10Videle (08:02-08:06) 11Ciolpani (08:14-08:15) 12Galateni (08:24-08:25) 13Olteni (08:41-08:42) 14Virtoapele hc (08:49-08:50) 15Radoiesti Hm (08:55-08:56) 16Atirnati (09:04-09:05) 17Rosiori Nord (09:15-09:17) 18Maldaeni Hm (09:25-09:26) 19Mihaesti (09:35-09:36) 20Radomiresti (09:44-09:45) 21Daneasa hc (09:53-09:54) 22Draganesti Olt (09:58-09:59) 23Stoenesti (10:06-10:07) 24Farcasele (10:11-10:12) 25Caracal (10:21-10:23) 26Cezieni hc (10:29-10:30) 27Grozavesti Hm (10:37-10:38) 28Radomiru hc (10:44-10:45) 29Jianca (10:49-10:50) 30Tartal hc (10:54-10:55) 31Leu (11:01-11:02) 32Pasajul Cosoveni hc (11:12-11:13) 33Malu Mare Hm (11:17-11:18) 34Viaductu Circea hc (11:21-11:22) 35Banu Maracine (11:28-11:29) 36Bordei hc (11:33-11:34) 37Craiova (11:40-11:40)
Personal 5006 07:00 am 1Marasesti (07:00-07:00) 2Putna Seaca (07:10-07:11) 3Focsani (07:31-07:33) 4Cotesti (07:41-07:42) 5Gugesti (07:51-07:52) 6Sihlea (08:00-08:01) 7Voetin (08:09-08:10) 8Rimnicu Sarat (08:21-08:22) 9Zoita Hm (08:34-08:35) 10Boboc (08:46-08:47) 11Buzau (09:01-09:18) 12Baile Sarata Monteoru hc (09:28-09:29) 13Ulmeni (09:35-09:36) 14Pietroasele hc (09:41-09:42) 15Sahateni (09:51-09:52) 16Mizil (10:00-10:01) 17Inotesti (10:09-10:10) 18Tomsani hc (10:15-10:16) 19Cricov (10:23-10:24) 20Muru hc (10:28-10:29) 21Valea Calugareasca (10:35-10:36) 22Ploiesti Est (10:43-10:44) 23Ploiesti Sud (10:49-10:51) 24Ploiesti Triaj hc (10:55-10:56) 25Brazi (11:02-11:03) 26Prahova (11:10-11:11) 27Crivina (11:16-11:22) 28Scrovistea hc (11:26-11:27) 29Peris (11:32-11:33) 30Dirza hc (11:41-11:42) 31Buftea (11:46-11:47) 32Chitila (11:54-12:00) 33Depoul Buc. Triaj h (12:03-12:04) 34Pajura Hm (12:08-12:09) 35Bucuresti Basarab h (12:15-12:16) 36Bucuresti Basarab (12:23-12:23)
Personal 9002 08:08 am 1Craiova (08:08-08:08) 2Bordei hc (08:11-08:12) 3Banu Maracine (08:16-08:17) 4Viaductu Circea hc (08:21-08:22) 5Malu Mare Hm (08:25-08:26) 6Pasajul Cosoveni hc (08:30-08:31) 7Leu (08:39-08:40) 8Tartal hc (08:45-08:46) 9Jianca (08:51-08:52) 10Radomiru hc (08:56-08:57) 11Grozavesti Hm (09:03-09:04) 12Cezieni hc (09:10-09:11) 13Caracal (09:20-09:22) 14Farcasele (09:29-09:30) 15Stoenesti (09:34-09:35) 16Draganesti Olt (09:42-09:43) 17Daneasa hc (09:47-09:48) 18Radomiresti (09:56-09:57) 19Mihaesti (10:05-10:06) 20Maldaeni Hm (10:14-10:15) 21Rosiori Nord (10:26-10:28) 22Atirnati (10:35-10:36) 23Radoiesti Hm (10:44-10:45) 24Virtoapele hc (10:51-10:52) 25Olteni (11:04-11:05) 26Galateni (11:20-11:21) 27Ciolpani (11:28-11:29) 28Videle (11:37-11:39) 29Zavestreni Hm (11:44-11:45) 30Anghelesti hc (11:50-11:51) 31Vadu Lat (11:56-11:57) 32Gradinari (12:09-12:10) 33Domnestii de Sus hc (12:16-12:17) 34Chiajna (12:27-12:28) 35Bucurestii Noi (12:32-12:33) 36Bucuresti Basarab h (12:39-12:40) 37Bucuresti Basarab (12:44-12:44)
Personal 9345 15:30 pm 1Bucuresti Basarab (15:30-15:30) 2Bucuresti Basarab h (15:34-15:35) 3Bucurestii Noi (15:41-15:42) 4Chiajna (15:46-15:47) 5Domnestii de Sus hc (15:55-15:56) 6Gradinari (16:02-16:10) 7Zorile h (16:16-16:17) 8Vadu Lat (16:22-16:23) 9Anghelesti hc (16:28-16:29) 10Zavestreni Hm (16:34-16:35) 11Videle (16:42-16:44) 12Radulesti Hm (16:52-16:53) 13Tirnavele (17:01-17:02) 14Vlasca (17:09-17:15) 15Rasuceni h. (17:21-17:22) 16Toporu (17:26-17:27) 17Chiriacu (17:36-17:37) 18Stanesti (17:45-17:46) 19Oncesti hc (17:51-17:52) 20Balanoaia Hm (17:58-17:59) 21Cetatea hc (18:02-18:03) 22Giurgiu Nord (18:10-18:11) 23Giurgiu (18:16-18:16)
Personal 9011 15:55 pm 1Bucuresti Basarab (15:55-15:55) 2Bucuresti Basarab h (15:59-16:00) 3Bucuresti Triaj hc (16:06-16:11) 4Depoul Buc. Triaj h (16:15-16:16) 5Chitila (16:20-16:21) 6Sabareni (16:27-16:28) 7Ciocanesti (16:37-16:38) 8Bildana hc (16:45-16:46) 9Ghergani (16:53-16:54) 10Contesti hc (17:00-17:01) 11Boteni hc (17:04-17:05) 12Titu (17:12-17:14) 13Fusea (17:21-17:22) 14Matasaru Hm (17:28-17:29) 15Cojocaru hc (17:35-17:36) 16Gaesti Sud hc (17:39-17:40) 17Gaesti (17:45-17:46) 18Patroaia (17:53-17:54) 19Leordeni Arges (18:01-18:02) 20Calinesti (18:08-18:09) 21Canton 97 + 770 (18:14-18:15) 22Golesti (18:22-18:24) 23Ram. Golesti (18:28-18:29) 24Km. 107+000 h (18:33-18:34) 25Pitesti (18:40-18:40)
Personal 9303 16:36 pm 1Bucuresti Basarab (16:36-16:36) 2Bucuresti Basarab h (16:40-16:41) 3Bucurestii Noi (16:47-16:48) 4Chiajna (16:52-17:00) 5Domnestii de Sus hc (17:08-17:09) 6Gradinari (17:16-17:17) 7Zorile h (17:23-17:24) 8Vadu Lat (17:31-17:32) 9Anghelesti hc (17:37-17:38) 10Zavestreni Hm (17:43-17:44) 11Videle (17:52-17:55) 12Ciolpani (18:03-18:04) 13Galateni (18:11-18:15) 14Olteni (18:32-18:33) 15Virtoapele hc (18:40-18:42) 16Radoiesti Hm (18:48-18:49) 17Atirnati (18:58-18:59) 18Rosiori Nord (19:10-19:10)
Personal 9105 17:03 pm 1Bucuresti Basarab (17:03-17:03) 2Bucuresti Basarab h (17:07-17:08) 3Bucuresti Triaj hc (17:13-17:14) 4Depoul Buc. Triaj h (17:17-17:18) 5Chitila (17:21-17:22) 6Sabareni (17:28-17:29) 7Ciocanesti (17:38-17:45) 8Bildana hc (17:52-17:53) 9Ghergani (18:00-18:01) 10Contesti hc (18:07-18:08) 11Boteni hc (18:11-18:12) 12Titu (18:19-18:35) 13Dimbovicioara h (18:40-18:41) 14Podu Rizii hc (18:45-18:46) 15Banesti Hm (18:50-18:51) 16Movila Dimbovita hc (18:55-18:56) 17Nucet (18:59-19:00) 18Cazaci hc (19:04-19:05) 19Vacaresti (19:10-19:11) 20Tirgoviste (19:19-19:19)
Personal 9003 17:33 pm 1Bucuresti Basarab (17:33-17:33) 2Bucuresti Basarab h (17:37-17:38) 3Bucurestii Noi (17:45-17:46) 4Chiajna (17:51-17:59) 5Domnestii de Sus hc (18:08-18:09) 6Gradinari (18:17-18:18) 7Vadu Lat (18:27-18:28) 8Anghelesti hc (18:33-18:34) 9Zavestreni Hm (18:39-18:40) 10Videle (18:48-18:50) 11Ciolpani (18:57-18:58) 12Galateni (19:06-19:07) 13Olteni (19:24-19:25) 14Virtoapele hc (19:32-19:33) 15Radoiesti Hm (19:38-19:39) 16Atirnati (19:47-19:48) 17Rosiori Nord (19:58-20:00) 18Maldaeni Hm (20:08-20:09) 19Mihaesti (20:17-20:18) 20Radomiresti (20:25-20:26) 21Daneasa hc (20:33-20:34) 22Draganesti Olt (20:39-20:40) 23Stoenesti (20:46-20:47) 24Farcasele (20:51-20:52) 25Caracal (21:01-21:03) 26Cezieni hc (21:08-21:09) 27Grozavesti Hm (21:16-21:17) 28Radomiru hc (21:23-21:24) 29Jianca (21:28-21:29) 30Tartal hc (21:33-21:34) 31Leu (21:40-21:41) 32Pasajul Cosoveni hc (21:50-21:51) 33Malu Mare Hm (21:55-21:56) 34Viaductu Circea hc (21:59-22:00) 35Banu Maracine (22:07-22:08) 36Bordei hc (22:12-22:13) 37Craiova (22:20-22:20)
Personal 3009 17:52 pm 1Bucuresti Basarab (17:52-17:52) 2Bucuresti Basarab h (17:56-17:57) 3Pajura Hm (18:02-18:03) 4Depoul Buc. Triaj h (18:07-18:08) 5Chitila (18:12-18:13) 6P. Mac. R1 Buciumeni (18:17-18:18) 7Buftea (18:22-18:29) 8Dirza hc (18:33-18:34) 9Peris (18:41-18:49) 10Scrovistea hc (18:54-18:55) 11Crivina (18:59-19:00) 12Prahova (19:05-19:06) 13Brazi (19:12-19:13) 14Ploiesti Triaj hc (19:19-19:20) 15Ploiesti Vest (19:26-19:28) 16Buda (19:37-19:38) 17Floresti Prahova (19:49-19:50) 18Cimpina (20:02-20:06) 19Breaza hc (20:13-20:14) 20Nistoresti hc (20:19-20:20) 21Breaza Nord (20:26-20:27) 22Comarnic (20:33-20:45) 23Posada hc (20:56-20:57) 24Valea Larga Hm (21:11-21:15) 25Sinaia Sud hc (21:25-21:26) 26Sinaia (21:31-21:32) 27Poiana Tapului hc (21:42-21:43) 28Busteni (21:50-21:51) 29Azuga (22:00-22:01) 30Predeal (22:15-22:17) 31Timisu de Sus Hm (22:30-22:31) 32Timisu de Jos hc (22:37-22:38) 33Dirste (22:44-22:45) 34Brasov (22:52-22:52)
Personal 9308 19:40 pm 1Rosiori Nord (19:40-19:40) 2Atirnati (19:48-19:49) 3Radoiesti Hm (19:58-19:59) 4Virtoapele hc (20:04-20:05) 5Olteni (20:18-20:19) 6Galateni (20:35-20:36) 7Ciolpani (20:43-20:44) 8Videle (20:51-20:59) 9Zavestreni Hm (21:05-21:06) 10Anghelesti hc (21:11-21:12) 11Vadu Lat (21:18-21:19) 12Gradinari (21:32-21:33) 13Domnestii de Sus hc (21:40-21:41) 14Chiajna (21:51-21:52) 15Bucurestii Noi (21:56-21:57) 16Bucuresti Basarab h (22:02-22:03) 17Bucuresti Basarab (22:07-22:07)
Personal 9304 07:12 am 1Rosiori Nord (07:12-07:12) 2Atirnati (07:20-07:21) 3Radoiesti Hm (07:30-07:31) 4Virtoapele hc (07:37-07:38) 5Olteni (07:52-07:57) 6Galateni (08:12-08:13) 7Ciolpani (08:21-08:22) 8Videle (08:30-08:41) 9Zavestreni Hm (08:46-08:47) 10Anghelesti hc (08:51-08:52) 11Vadu Lat (08:57-08:58) 12Gradinari (09:10-09:11) 13Domnestii de Sus hc (09:17-09:18) 14Chiajna (09:28-09:29) 15Bucurestii Noi (09:33-09:34) 16Bucuresti Basarab (09:43-09:43)
Personal 9004 12:20 pm 1Craiova (12:20-12:20) 2Bordei hc (12:23-12:24) 3Banu Maracine (12:28-12:29) 4Viaductu Circea hc (12:33-12:34) 5Malu Mare Hm (12:37-12:38) 6Pasajul Cosoveni hc (12:41-12:42) 7Leu (12:51-12:52) 8Tartal hc (12:56-12:57) 9Jianca (13:00-13:01) 10Radomiru hc (13:04-13:05) 11Grozavesti Hm (13:10-13:11) 12Cezieni hc (13:18-13:19) 13Caracal (13:28-13:35) 14Farcasele (13:43-13:44) 15Stoenesti (13:48-13:49) 16Draganesti Olt (13:56-13:57) 17Daneasa hc (14:01-14:02) 18Radomiresti (14:11-14:18) 19Mihaesti (14:26-14:27) 20Maldaeni Hm (14:34-14:35) 21Rosiori Nord (14:46-14:48) 22Atirnati (14:55-14:56) 23Radoiesti Hm (15:04-15:05) 24Virtoapele hc (15:10-15:11) 25Olteni (15:23-15:24) 26Galateni (15:40-15:41) 27Ciolpani (15:48-15:49) 28Videle (15:57-15:59) 29Zavestreni Hm (16:04-16:05) 30Anghelesti hc (16:10-16:11) 31Vadu Lat (16:16-16:17) 32Gradinari (16:27-16:28) 33Domnestii de Sus hc (16:34-16:35) 34Chiajna (16:45-16:46) 35Bucurestii Noi (16:52-16:53) 36Bucuresti Basarab (17:01-17:01)
Personal 9341 05:27 am 1Videle (05:27-05:27) 2Radulesti Hm (05:37-05:38) 3Tirnavele (05:46-05:47) 4Vlasca (05:54-05:55) 5Rasuceni h. (06:01-06:02) 6Toporu (06:06-06:07) 7Chiriacu (06:16-06:17) 8Stanesti (06:24-06:25) 9Oncesti hc (06:30-06:31) 10Balanoaia Hm (06:37-06:38) 11Cetatea hc (06:41-06:42) 12Giurgiu Nord (06:49-06:50) 13Giurgiu (06:55-06:55)
Personal 9309 04:52 am 1Bucuresti Basarab (04:52-04:52) 2Videle (05:35-05:37) 3Ciolpani (05:46-05:47) 4Galateni (05:57-05:58) 5Olteni (06:14-06:15) 6Virtoapele hc (06:22-06:24) 7Radoiesti Hm (06:30-06:31) 8Atirnati (06:39-06:40) 9Rosiori Nord (06:50-06:50)
Personal 9343 09:36 am 1Videle (09:36-09:36) 2Radulesti Hm (09:44-09:45) 3Tirnavele (09:53-09:54) 4Vlasca (10:01-10:02) 5Rasuceni h. (10:08-10:09) 6Toporu (10:13-10:14) 7Chiriacu (10:23-10:24) 8Stanesti (10:31-10:32) 9Oncesti hc (10:37-10:38) 10Balanoaia Hm (10:44-10:45) 11Cetatea hc (10:48-10:49) 12Giurgiu Nord (10:56-10:57) 13Giurgiu (11:02-11:02)
Personal 9347 21:20 pm 1Videle (21:20-21:20) 2Radulesti Hm (21:29-21:30) 3Tirnavele (21:38-21:39) 4Vlasca (21:46-21:47) 5Rasuceni h. (21:53-21:54) 6Toporu (21:58-21:59) 7Chiriacu (22:08-22:09) 8Stanesti (22:16-22:17) 9Oncesti hc (22:22-22:23) 10Balanoaia Hm (22:29-22:30) 11Cetatea hc (22:33-22:34) 12Giurgiu Nord (22:41-22:42) 13Giurgiu (22:47-22:47)
Personal 9344 07:04 am 1Giurgiu (07:04-07:04) 2Giurgiu Nord (07:09-07:10) 3Cetatea hc (07:13-07:14) 4Balanoaia Hm (07:17-07:18) 5Oncesti hc (07:22-07:23) 6Stanesti (07:28-07:29) 7Chiriacu (07:36-07:37) 8Toporu (07:46-07:47) 9Rasuceni h. (07:50-07:51) 10Vlasca (07:57-07:58) 11Tirnavele (08:05-08:06) 12Radulesti Hm (08:15-08:16) 13Videle (08:28-08:28)
Personal 9346 15:35 pm 1Giurgiu (15:35-15:35) 2Giurgiu Nord (15:40-15:41) 3Cetatea hc (15:45-15:46) 4Balanoaia Hm (15:49-15:50) 5Oncesti hc (15:54-15:55) 6Stanesti (16:00-16:01) 7Chiriacu (16:08-16:09) 8Toporu (16:18-16:19) 9Rasuceni h. (16:23-16:24) 10Vlasca (16:30-16:31) 11Tirnavele (16:38-16:39) 12Radulesti Hm (16:49-16:55) 13Videle (17:07-17:07)
Personal 9348 19:15 pm 1Giurgiu (19:15-19:15) 2Giurgiu Nord (19:20-19:21) 3Cetatea hc (19:25-19:26) 4Balanoaia Hm (19:29-19:30) 5Oncesti hc (19:34-19:35) 6Stanesti (19:40-19:41) 7Chiriacu (19:48-19:49) 8Toporu (19:58-19:59) 9Rasuceni h. (20:02-20:03) 10Vlasca (20:09-20:10) 11Tirnavele (20:17-20:18) 12Radulesti Hm (20:28-20:29) 13Videle (20:40-20:40)
Personal 9397 04:30 am 1Rosiori Nord (04:30-04:30) 2Mihaesti (04:48-04:49) 3Radomiresti (04:57-04:58) 4Daneasa hc (05:06-05:07) 5Draganesti Olt (05:11-05:12) 6Stoenesti (05:18-05:19) 7Farcasele (05:22-05:23) 8Caracal (05:32-05:34) 9Cezieni hc (05:39-05:40) 10Grozavesti Hm (05:46-05:47) 11Radomiru hc (05:52-05:53) 12Jianca (05:57-05:58) 13Tartal hc (06:02-06:03) 14Leu (06:08-06:09) 15Pasajul Cosoveni hc (06:18-06:19) 16Malu Mare Hm (06:22-06:23) 17Viaductu Circea hc (06:25-06:26) 18Banu Maracine (06:33-06:34) 19Bordei hc (06:38-06:39) 20Craiova (06:45-06:45)
Personal 9361 04:45 am 1Rosiori Nord (04:45-04:45) 2Rosiori (04:50-04:51) 3Peret hc (05:05-05:06) 4Plosca (05:12-05:13) 5Buzescu Hm (05:23-05:24) 6Alexandria Nord h (05:35-05:36) 7Alexandria (05:42-05:42)
Personal 9045 04:50 am 1Rosiori Nord (04:50-04:50) 2Rosiori (04:55-04:56) 3Bratcov h (05:03-05:04) 4Km. 200+400 P.aj.m (05:07-05:08) 5Troian Hm (05:18-05:19) 6Salcia Teleorman (05:32-05:41) 7Km. 231+600 h (05:57-05:58) 8Turnu Magurele (06:15-06:15)
Personal 9399 05:42 am 1Rosiori Nord (05:42-05:42) 2Maldaeni Hm (05:49-05:50) 3Mihaesti (05:58-05:59) 4Radomiresti (06:07-06:08) 5Daneasa hc (06:15-06:16) 6Draganesti Olt (06:21-06:22) 7Stoenesti (06:29-06:30) 8Farcasele (06:35-06:36) 9Caracal (06:45-06:47) 10Cezieni hc (06:53-06:54) 11Grozavesti Hm (07:01-07:02) 12Radomiru hc (07:07-07:08) 13Jianca (07:12-07:13) 14Tartal hc (07:17-07:18) 15Leu (07:24-07:25) 16Pasajul Cosoveni hc (07:34-07:35) 17Malu Mare Hm (07:39-07:40) 18Viaductu Circea hc (07:43-07:44) 19Banu Maracine (07:51-07:52) 20Bordei hc (07:57-07:58) 21Craiova (08:05-08:05)
Personal 9359 06:55 am 1Rosiori Nord (06:55-06:55) 2Rosiori (06:59-07:01) 3Peret hc (07:13-07:14) 4Plosca (07:20-07:21) 5Buzescu Hm (07:29-07:30) 6Alexandria Nord h (07:39-07:40) 7Alexandria (07:45-07:45)
Personal 9363 08:21 am 1Rosiori Nord (08:21-08:21) 2Rosiori (08:26-08:27) 3Peret hc (08:40-08:41) 4Plosca (08:48-08:49) 5Buzescu Hm (08:58-08:59) 6Alexandria Nord h (09:08-09:09) 7Alexandria (09:15-09:15)
Personal 9047 09:20 am 1Rosiori Nord (09:20-09:20) 2Rosiori (09:25-09:27) 3Troian Hm (09:44-09:45) 4Salcia Teleorman (09:57-09:58) 5Km. 231+600 h (10:16-10:17) 6Turnu Magurele (10:33-10:33)
Personal 9365 13:45 pm 1Rosiori Nord (13:45-13:45) 2Rosiori (13:50-13:52) 3Peret hc (14:05-14:06) 4Plosca (14:13-14:14) 5Buzescu Hm (14:24-14:25) 6Alexandria Nord h (14:36-14:37) 7Alexandria (14:43-14:43)
Personal 9049 14:10 pm 1Rosiori Nord (14:10-14:10) 2Rosiori (14:15-14:16) 3Troian Hm (14:34-14:35) 4Salcia Teleorman (14:50-14:51) 5Km. 231+600 h (15:09-15:10) 6Turnu Magurele (15:25-15:25)
Personal 9051 16:25 pm 1Rosiori Nord (16:25-16:25) 2Rosiori (16:30-16:31) 3Bratcov h (16:38-16:39) 4Troian Hm (16:49-16:50) 5Salcia Teleorman (17:04-17:05) 6Km. 231+600 h (17:23-17:24) 7Turnu Magurele (17:41-17:41)
Personal 9395 16:27 pm 1Rosiori Nord (16:27-16:27) 2Maldaeni Hm (16:33-16:34) 3Mihaesti (16:42-16:43) 4Radomiresti (16:51-16:52) 5Daneasa hc (16:59-17:00) 6Draganesti Olt (17:04-17:05) 7Stoenesti (17:11-17:12) 8Farcasele (17:16-17:24) 9Caracal (17:32-17:34) 10Cezieni hc (17:39-17:40) 11Grozavesti Hm (17:47-17:48) 12Radomiru hc (17:54-17:55) 13Jianca (17:59-18:00) 14Tartal hc (18:03-18:04) 15Leu (18:10-18:11) 16Pasajul Cosoveni hc (18:19-18:20) 17Malu Mare Hm (18:24-18:25) 18Viaductu Circea hc (18:28-18:29) 19Banu Maracine (18:35-18:44) 20Bordei hc (18:51-18:52) 21Craiova (18:59-19:02) 22Craiova Triaj hc (19:06-19:07) 23Cernele (19:11-19:12) 24Isalnita hc (19:17-19:18) 25Isalnita (19:21-19:22) 26Cotofeni (19:31-19:32) 27Bradesti hc (19:38-19:39) 28Racari (19:44-19:45) 29Canton 282 h (19:48-19:49) 30Filiasi (19:55-19:55)
Personal 9367 16:35 pm 1Rosiori Nord (16:35-16:35) 2Rosiori (16:40-16:42) 3Peret hc (16:56-16:57) 4Plosca (17:04-17:05) 5Buzescu Hm (17:16-17:17) 6Alexandria Nord h (17:28-17:29) 7Alexandria (17:35-17:35)
Personal 9369 19:36 pm 1Rosiori Nord (19:36-19:36) 2Rosiori (19:41-19:42) 3Peret hc (19:56-19:57) 4Plosca (20:04-20:05) 5Buzescu Hm (20:15-20:16) 6Alexandria Nord h (20:26-20:27) 7Alexandria (20:33-20:33)
Personal 9053 19:46 pm 1Rosiori Nord (19:46-19:46) 2Rosiori (19:51-19:52) 3Bratcov h (20:00-20:01) 4Km. 200+400 P.aj.m (20:04-20:05) 5Troian Hm (20:15-20:16) 6Salcia Teleorman (20:30-20:31) 7Km. 231+600 h (20:49-20:50) 8Turnu Magurele (21:06-21:06)
Personal 9371 22:42 pm 1Rosiori Nord (22:42-22:42) 2Rosiori (22:47-22:48) 3Peret hc (23:03-23:04) 4Plosca (23:11-23:12) 5Buzescu Hm (23:22-23:23) 6Alexandria Nord h (23:35-23:36) 7Alexandria (23:42-23:42)
Personal 9360 02:50 am 1Alexandria (02:50-02:50) 2Alexandria Nord h (02:53-02:54) 3Buzescu Hm (03:05-03:06) 4Plosca (03:16-03:17) 5Peret hc (03:24-03:25) 6Rosiori (03:41-03:42) 7Rosiori Nord (03:47-03:47)
Personal 9046 05:05 am 1Turnu Magurele (05:05-05:05) 2Km. 231+600 h (05:17-05:18) 3Salcia Teleorman (05:37-05:38) 4Troian Hm (05:52-05:53) 5Km. 200+400 P.aj.m (06:02-06:03) 6Bratcov h (06:06-06:07) 7Rosiori (06:17-06:18) 8Rosiori Nord (06:23-06:23)
Personal 9362 06:06 am 1Alexandria (06:06-06:06) 2Alexandria Nord h (06:09-06:10) 3Buzescu Hm (06:20-06:21) 4Plosca (06:31-06:32) 5Peret hc (06:39-06:40) 6Rosiori (06:55-07:03) 7Rosiori Nord (07:08-07:08)
Personal 9390 05:15 am 1Craiova (05:15-05:15) 2Bordei hc (05:18-05:19) 3Banu Maracine (05:23-05:24) 4Viaductu Circea hc (05:29-05:30) 5Malu Mare Hm (05:33-05:34) 6Pasajul Cosoveni hc (05:38-05:39) 7Leu (05:49-05:50) 8Tartal hc (05:56-05:57) 9Jianca (06:01-06:02) 10Radomiru hc (06:06-06:07) 11Grozavesti Hm (06:14-06:15) 12Cezieni hc (06:22-06:23) 13Caracal (06:32-06:34) 14Farcasele (06:41-06:42) 15Stoenesti (06:46-06:47) 16Draganesti Olt (06:54-06:55) 17Daneasa hc (06:59-07:00) 18Radomiresti (07:08-07:09) 19Mihaesti (07:17-07:18) 20Maldaeni Hm (07:26-07:27) 21Rosiori Nord (07:39-07:39)
Personal 9048 06:40 am 1Turnu Magurele (06:40-06:40) 2Km. 231+600 h (06:54-06:55) 3Salcia Teleorman (07:12-07:13) 4Troian Hm (07:25-07:26) 5Bratcov h (07:38-07:39) 6Rosiori (07:49-07:50) 7Rosiori Nord (07:55-07:55)
Personal 9364 09:20 am 1Alexandria (09:20-09:20) 2Alexandria Nord h (09:24-09:25) 3Buzescu Hm (09:35-09:36) 4Plosca (09:45-09:46) 5Peret hc (09:53-09:54) 6Rosiori (10:09-10:10) 7Rosiori Nord (10:15-10:15)
Personal 9366 12:00 pm 1Alexandria (12:00-12:00) 2Alexandria Nord h (12:04-12:05) 3Buzescu Hm (12:15-12:16) 4Plosca (12:25-12:26) 5Peret hc (12:33-12:34) 6Rosiori (12:49-12:51) 7Rosiori Nord (12:56-12:56)
Personal 9050 14:12 pm 1Turnu Magurele (14:12-14:12) 2Km. 231+600 h (14:25-14:26) 3Salcia Teleorman (14:45-14:54) 4Troian Hm (15:08-15:09) 5Rosiori (15:29-15:30) 6Rosiori Nord (15:35-15:35)
Personal 9052 16:25 pm 1Turnu Magurele (16:25-16:25) 2Km. 231+600 h (16:38-16:39) 3Salcia Teleorman (16:58-17:08) 4Troian Hm (17:21-17:22) 5Km. 200+400 P.aj.m (17:32-17:33) 6Rosiori (17:45-17:47) 7Rosiori Nord (17:52-17:52)
Personal 9392 16:15 pm 1Craiova (16:15-16:15) 2Bordei hc (16:18-16:19) 3Banu Maracine (16:24-16:25) 4Viaductu Circea hc (16:29-16:30) 5Malu Mare Hm (16:33-16:34) 6Pasajul Cosoveni hc (16:38-16:39) 7Leu (16:49-16:50) 8Tartal hc (16:55-16:56) 9Jianca (17:00-17:01) 10Radomiru hc (17:05-17:06) 11Grozavesti Hm (17:12-17:13) 12Cezieni hc (17:19-17:20) 13Caracal (17:29-17:31) 14Farcasele (17:39-17:40) 15Stoenesti (17:44-17:45) 16Draganesti Olt (17:52-17:54) 17Daneasa hc (17:58-17:59) 18Radomiresti (18:08-18:09) 19Mihaesti (18:17-18:18) 20Maldaeni Hm (18:27-18:28) 21Rosiori Nord (18:40-18:40)
Personal 9368 17:41 pm 1Alexandria (17:41-17:41) 2Alexandria Nord h (17:45-17:46) 3Buzescu Hm (17:57-17:58) 4Plosca (18:08-18:09) 5Peret hc (18:16-18:17) 6Rosiori (18:34-18:36) 7Rosiori Nord (18:42-18:42)
Personal 9054 18:10 pm 1Turnu Magurele (18:10-18:10) 2Km. 231+600 h (18:25-18:26) 3Salcia Teleorman (18:46-18:47) 4Troian Hm (19:01-19:02) 5Km. 200+400 P.aj.m (19:12-19:13) 6Bratcov h (19:16-19:17) 7Rosiori (19:28-19:30) 8Rosiori Nord (19:35-19:35)
Personal 9398 19:35 pm 1Craiova (19:35-19:35) 2Bordei hc (19:38-19:39) 3Banu Maracine (19:43-19:44) 4Viaductu Circea hc (19:47-19:48) 5Malu Mare Hm (19:50-19:51) 6Pasajul Cosoveni hc (19:55-19:56) 7Leu (20:05-20:06) 8Tartal hc (20:11-20:12) 9Jianca (20:16-20:17) 10Radomiru hc (20:20-20:21) 11Grozavesti Hm (20:27-20:28) 12Cezieni hc (20:35-20:36) 13Caracal (20:45-20:47) 14Farcasele (20:55-20:56) 15Stoenesti (21:00-21:01) 16Draganesti Olt (21:09-21:18) 17Daneasa hc (21:23-21:24) 18Radomiresti (21:33-21:34) 19Mihaesti (21:43-21:44) 20Maldaeni Hm (21:52-21:53) 21Rosiori Nord (22:05-22:05)
Personal 9370 21:10 pm 1Alexandria (21:10-21:10) 2Alexandria Nord h (21:13-21:14) 3Buzescu Hm (21:24-21:25) 4Plosca (21:35-21:36) 5Peret hc (21:43-21:44) 6Rosiori (21:59-22:08) 7Rosiori Nord (22:13-22:13)
Personal 9403 05:35 am 1Caracal (05:35-05:35) 2Romula (05:43-05:44) 3Falcoiu hc (05:51-05:52) 4Vladuleni (05:57-05:58) 5Sopirlita hc (06:02-06:03) 6Piatra Olt (06:16-06:30) 7Criva h (06:35-06:36) 8Slatioara (06:41-06:42) 9Milcov Hm (06:48-06:49) 10Slatina (06:56-06:58) 11Recea Hm (07:07-07:12) 12Balteni Olt Hm (07:19-07:20) 13Potcoava (07:29-07:30) 14Sinesti Hm (07:37-07:38) 15Corbu (07:45-07:46) 16Hirsesti Hm (07:53-07:57) 17Stolnici (08:02-08:03) 18Filfani Hm (08:12-08:17) 19Costesti (08:28-08:40) 20Suseni Hm (08:47-08:48) 21Pirvu hc (08:53-08:54) 22Pirvu (09:00-09:01) 23Bradu de Sus (09:09-09:10) 24Km. 109+000 h (09:15-09:16) 25Pitesti (09:21-09:21)
Personal 9074 07:15 am 1Caracal (07:15-07:15) 2Romula (07:24-07:25) 3Falcoiu hc (07:32-07:33) 4Vladuleni (07:38-07:39) 5Sopirlita hc (07:43-07:44) 6Piatra Olt (07:57-08:10) 7Criva h (08:15-08:16) 8Slatioara (08:21-08:22) 9Milcov Hm (08:29-08:36) 10Slatina (08:43-08:43)
Personal 9405 13:32 pm 1Caracal (13:32-13:32) 2Romula (13:40-13:49) 3Falcoiu hc (13:56-13:57) 4Vladuleni (14:01-14:02) 5Sopirlita hc (14:06-14:07) 6Piatra Olt (14:20-14:20)
Personal 9389 15:50 pm 1Caracal (15:50-15:50) 2Cezieni hc (15:55-15:56) 3Grozavesti Hm (16:03-16:04) 4Radomiru hc (16:10-16:11) 5Jianca (16:15-16:16) 6Tartal hc (16:20-16:21) 7Leu (16:27-16:28) 8Pasajul Cosoveni hc (16:37-16:38) 9Malu Mare Hm (16:42-16:43) 10Viaductu Circea hc (16:46-16:47) 11Banu Maracine (16:54-16:55) 12Bordei hc (16:59-17:00) 13Craiova (17:07-17:07)
Personal 18301 16:37 pm 1Caracal (16:37-16:37) 2Romula (16:46-16:55) 3Falcoiu hc (17:03-17:04) 4Vladuleni (17:09-17:10) 5Sopirlita hc (17:14-17:15) 6Pirscoveni hc (17:20-17:21) 7Piatra Olt (17:30-17:30)
Personal 9415 17:42 pm 1Caracal (17:42-17:42) 2Romula (17:51-17:52) 3Falcoiu hc (18:00-18:01) 4Vladuleni (18:06-18:15) 5Sopirlita hc (18:19-18:20) 6Pirscoveni hc (18:25-18:26) 7Piatra Olt (18:35-18:35)
Personal 9421 21:22 pm 1Caracal (21:22-21:22) 2Romula (21:31-21:32) 3Falcoiu hc (21:41-21:42) 4Vladuleni (21:48-21:49) 5Sopirlita hc (21:53-21:54) 6Piatra Olt (22:12-22:13) 7Criva h (22:18-22:19) 8Slatioara (22:24-22:25) 9Milcov Hm (22:31-22:32) 10Slatina (22:42-22:42)
Personal 9402 05:38 am 1Piatra Olt (05:38-05:38) 2Sopirlita hc (05:47-05:48) 3Vladuleni (05:52-06:01) 4Falcoiu hc (06:05-06:06) 5Romula (06:14-06:15) 6Caracal (06:26-06:26)
Personal 9071 06:53 am 1Potcoava (06:53-06:53) 2Balteni Olt Hm (07:01-07:02) 3Recea Hm (07:10-07:11) 4Slatina (07:20-07:22) 5Milcov Hm (07:29-07:30) 6Slatioara (07:36-07:37) 7Criva h (07:41-07:42) 8Piatra Olt (07:49-08:07) 9Pirscoveni hc (08:13-08:14) 10Sopirlita hc (08:19-08:20) 11Vladuleni (08:24-08:25) 12Falcoiu hc (08:30-08:31) 13Romula (08:39-08:40) 14Caracal (08:51-08:51)
Personal 9413 12:45 pm 1Slatina (12:45-12:45) 2Milcov Hm (12:52-12:53) 3Slatioara (12:59-13:00) 4Criva h (13:04-13:05) 5Piatra Olt (13:13-13:15) 6Sopirlita hc (13:25-13:26) 7Vladuleni (13:30-13:31) 8Falcoiu hc (13:36-13:37) 9Romula (13:45-13:46) 10Caracal (13:56-13:56)
Personal 9396 14:05 pm 1Craiova (14:05-14:05) 2Bordei hc (14:08-14:10) 3Banu Maracine (14:14-14:15) 4Viaductu Circea hc (14:20-14:21) 5Malu Mare Hm (14:24-14:25) 6Pasajul Cosoveni hc (14:29-14:30) 7Leu (14:40-14:41) 8Tartal hc (14:47-14:48) 9Jianca (14:53-14:54) 10Radomiru hc (14:58-14:59) 11Grozavesti Hm (15:06-15:07) 12Cezieni hc (15:14-15:15) 13Caracal (15:24-15:24)
Personal 9078 16:10 pm 1Piatra Olt (16:10-16:10) 2Pirscoveni hc (16:17-16:18) 3Sopirlita hc (16:24-16:25) 4Vladuleni (16:30-16:39) 5Falcoiu hc (16:43-16:44) 6Romula (16:51-16:52) 7Caracal (17:02-17:02)
Personal 9420 17:53 pm 1Piatra Olt (17:53-17:53) 2Pirscoveni hc (18:00-18:01) 3Sopirlita hc (18:06-18:07) 4Vladuleni (18:11-18:12) 5Falcoiu hc (18:17-18:18) 6Romula (18:26-18:27) 7Caracal (18:38-18:38)
Personal 9422 19:28 pm 1Piatra Olt (19:28-19:28) 2Pirscoveni hc (19:36-19:37) 3Sopirlita hc (19:44-19:45) 4Vladuleni (19:50-19:51) 5Falcoiu hc (19:57-19:58) 6Romula (20:07-20:08) 7Caracal (20:20-20:20)
Personal 9484 04:52 am 1Craiova (04:52-04:52) 2Bordei hc (04:56-04:57) 3Plaiu Vulcanesti (05:00-05:01) 4Circea Hm (05:07-05:08) 5Pielesti (05:17-05:18) 6Toporas hc (05:22-05:23) 7Robanesti Hm (05:29-05:30) 8Spineni Hm (05:37-05:38) 9Bals (05:45-05:52) 10Canton 217 h (05:55-05:56) 11Branet hc (06:00-06:01) 12Piatra Olt (06:10-06:10)
Personal 9485 05:30 am 1Piatra Olt (05:30-05:30) 2Branet hc (05:37-05:38) 3Canton 217 h (05:42-05:43) 4Bals (05:49-05:50) 5Spineni Hm (05:55-05:56) 6Robanesti Hm (06:05-06:06) 7Toporas hc (06:11-06:12) 8Pielesti (06:16-06:17) 9Circea Hm (06:23-06:24) 10Plaiu Vulcanesti (06:30-06:31) 11Bordei hc (06:35-06:36) 12Craiova (06:39-06:39)
Personal 9132 03:35 am 1Calafat (03:35-03:35) 2Golenti (03:55-03:56) 3Maglavit hcv (04:08-04:09) 4Motatei (04:20-04:21) 5Bailesti (04:43-04:45) 6Boureni hcv (04:58-04:59) 7Silistea Crucii hc (05:04-05:05) 8Afumati (05:14-05:15) 9Urzica Mare h (05:28-05:29) 10Portaresti (05:35-05:36) 11Cerat h. (05:45-05:46) 12Segarcea (05:53-05:54) 13Segarcea Nord hc (05:56-05:58) 14Salcuta Hm (06:07-06:08) 15Podari (06:23-06:24) 16Jiu Hm (06:37-06:38) 17Bordei hc (06:42-06:44) 18Craiova (06:50-06:50)
Personal 9005 03:48 am 1Pitesti (03:48-03:48) 2Km. 109+000 h (03:50-03:51) 3Bradu de Sus (03:58-03:59) 4Pirvu (04:05-04:06) 5Pirvu hc (04:10-04:11) 6Suseni Hm (04:15-04:16) 7Costesti (04:22-04:23) 8Filfani Hm (04:31-04:32) 9Stolnici (04:40-04:41) 10Hirsesti Hm (04:47-04:48) 11Corbu (04:55-05:00) 12Sinesti Hm (05:07-05:08) 13Potcoava (05:15-05:16) 14Balteni Olt Hm (05:24-05:25) 15Recea Hm (05:32-05:33) 16Slatina (05:42-05:47) 17Milcov Hm (05:53-05:54) 18Slatioara (06:00-06:01) 19Criva h (06:05-06:06) 20Piatra Olt (06:13-06:18) 21Branet hc (06:25-06:26) 22Canton 217 h (06:30-06:31) 23Bals (06:37-06:38) 24Spineni Hm (06:43-06:44) 25Robanesti Hm (06:53-06:54) 26Toporas hc (06:59-07:00) 27Pielesti (07:04-07:05) 28Circea Hm (07:12-07:13) 29Plaiu Vulcanesti (07:19-07:27) 30Bordei hc (07:31-07:32) 31Craiova (07:35-07:35)
Personal 9486 08:06 am 1Craiova (08:06-08:06) 2Bordei hc (08:10-08:11) 3Plaiu Vulcanesti (08:14-08:15) 4Circea Hm (08:21-08:22) 5Pielesti (08:31-08:32) 6Toporas hc (08:36-08:37) 7Robanesti Hm (08:43-08:44) 8Spineni Hm (08:51-08:52) 9Bals (08:59-09:08) 10Canton 217 h (09:11-09:12) 11Branet hc (09:16-09:17) 12Piatra Olt (09:26-09:26)
Personal 9133 08:12 am 1Craiova (08:12-08:12) 2Bordei hc (08:15-08:16) 3Jiu Hm (08:20-08:21) 4Podari (08:31-08:32) 5Salcuta Hm (08:45-08:46) 6Dealu Robului h (08:51-08:52) 7Segarcea Nord hc (08:58-08:59) 8Segarcea (09:02-09:03) 9Cerat h. (09:10-09:11) 10Portaresti (09:21-09:22) 11Urzica Mare h (09:28-09:29) 12Afumati (09:42-09:43) 13Silistea Crucii hc (09:52-09:53) 14Boureni hcv (09:59-10:00) 15Bailesti (10:13-10:15) 16Horticola h (10:26-10:27) 17Motatei (10:40-10:41) 18Maglavit hcv (10:52-10:53) 19Golenti (11:07-11:08) 20Cobuz h (11:19-11:20) 21Calafat (11:32-11:32)
Personal 9134 06:00 am 1Calafat (06:00-06:00) 2Cobuz h (06:10-06:11) 3Golenti (06:22-06:23) 4Maglavit hcv (06:35-06:36) 5Motatei (06:47-06:48) 6Horticola h (07:01-07:02) 7Bailesti (07:13-07:14) 8Boureni hcv (07:27-07:28) 9Silistea Crucii hc (07:34-07:35) 10Afumati (07:44-07:45) 11Urzica Mare h (07:58-07:59) 12Portaresti (08:05-08:06) 13Cerat h. (08:15-08:16) 14Segarcea (08:23-08:24) 15Segarcea Nord hc (08:26-08:28) 16Dealu Robului h (08:34-08:35) 17Salcuta Hm (08:40-08:49) 18Podari (09:04-09:05) 19Jiu Hm (09:15-09:16) 20Bordei hc (09:20-09:21) 21Craiova (09:27-09:27)
Personal 9135 14:20 pm 1Craiova (14:20-14:20) 2Bordei hc (14:22-14:23) 3Jiu Hm (14:26-14:27) 4Podari (14:36-14:37) 5Salcuta Hm (14:49-14:50) 6Dealu Robului h (14:54-14:55) 7Segarcea Nord hc (15:02-15:04) 8Segarcea (15:06-15:07) 9Cerat h. (15:14-15:15) 10Portaresti (15:24-15:25) 11Urzica Mare h (15:31-15:32) 12Afumati (15:45-15:46) 13Silistea Crucii hc (15:55-15:56) 14Boureni hcv (16:01-16:02) 15Bailesti (16:15-16:27) 16Horticola h (16:38-16:39) 17Motatei (16:52-16:53) 18Maglavit hcv (17:04-17:05) 19Golenti (17:19-17:20) 20Cobuz h (17:32-17:33) 21Calafat (17:45-17:45)
Personal 9487 13:26 pm 1Piatra Olt (13:26-13:26) 2Branet hc (13:33-13:34) 3Canton 217 h (13:38-13:39) 4Bals (13:44-13:45) 5Spineni Hm (13:50-13:51) 6Robanesti Hm (14:00-14:01) 7Toporas hc (14:06-14:07) 8Pielesti (14:11-14:12) 9Circea Hm (14:19-14:20) 10Plaiu Vulcanesti (14:26-14:27) 11Bordei hc (14:31-14:32) 12Craiova (14:35-14:35)
Personal 9012 14:45 pm 1Craiova (14:45-14:45) 2Bordei hc (14:49-14:50) 3Plaiu Vulcanesti (14:56-15:14) 4Circea Hm (15:19-15:20) 5Pielesti (15:27-15:34) 6Toporas hc (15:37-15:38) 7Robanesti Hm (15:43-15:44) 8Spineni Hm (15:50-15:51) 9Bals (15:58-15:59) 10Canton 217 h (16:02-16:03) 11Branet hc (16:07-16:08) 12Piatra Olt (16:18-16:20) 13Criva h (16:24-16:25) 14Slatioara (16:29-16:30) 15Milcov Hm (16:36-16:37) 16Slatina (16:43-16:45) 17Recea Hm (16:53-16:54) 18Balteni Olt Hm (17:01-17:02) 19Potcoava (17:11-17:12) 20Sinesti Hm (17:19-17:20) 21Corbu (17:27-17:28) 22Hirsesti Hm (17:35-17:36) 23Stolnici (17:43-17:50) 24Filfani Hm (18:01-18:02) 25Costesti (18:12-18:15) 26Suseni Hm (18:20-18:21) 27Pirvu hc (18:25-18:26) 28Pirvu (18:31-18:32) 29Bradu de Sus (18:39-18:40) 30Km. 109+000 h (18:45-18:46) 31Pitesti (18:50-18:50)
Personal 9136 12:00 pm 1Calafat (12:00-12:00) 2Cobuz h (12:10-12:11) 3Golenti (12:22-12:23) 4Maglavit hcv (12:35-12:36) 5Motatei (12:48-12:49) 6Bailesti (13:11-13:13) 7Boureni hcv (13:27-13:28) 8Silistea Crucii hc (13:34-13:35) 9Afumati (13:45-13:46) 10Urzica Mare h (13:59-14:00) 11Portaresti (14:07-14:08) 12Cerat h. (14:18-14:19) 13Segarcea (14:26-14:27) 14Segarcea Nord hc (14:30-14:31) 15Dealu Robului h (14:37-14:38) 16Salcuta Hm (14:44-14:53) 17Podari (15:08-15:09) 18Jiu Hm (15:19-15:20) 19Bordei hc (15:24-15:25) 20Craiova (15:31-15:31)
Personal 9488 16:00 pm 1Craiova (16:00-16:00) 2Bordei hc (16:03-16:04) 3Plaiu Vulcanesti (16:07-16:08) 4Circea Hm (16:13-16:14) 5Pielesti (16:21-16:22) 6Toporas hc (16:25-16:26) 7Robanesti Hm (16:32-16:33) 8Spineni Hm (16:39-16:40) 9Bals (16:47-16:48) 10Canton 217 h (16:51-16:52) 11Branet hc (16:56-16:57) 12Piatra Olt (17:07-17:07)
Personal 9137 16:45 pm 1Craiova (16:45-16:45) 2Bordei hc (16:48-16:49) 3Jiu Hm (16:53-16:54) 4Podari (17:06-17:07) 5Salcuta Hm (17:20-17:21) 6Dealu Robului h (17:26-17:27) 7Segarcea Nord hc (17:33-17:35) 8Segarcea (17:37-17:38) 9Cerat h. (17:45-17:46) 10Portaresti (17:55-17:56) 11Urzica Mare h (18:02-18:03) 12Afumati (18:16-18:17) 13Silistea Crucii hc (18:26-18:27) 14Boureni hcv (18:32-18:33) 15Bailesti (18:46-18:47) 16Horticola h (18:58-18:59) 17Motatei (19:12-19:13) 18Maglavit hcv (19:24-19:25) 19Golenti (19:39-19:40) 20Cobuz h (19:52-19:53) 21Calafat (20:05-20:05)
Personal 9138 15:10 pm 1Calafat (15:10-15:10) 2Cobuz h (15:20-15:21) 3Golenti (15:32-15:33) 4Maglavit hcv (15:45-15:46) 5Motatei (15:57-15:58) 6Horticola h (16:11-16:12) 7Bailesti (16:23-16:24) 8Boureni hcv (16:37-16:38) 9Silistea Crucii hc (16:43-16:44) 10Afumati (16:53-16:54) 11Urzica Mare h (17:07-17:08) 12Portaresti (17:14-17:15) 13Cerat h. (17:24-17:25) 14Segarcea (17:32-17:41) 15Segarcea Nord hc (17:43-17:44) 16Dealu Robului h (17:50-17:51) 17Salcuta Hm (17:56-17:57) 18Podari (18:12-18:13) 19Jiu Hm (18:25-18:26) 20Bordei hc (18:30-18:31) 21Craiova (18:37-18:37)
Personal 9489 17:42 pm 1Piatra Olt (17:42-17:42) 2Branet hc (17:50-17:51) 3Canton 217 h (17:55-17:56) 4Bals (18:01-18:02) 5Spineni Hm (18:06-18:07) 6Robanesti Hm (18:15-18:16) 7Toporas hc (18:21-18:22) 8Pielesti (18:26-18:27) 9Circea Hm (18:34-18:35) 10Plaiu Vulcanesti (18:41-18:42) 11Bordei hc (18:46-18:47) 12Craiova (18:50-18:50)
Personal 9472 19:10 pm 1Craiova (19:10-19:10) 2Bordei hc (19:13-19:14) 3Plaiu Vulcanesti (19:17-19:18) 4Circea Hm (19:23-19:24) 5Pielesti (19:32-19:33) 6Toporas hc (19:36-19:37) 7Robanesti Hm (19:43-19:44) 8Spineni Hm (19:50-19:51) 9Bals (19:58-19:59) 10Canton 217 h (20:02-20:03) 11Branet hc (20:07-20:08) 12Piatra Olt (20:18-20:33) 13Criva h (20:38-20:39) 14Slatioara (20:43-20:47) 15Milcov Hm (20:52-20:53) 16Slatina (20:59-21:01) 17Recea Hm (21:10-21:15) 18Balteni Olt Hm (21:23-21:24) 19Potcoava (21:32-21:33) 20Sinesti Hm (21:40-21:41) 21Corbu (21:48-21:49) 22Hirsesti Hm (21:55-21:56) 23Stolnici (22:02-22:03) 24Filfani Hm (22:12-22:13) 25Costesti (22:23-22:24) 26Suseni Hm (22:29-22:30) 27Pirvu hc (22:34-22:35) 28Pirvu (22:40-22:41) 29Bradu de Sus (22:47-22:48) 30Km. 109+000 h (22:52-22:53) 31Pitesti (22:57-22:57)
Personal 9139 20:05 pm 1Craiova (20:05-20:05) 2Bordei hc (20:08-20:10) 3Jiu Hm (20:14-20:15) 4Podari (20:26-20:27) 5Salcuta Hm (20:40-20:41) 6Segarcea Nord hc (20:51-20:53) 7Segarcea (20:55-20:56) 8Cerat h. (21:03-21:04) 9Portaresti (21:13-21:14) 10Urzica Mare h (21:20-21:21) 11Afumati (21:34-21:35) 12Silistea Crucii hc (21:44-21:45) 13Boureni hcv (21:50-21:51) 14Bailesti (22:04-22:05) 15Motatei (22:27-22:28) 16Maglavit hcv (22:39-22:40) 17Golenti (22:54-22:55) 18Calafat (23:17-23:17)
Personal 9009 19:27 pm 1Pitesti (19:27-19:27) 2Km. 109+000 h (19:29-19:30) 3Bradu de Sus (19:37-19:38) 4Pirvu (19:44-19:45) 5Pirvu hc (19:50-19:51) 6Suseni Hm (19:55-19:56) 7Costesti (20:02-20:04) 8Filfani Hm (20:12-20:13) 9Stolnici (20:21-20:27) 10Hirsesti Hm (20:33-20:34) 11Corbu (20:40-20:41) 12Sinesti Hm (20:48-20:49) 13Potcoava (20:56-20:57) 14Balteni Olt Hm (21:05-21:06) 15Recea Hm (21:13-21:14) 16Slatina (21:23-21:25) 17Milcov Hm (21:32-21:33) 18Slatioara (21:39-21:40) 19Criva h (21:44-21:45) 20Piatra Olt (21:53-21:55) 21Branet hc (22:03-22:04) 22Canton 217 h (22:08-22:09) 23Bals (22:14-22:15) 24Spineni Hm (22:20-22:21) 25Robanesti Hm (22:30-22:31) 26Toporas hc (22:36-22:37) 27Pielesti (22:41-22:42) 28Circea Hm (22:49-22:50) 29Plaiu Vulcanesti (22:56-22:57) 30Bordei hc (23:01-23:02) 31Craiova (23:05-23:05)
Personal 2021 03:04 am 1Craiova (03:04-03:04) 2Craiova Triaj hc (03:08-03:09) 3Isalnita hc (03:15-03:16) 4Almaj h (03:21-03:22) 5Cotofeni (03:26-03:27) 6Bradesti hc (03:32-03:33) 7Racari (03:38-03:39) 8Filiasi (03:46-03:48) 9Bungetel h (03:51-03:52) 10Tintareni (03:56-03:57) 11Floresti hc (04:01-04:02) 12Gilort (04:06-04:07) 13Turburea Hm (04:13-04:14) 14Bibesti (04:21-04:22) 15Musculesti (04:27-04:28) 16Barbatesti (04:34-04:35) 17Jupinesti Hm (04:40-04:45) 18Carbunesti (04:54-04:55) 19Pojogeni Hm (05:01-05:02) 20Scoarta h (05:06-05:07) 21Copacioasa (05:12-05:13) 22Budieni hc (05:19-05:20) 23Lunca Budieni Hm (05:25-05:26) 24Tirgu Jiu (05:37-05:52) 25Ramificatia CAM h (05:54-05:55) 26Ecaterina Teodoroiu (06:00-06:01) 27Ezureni h (06:05-06:06) 28Paringu Hm (06:10-06:11) 29Bumbesti (06:18-06:19) 30Valea Sadului (06:24-06:25) 31Meri (06:34-06:35) 32Lainici (06:45-06:46) 33Pietrele Albe (06:59-07:00) 34Strimbuta Hm (07:09-07:10) 35Livezeni (07:18-07:19) 36Lunca Jiului hc (07:23-07:24) 37Petrosani (07:30-07:30)
Personal 9501 03:30 am 1Craiova (03:30-03:30) 2Craiova Triaj hc (03:34-03:35) 3Cotofeni (03:50-03:51) 4Racari (04:00-04:08) 5Filiasi (04:16-04:18) 6Gura Motrului (04:25-04:26) 7Butoiesti (04:32-04:33) 8Lunca Banului hc (04:39-04:40) 9Strehaia (04:47-04:48) 10Strehaia hc (04:52-04:54) 11Ciochiuta Hm (05:00-05:01) 12Timna (05:08-05:09) 13Igiroasa Hm (05:15-05:16) 14Prunisor (05:22-05:23) 15Girnita Hm (05:29-05:30) 16Balota (05:38-05:39) 17Valea Alba Hm (05:47-05:48) 18Erghevita hc (05:54-05:55) 19Drobeta T.Severin Mf. (06:01-06:02) 20Drobeta T.Severin Est Hm (06:06-06:07) 21Drobeta Turnu Severin (06:16-06:18) 22Dinamica h (06:21-06:22) 23Gura Vaii (06:28-06:29) 24Jidostita h (06:34-06:35) 25Virciorova Hm (06:41-06:42) 26Ilovita h (06:46-06:47) 27Santier Naval h (06:52-06:53) 28Orsova (06:58-06:58)
Personal 9511 04:50 am 1Craiova (04:50-04:50) 2Craiova Triaj hc (04:54-04:55) 3Cernele (04:58-04:59) 4Isalnita hc (05:04-05:05) 5Isalnita (05:08-05:09) 6Cotofeni (05:16-05:17) 7Bradesti hc (05:23-05:24) 8Racari (05:29-05:37) 9Canton 282 h (05:40-05:41) 10Filiasi (05:46-05:48) 11Gura Motrului (05:56-05:57) 12Butoiesti (06:04-06:05) 13Lunca Banului hc (06:12-06:13) 14Strehaia (06:21-06:22) 15Strehaia Nord h (06:26-06:27) 16Comanda Hm (06:31-06:32) 17Cernaia h (06:38-06:39) 18Jirov Hm (06:46-06:47) 19Ceramica hc (06:52-06:53) 20Corcova Hm (06:58-06:59) 21Samarinesti hc (07:03-07:04) 22Motru Est (07:11-07:12) 23Motru (07:23-07:23)
Accelerat 1831 05:15 am 1Craiova (05:15-05:15) 2Filiasi (05:38-05:40) 3Carbunesti (06:19-06:20) 4Tirgu Jiu (06:46-06:48) 5Valea Sadului (07:07-07:08) 6Petrosani (07:58-08:00) 7Subcetate (09:08-09:09) 8Calan (09:24-09:25) 9Orastie (09:53-09:55) 10Sibot (10:10-10:11) 11Vintu de Jos (10:27-10:28) 12Alba Iulia (10:38-10:39) 13Teius (11:00-11:07) 14Aiud (11:17-11:18) 15Razboieni (11:38-11:39) 16Cimpia Turzii (11:54-11:55) 17Cluj Napoca (12:52-12:52)
Personal 2081 05:30 am 1Craiova (05:30-05:30) 2Craiova Triaj hc (05:34-05:35) 3Cernele (05:38-05:39) 4Isalnita hc (05:44-05:45) 5Isalnita (05:48-05:49) 6Almaj h (05:53-05:54) 7Cotofeni (05:59-06:00) 8Bradesti hc (06:05-06:06) 9Racari (06:11-06:12) 10Canton 282 h (06:15-06:16) 11Filiasi (06:21-06:38) 12Bungetel h (06:41-06:42) 13Tintareni (06:46-06:47) 14Floresti hc (06:51-06:52) 15Gilort (06:57-06:58) 16Turburea Hm (07:05-07:06) 17Bibesti (07:13-07:14) 18Musculesti (07:19-07:20) 19Barbatesti (07:26-07:27) 20Jupinesti Hm (07:32-07:33) 21Carbunesti (07:42-07:44) 22Pojogeni Hm (07:49-07:50) 23Scoarta h (07:53-07:54) 24Copacioasa (07:58-07:59) 25Budieni hc (08:05-08:06) 26Lunca Budieni Hm (08:11-08:12) 27Tirgu Jiu (08:22-08:24) 28Ecaterina Teodoroiu (08:29-08:30) 29Ezureni h (08:35-08:36) 30Paringu Hm (08:40-08:41) 31Bumbesti (08:48-08:49) 32Valea Sadului (08:54-08:54)
Accelerat 13236 07:20 am 1Craiova (07:20-07:20) 2Bals (07:49-07:50) 3Piatra Olt (08:03-08:05) 4Dragasani (08:35-08:36) 5Babeni (09:00-09:01) 6Rimnicu Vilcea (09:16-09:17) 7Calimanesti (09:32-09:33) 8Pausa h (09:37-09:38) 9Talmaciu (10:53-10:54) 10Sibiu (11:14-11:14)
Personal 2091 08:15 am 1Craiova (08:15-08:15) 2Craiova Triaj hc (08:19-08:20) 3Cernele (08:24-08:25) 4Isalnita hc (08:30-08:31) 5Isalnita (08:34-08:35) 6Almaj h (08:39-08:40) 7Cotofeni (08:44-08:45) 8Bradesti hc (08:50-08:51) 9Racari (08:56-08:57) 10Canton 282 h (09:00-09:01) 11Filiasi (09:06-09:24) 12Tintareni (09:30-09:31) 13Floresti hc (09:34-09:35) 14Gilort (09:39-09:40) 15Turburea Hm (09:47-09:48) 16Bibesti (09:55-09:56) 17Musculesti (10:01-10:02) 18Barbatesti (10:08-10:09) 19Jupinesti Hm (10:14-10:19) 20Carbunesti (10:27-10:28) 21Pojogeni Hm (10:33-10:34) 22Scoarta h (10:38-10:39) 23Copacioasa (10:43-10:44) 24Budieni hc (10:49-10:50) 25Lunca Budieni Hm (10:55-10:56) 26Tirgu Jiu (11:06-11:06)
Accelerat 1695 08:56 am 1Craiova (08:56-08:56) 2Filiasi (09:18-09:19) 3Turburea Hm (09:34-09:35) 4Carbunesti (09:57-09:58) 5Tirgu Jiu (10:24-10:24)
Personal 9191 12:40 pm 1Craiova (12:40-12:40) 2Craiova Triaj hc (12:44-12:45) 3Cernele (12:48-12:49) 4Isalnita hc (12:54-12:55) 5Isalnita (12:58-12:59) 6Almaj h (13:02-13:03) 7Cotofeni (13:07-13:08) 8Bradesti hc (13:13-13:14) 9Racari (13:18-13:19) 10Canton 282 h (13:22-13:23) 11Filiasi (13:28-13:30) 12Gura Motrului (13:37-13:38) 13Butoiesti (13:43-13:44) 14Lunca Banului hc (13:50-13:51) 15Strehaia (13:58-13:59) 16Strehaia hc (14:02-14:03) 17Ciochiuta Hm (14:09-14:10) 18Timna (14:17-14:18) 19Igiroasa Hm (14:23-14:24) 20Prunisor (14:29-14:30) 21Girnita Hm (14:36-14:37) 22Balota (14:45-14:50) 23Valea Alba Hm (14:57-14:58) 24Erghevita hc (15:03-15:04) 25Drobeta T.Severin Mf. (15:10-15:11) 26Drobeta T.Severin Est Hm (15:15-15:16) 27Drobeta Turnu Severin (15:25-15:25)
Personal 9513 13:25 pm 1Craiova (13:25-13:25) 2Craiova Triaj hc (13:29-13:30) 3Cernele (13:34-13:35) 4Isalnita hc (13:40-13:41) 5Isalnita (13:44-13:45) 6Cotofeni (13:53-13:54) 7Bradesti hc (14:00-14:01) 8Racari (14:06-14:07) 9Canton 282 h (14:11-14:12) 10Filiasi (14:18-14:30) 11Gura Motrului (14:38-14:39) 12Butoiesti (14:45-14:46) 13Lunca Banului hc (14:52-14:53) 14Strehaia (15:01-15:02) 15Strehaia Nord h (15:06-15:07) 16Comanda Hm (15:11-15:12) 17Cernaia h (15:17-15:18) 18Jirov Hm (15:25-15:26) 19Ceramica hc (15:30-15:31) 20Corcova Hm (15:35-15:36) 21Samarinesti hc (15:40-15:41) 22Motru Est (15:48-15:49) 23Motru (16:00-16:00)
Personal 2025 14:05 pm 1Craiova (14:05-14:05) 2Craiova Triaj hc (14:09-14:10) 3Cernele (14:13-14:14) 4Isalnita hc (14:19-14:20) 5Isalnita (14:23-14:24) 6Almaj h (14:28-14:29) 7Cotofeni (14:33-14:34) 8Bradesti hc (14:39-14:40) 9Racari (14:45-14:46) 10Canton 282 h (14:49-14:50) 11Filiasi (14:55-15:06) 12Bungetel h (15:09-15:10) 13Tintareni (15:14-15:15) 14Floresti hc (15:18-15:19) 15Gilort (15:23-15:24) 16Turburea Hm (15:30-15:31) 17Bibesti (15:38-15:39) 18Musculesti (15:44-15:45) 19Barbatesti (15:51-15:52) 20Jupinesti Hm (15:57-15:58) 21Carbunesti (16:07-16:08) 22Pojogeni Hm (16:13-16:17) 23Scoarta h (16:21-16:22) 24Copacioasa (16:26-16:27) 25Budieni hc (16:32-16:33) 26Tirgu Jiu (16:47-16:50) 27Ecaterina Teodoroiu (16:55-16:56) 28Ezureni h (17:01-17:02) 29Paringu Hm (17:06-17:07) 30Bumbesti (17:14-17:15) 31Valea Sadului (17:20-17:21) 32Meri (17:30-17:31) 33Lainici (17:42-17:43) 34Pietrele Albe (17:56-17:57) 35Strimbuta Hm (18:07-18:08) 36Livezeni (18:16-18:17) 37Lunca Jiului hc (18:21-18:22) 38Petrosani (18:28-18:28)
Accelerat 13238 15:00 pm 1Craiova (15:00-15:00) 2Bals (15:28-15:30) 3Piatra Olt (15:44-15:49) 4Dragasani (16:18-16:20) 5Babeni (16:44-16:45) 6Rimnicu Vilcea (17:01-17:02) 7Pausa h (17:20-17:21) 8Talmaciu (18:36-18:38) 9Sibiu (18:59-18:59)
Personal 2083 15:48 pm 1Craiova (15:48-15:48) 2Craiova Triaj hc (15:51-15:52) 3Cernele (15:55-15:56) 4Isalnita hc (16:01-16:02) 5Isalnita (16:05-16:13) 6Cotofeni (16:19-16:20) 7Bradesti hc (16:25-16:26) 8Racari (16:31-16:32) 9Canton 282 h (16:35-16:36) 10Filiasi (16:41-16:42) 11Bungetel h (16:45-16:46) 12Tintareni (16:50-16:54) 13Floresti hc (16:58-16:59) 14Gilort (17:03-17:04) 15Turburea Hm (17:11-17:12) 16Bibesti (17:20-17:21) 17Musculesti (17:26-17:27) 18Barbatesti (17:34-17:35) 19Jupinesti Hm (17:40-17:41) 20Carbunesti (17:50-17:52) 21Pojogeni Hm (17:57-17:58) 22Scoarta h (18:01-18:02) 23Copacioasa (18:06-18:07) 24Budieni hc (18:12-18:13) 25Lunca Budieni Hm (18:18-18:19) 26Tirgu Jiu (18:28-18:30) 27Ecaterina Teodoroiu (18:35-18:36) 28Paringu Hm (18:43-18:44) 29Bumbesti (18:51-18:52) 30Valea Sadului (18:57-18:58) 31Meri (19:07-19:08) 32Lainici (19:19-19:20) 33Pietrele Albe (19:34-19:39) 34Strimbuta Hm (19:48-19:49) 35Livezeni (19:56-19:57) 36Lunca Jiului hc (20:02-20:03) 37Petrosani (20:09-20:09)
Personal 9505 16:08 pm 1Craiova (16:08-16:08) 2Craiova Triaj hc (16:12-16:13) 3Cernele (16:16-16:17) 4Isalnita hc (16:22-16:23) 5Isalnita (16:26-16:27) 6Almaj h (16:32-16:33) 7Cotofeni (16:38-16:39) 8Bradesti hc (16:45-16:46) 9Racari (16:51-16:52) 10Canton 282 h (16:56-16:57) 11Filiasi (17:03-17:05) 12Gura Motrului (17:13-17:14) 13Butoiesti (17:20-17:21) 14Lunca Banului hc (17:28-17:29) 15Strehaia (17:37-17:38) 16Strehaia hc (17:42-17:44) 17Ciochiuta Hm (17:51-17:56) 18Timna (18:05-18:10) 19Igiroasa Hm (18:16-18:17) 20Prunisor (18:23-18:24) 21Girnita Hm (18:31-18:32) 22Balota (18:40-18:41) 23Valea Alba Hm (18:48-18:49) 24Erghevita hc (18:55-18:56) 25Drobeta T.Severin Mf. (19:03-19:04) 26Drobeta T.Severin Est Hm (19:09-19:10) 27Drobeta Turnu Severin (19:19-19:19)
Personal 9387 17:15 pm 1Craiova (17:15-17:15) 2Craiova Triaj hc (17:19-17:20) 3Cernele (17:23-17:24) 4Isalnita hc (17:29-17:30) 5Isalnita (17:33-17:34) 6Almaj h (17:38-17:39) 7Cotofeni (17:43-17:44) 8Bradesti hc (17:50-17:51) 9Racari (17:56-17:57) 10Canton 282 h (18:01-18:02) 11Filiasi (18:07-18:23) 12Gura Motrului (18:31-18:32) 13Butoiesti (18:38-18:39) 14Lunca Banului hc (18:45-18:46) 15Strehaia (18:53-18:54) 16Strehaia Nord h (18:58-19:00) 17Comanda Hm (19:03-19:04) 18Cernaia h (19:08-19:09) 19Jirov Hm (19:16-19:17) 20Ceramica hc (19:21-19:22) 21Corcova Hm (19:26-19:27) 22Samarinesti hc (19:30-19:31) 23Motru Est (19:38-19:39) 24Motru (19:50-19:50)
Personal 2095 19:40 pm 1Craiova (19:40-19:40) 2Craiova Triaj hc (19:43-19:44) 3Cernele (19:48-19:49) 4Isalnita hc (19:55-19:56) 5Isalnita (19:59-20:00) 6Almaj h (20:04-20:05) 7Cotofeni (20:09-20:10) 8Bradesti hc (20:16-20:17) 9Racari (20:22-20:23) 10Canton 282 h (20:26-20:27) 11Filiasi (20:32-20:34) 12Tintareni (20:40-20:41) 13Floresti hc (20:44-20:45) 14Gilort (20:49-20:50) 15Turburea Hm (20:56-20:57) 16Bibesti (21:04-21:05) 17Musculesti (21:10-21:11) 18Barbatesti (21:17-21:18) 19Jupinesti Hm (21:23-21:24) 20Carbunesti (21:33-21:38) 21Pojogeni Hm (21:44-21:50) 22Copacioasa (21:57-21:58) 23Budieni hc (22:03-22:04) 24Tirgu Jiu (22:16-22:16)
Personal 2092 04:05 am 1Tirgu Jiu (04:05-04:05) 2Copacioasa (04:21-04:22) 3Pojogeni Hm (04:28-04:29) 4Carbunesti (04:36-04:37) 5Jupinesti Hm (04:43-04:44) 6Barbatesti (04:49-04:50) 7Musculesti (04:56-04:57) 8Bibesti (05:02-05:03) 9Turburea Hm (05:10-05:11) 10Gilort (05:17-05:18) 11Floresti hc (05:22-05:23) 12Tintareni (05:27-05:28) 13Bungetel h (05:32-05:33) 14Filiasi (05:39-05:41) 15Canton 282 h (05:46-05:47) 16Racari (05:52-05:53) 17Bradesti hc (05:59-06:00) 18Cotofeni (06:06-06:07) 19Almaj h (06:12-06:13) 20Isalnita (06:18-06:19) 21Isalnita hc (06:22-06:23) 22Cernele (06:29-06:30) 23Craiova Triaj hc (06:34-06:35) 24Craiova (06:42-06:42)
Personal 9194 04:25 am 1Drobeta Turnu Severin (04:25-04:25) 2Drobeta T.Severin Mf. (04:34-04:35) 3Erghevita hc (04:42-04:43) 4Valea Alba Hm (04:50-04:55) 5Balota (05:05-05:06) 6Girnita Hm (05:11-05:12) 7Prunisor (05:19-05:24) 8Igiroasa Hm (05:29-05:30) 9Timna (05:35-05:36) 10Ciochiuta Hm (05:42-05:43) 11Strehaia hc (05:48-05:49) 12Strehaia (05:54-05:55) 13Lunca Banului hc (05:59-06:00) 14Butoiesti (06:06-06:07) 15Gura Motrului (06:13-06:14) 16Filiasi (06:23-06:25) 17Canton 282 h (06:28-06:29) 18Racari (06:34-06:43) 19Bradesti hc (06:48-06:49) 20Cotofeni (06:54-06:55) 21Almaj h (06:59-07:00) 22Isalnita (07:04-07:05) 23Isalnita hc (07:08-07:09) 24Cernele (07:14-07:15) 25Craiova Triaj hc (07:18-07:19) 26Craiova (07:26-07:26)
Personal 2082 04:10 am 1Petrosani (04:10-04:10) 2Lunca Jiului hc (04:13-04:14) 3Livezeni (04:20-04:21) 4Strimbuta Hm (04:26-04:27) 5Pietrele Albe (04:36-04:37) 6Lainici (04:47-04:48) 7Meri (04:58-05:03) 8Valea Sadului (05:12-05:13) 9Bumbesti (05:18-05:19) 10Paringu Hm (05:25-05:26) 11Ezureni h (05:29-05:30) 12Ecaterina Teodoroiu (05:35-05:36) 13Ramificatia CAM h (05:40-05:41) 14Tirgu Jiu (05:45-06:20) 15Lunca Budieni Hm (06:31-06:32) 16Budieni hc (06:37-06:38) 17Copacioasa (06:44-06:45) 18Scoarta h (06:50-06:51) 19Pojogeni Hm (06:56-06:57) 20Carbunesti (07:04-07:06) 21Jupinesti Hm (07:12-07:13) 22Barbatesti (07:19-07:28) 23Musculesti (07:35-07:36) 24Bibesti (07:41-07:42) 25Turburea Hm (07:49-07:50) 26Gilort (07:56-07:57) 27Floresti hc (08:02-08:03) 28Tintareni (08:07-08:08) 29Bungetel h (08:12-08:13) 30Filiasi (08:20-08:42) 31Canton 282 h (08:46-08:47) 32Racari (08:51-08:52) 33Bradesti hc (08:57-08:58) 34Cotofeni (09:04-09:05) 35Almaj h (09:09-09:10) 36Isalnita (09:15-09:16) 37Cernele (09:23-09:24) 38Craiova Triaj hc (09:27-09:28) 39Craiova (09:35-09:35)
Accelerat 13233 06:25 am 1Sibiu (06:25-06:25) 2Talmaciu (06:45-06:46) 3Pausa h (07:58-07:59) 4Calimanesti (08:04-08:05) 5Rimnicu Vilcea (08:21-08:22) 6Babeni (08:36-08:37) 7Dragasani (09:11-09:13) 8Piatra Olt (09:41-09:42) 9Bals (09:55-09:56) 10Craiova (10:25-10:25)
Personal 9512 07:45 am 1Motru (07:45-07:45) 2Motru Est (07:53-07:55) 3Samarinesti hc (08:02-08:03) 4Corcova Hm (08:06-08:07) 5Ceramica hc (08:12-08:13) 6Jirov Hm (08:20-08:21) 7Cernaia h (08:26-08:27) 8Comanda Hm (08:31-08:32) 9Strehaia Nord h (08:36-08:38) 10Strehaia (08:45-08:46) 11Lunca Banului hc (08:52-08:53) 12Butoiesti (09:00-09:01) 13Gura Motrului (09:07-09:08) 14Filiasi (09:17-09:37) 15Canton 282 h (09:41-09:42) 16Racari (09:46-09:47) 17Bradesti hc (09:52-09:53) 18Cotofeni (09:59-10:00) 19Isalnita (10:07-10:08) 20Isalnita hc (10:11-10:12) 21Cernele (10:17-10:18) 22Craiova Triaj hc (10:22-10:23) 23Craiova (10:30-10:30)
Personal 2022 07:55 am 1Petrosani (07:55-07:55) 2Lunca Jiului hc (07:58-07:59) 3Livezeni (08:05-08:06) 4Strimbuta Hm (08:12-08:13) 5Pietrele Albe (08:22-08:23) 6Lainici (08:37-08:38) 7Meri (08:48-08:49) 8Valea Sadului (08:57-08:58) 9Bumbesti (09:03-09:04) 10Paringu Hm (09:10-09:11) 11Ezureni h (09:14-09:15) 12Ecaterina Teodoroiu (09:20-09:21) 13Ramificatia CAM h (09:25-09:26) 14Tirgu Jiu (09:30-09:32) 15Lunca Budieni Hm (09:39-09:40) 16Budieni hc (09:44-09:45) 17Copacioasa (09:50-09:51) 18Scoarta h (09:54-09:55) 19Pojogeni Hm (09:59-10:03) 20Carbunesti (10:10-10:11) 21Jupinesti Hm (10:17-10:18) 22Barbatesti (10:23-10:24) 23Musculesti (10:30-10:31) 24Bibesti (10:36-10:37) 25Turburea Hm (10:43-10:44) 26Gilort (10:50-10:51) 27Floresti hc (10:55-10:56) 28Tintareni (11:00-11:01) 29Bungetel h (11:05-11:06) 30Filiasi (11:13-11:22) 31Canton 282 h (11:26-11:27) 32Racari (11:31-11:32) 33Bradesti hc (11:36-11:37) 34Cotofeni (11:43-11:44) 35Almaj h (11:48-11:49) 36Isalnita (11:53-11:54) 37Isalnita hc (11:57-11:58) 38Cernele (12:03-12:04) 39Craiova Triaj hc (12:07-12:08) 40Craiova (12:14-12:14)
Personal 9514 13:20 pm 1Filiasi (13:20-13:20) 2Canton 282 h (13:24-13:25) 3Racari (13:29-13:30) 4Bradesti hc (13:35-13:36) 5Cotofeni (13:42-13:43) 6Almaj h (13:48-13:49) 7Isalnita (13:54-13:55) 8Isalnita hc (13:58-13:59) 9Cernele (14:04-14:05) 10Craiova Triaj hc (14:08-14:09) 11Craiova (14:16-14:16)
Accelerat 1696 13:58 pm 1Tirgu Jiu (13:58-13:58) 2Carbunesti (14:23-14:24) 3Turburea Hm (14:44-14:45) 4Filiasi (15:03-15:04) 5Craiova (15:30-15:30)
Personal 2084 12:46 pm 1Valea Sadului (12:46-12:46) 2Bumbesti (12:51-12:52) 3Paringu Hm (12:59-13:00) 4Ecaterina Teodoroiu (13:07-13:08) 5Tirgu Jiu (13:15-13:17) 6Lunca Budieni Hm (13:24-13:25) 7Budieni hc (13:29-13:30) 8Copacioasa (13:35-13:36) 9Scoarta h (13:40-13:41) 10Pojogeni Hm (13:45-13:46) 11Carbunesti (13:53-13:54) 12Jupinesti Hm (13:59-14:00) 13Barbatesti (14:05-14:06) 14Musculesti (14:12-14:13) 15Bibesti (14:18-14:19) 16Turburea Hm (14:26-14:27) 17Gilort (14:33-14:34) 18Floresti hc (14:38-14:39) 19Tintareni (14:43-14:44) 20Bungetel h (14:47-14:48) 21Filiasi (14:54-14:56) 22Canton 282 h (15:00-15:01) 23Racari (15:05-15:14) 24Bradesti hc (15:19-15:20) 25Cotofeni (15:25-15:26) 26Almaj h (15:30-15:31) 27Isalnita (15:35-15:36) 28Isalnita hc (15:39-15:40) 29Cernele (15:45-15:46) 30Craiova Triaj hc (15:49-15:50) 31Craiova (15:57-15:57)
Personal 2858 15:24 pm 1Rovinari (15:24-15:24) 2Rovinari Sud h (15:26-15:27) 3Rosia Jiu h (15:29-15:30) 4Vladuleni Gorj Hm (15:35-15:36) 5Bilteni h (15:40-15:41) 6Pesteana Jiu hc (15:44-15:45) 7Plopsoru (15:51-15:52) 8Sardanesti h (15:57-15:58) 9Girbovu H (16:03-16:04) 10Turceni (16:12-16:13) 11Termo Turceni h (16:15-16:16) 12Ionesti Gorj hc (16:24-16:25) 13Filiasi (16:40-16:45) 14Canton 282 h (16:49-16:50) 15Racari (16:54-16:55) 16Bradesti hc (17:01-17:02) 17Cotofeni (17:08-17:18) 18Almaj h (17:22-17:23) 19Isalnita (17:27-17:28) 20Isalnita hc (17:31-17:32) 21Cernele (17:37-17:38) 22Craiova Triaj hc (17:40-17:41) 23Craiova (17:48-17:48)
Personal 9516 16:20 pm 1Motru (16:20-16:20) 2Motru Est (16:28-16:29) 3Samarinesti hc (16:36-16:37) 4Corcova Hm (16:41-16:42) 5Ceramica hc (16:46-16:47) 6Jirov Hm (16:54-16:55) 7Cernaia h (16:59-17:00) 8Comanda Hm (17:04-17:05) 9Strehaia Nord h (17:09-17:10) 10Strehaia (17:17-17:18) 11Lunca Banului hc (17:23-17:24) 12Butoiesti (17:30-17:31) 13Gura Motrului (17:37-17:38) 14Filiasi (17:46-17:48) 15Canton 282 h (17:53-17:54) 16Racari (17:58-17:59) 17Bradesti hc (18:04-18:05) 18Cotofeni (18:11-18:12) 19Almaj h (18:17-18:18) 20Isalnita (18:23-18:24) 21Isalnita hc (18:27-18:28) 22Cernele (18:33-18:34) 23Craiova Triaj hc (18:37-18:38) 24Craiova (18:45-18:45)
Personal 2094 14:10 pm 1Petrosani (14:10-14:10) 2Lunca Jiului hc (14:13-14:14) 3Livezeni (14:20-14:21) 4Strimbuta Hm (14:27-14:28) 5Pietrele Albe (14:38-14:39) 6Lainici (14:52-14:53) 7Meri (15:04-15:05) 8Valea Sadului (15:13-15:14) 9Bumbesti (15:19-15:20) 10Paringu Hm (15:27-15:28) 11Ezureni h (15:31-15:32) 12Ecaterina Teodoroiu (15:37-15:38) 13Ramificatia CAM h (15:42-15:43) 14Tirgu Jiu (15:48-16:10) 15Lunca Budieni Hm (16:19-16:20) 16Budieni hc (16:25-16:26) 17Copacioasa (16:31-16:32) 18Scoarta h (16:36-16:37) 19Pojogeni Hm (16:41-16:42) 20Carbunesti (16:50-16:52) 21Jupinesti Hm (16:58-16:59) 22Barbatesti (17:04-17:05) 23Musculesti (17:11-17:12) 24Bibesti (17:17-17:22) 25Turburea Hm (17:30-17:31) 26Gilort (17:38-17:39) 27Floresti hc (17:44-17:45) 28Tintareni (17:49-17:50) 29Bungetel h (17:54-17:55) 30Filiasi (18:02-18:04) 31Canton 282 h (18:08-18:09) 32Racari (18:13-18:14) 33Bradesti hc (18:19-18:20) 34Cotofeni (18:26-18:27) 35Almaj h (18:32-18:33) 36Isalnita (18:38-18:39) 37Isalnita hc (18:42-18:43) 38Cernele (18:48-18:49) 39Craiova Triaj hc (18:52-18:53) 40Craiova (19:00-19:00)
Personal 9504 15:47 pm 1Orsova (15:47-15:47) 2Santier Naval h (15:49-15:50) 3Ilovita h (15:56-15:57) 4Virciorova Hm (16:01-16:05) 5Gura Vaii (16:15-16:16) 6Dinamica h (16:23-16:24) 7Drobeta Turnu Severin (16:30-16:32) 8Drobeta T.Severin Est Hm (16:37-16:38) 9Drobeta T.Severin Mf. (16:44-16:45) 10Erghevita hc (16:51-16:52) 11Valea Alba Hm (16:59-17:00) 12Balota (17:12-17:17) 13Girnita Hm (17:23-17:24) 14Prunisor (17:32-17:33) 15Igiroasa Hm (17:38-17:39) 16Timna (17:45-17:46) 17Ciochiuta Hm (17:54-17:55) 18Strehaia hc (18:02-18:04) 19Strehaia (18:09-18:10) 20Lunca Banului hc (18:15-18:16) 21Butoiesti (18:23-18:32) 22Gura Motrului (18:38-18:39) 23Filiasi (18:48-18:50) 24Canton 282 h (18:54-18:55) 25Racari (18:59-19:00) 26Bradesti hc (19:06-19:07) 27Cotofeni (19:14-19:15) 28Almaj h (19:19-19:20) 29Isalnita (19:25-19:26) 30Isalnita hc (19:29-19:30) 31Cernele (19:35-19:36) 32Craiova Triaj hc (19:39-19:40) 33Craiova (19:47-19:47)
Personal 9506 20:40 pm 1Filiasi (20:40-20:40) 2Canton 282 h (20:44-20:45) 3Racari (20:49-20:50) 4Bradesti hc (20:55-20:56) 5Cotofeni (21:02-21:03) 6Almaj h (21:08-21:09) 7Isalnita (21:14-21:15) 8Isalnita hc (21:18-21:19) 9Cernele (21:24-21:25) 10Craiova Triaj hc (21:28-21:30) 11Craiova (21:37-21:37)
Personal 9518 20:10 pm 1Motru (20:10-20:10) 2Motru Est (20:18-20:19) 3Samarinesti hc (20:26-20:27) 4Corcova Hm (20:30-20:31) 5Ceramica hc (20:36-20:37) 6Jirov Hm (20:44-20:45) 7Cernaia h (20:50-20:51) 8Comanda Hm (20:56-20:57) 9Strehaia Nord h (21:01-21:03) 10Strehaia (21:10-21:11) 11Lunca Banului hc (21:16-21:17) 12Butoiesti (21:24-21:25) 13Gura Motrului (21:31-21:32) 14Filiasi (21:40-21:42) 15Canton 282 h (21:46-21:47) 16Racari (21:51-21:52) 17Bradesti hc (21:57-21:58) 18Cotofeni (22:04-22:05) 19Almaj h (22:09-22:10) 20Isalnita (22:15-22:16) 21Isalnita hc (22:19-22:20) 22Cernele (22:25-22:26) 23Craiova Triaj hc (22:29-22:30) 24Craiova (22:37-22:37)
Accelerat 1832 14:56 pm 1Cluj Napoca (14:56-14:56) 2Cimpia Turzii (15:53-15:55) 3Razboieni (16:11-16:13) 4Aiud (16:30-16:31) 5Teius (16:46-16:54) 6Alba Iulia (17:16-17:17) 7Vintu de Jos (17:27-17:28) 8Sibot (17:49-17:50) 9Orastie (18:04-18:06) 10Calan (18:36-18:37) 11Subcetate (18:52-18:53) 12Petrosani (20:05-20:10) 13Valea Sadului (21:00-21:02) 14Tirgu Jiu (21:25-21:28) 15Carbunesti (21:56-22:05) 16Filiasi (22:43-22:45) 17Craiova (23:10-23:10)
Personal 2026 19:10 pm 1Petrosani (19:10-19:10) 2Lunca Jiului hc (19:13-19:14) 3Livezeni (19:20-19:21) 4Strimbuta Hm (19:27-19:28) 5Pietrele Albe (19:37-19:38) 6Lainici (19:52-19:53) 7Meri (20:04-20:05) 8Valea Sadului (20:14-20:15) 9Bumbesti (20:20-20:21) 10Paringu Hm (20:28-20:29) 11Ezureni h (20:32-20:33) 12Ecaterina Teodoroiu (20:38-20:39) 13Ramificatia CAM h (20:44-20:45) 14Tirgu Jiu (20:50-20:52) 15Lunca Budieni Hm (21:02-21:03) 16Budieni hc (21:08-21:09) 17Copacioasa (21:15-21:16) 18Scoarta h (21:21-21:22) 19Pojogeni Hm (21:27-21:28) 20Carbunesti (21:36-21:37) 21Jupinesti Hm (21:43-21:44) 22Barbatesti (21:49-21:54) 23Musculesti (22:00-22:01) 24Bibesti (22:06-22:07) 25Turburea Hm (22:14-22:15) 26Gilort (22:23-22:33) 27Floresti hc (22:37-22:38) 28Tintareni (22:42-22:43) 29Filiasi (22:52-22:53) 30Racari (22:59-23:00) 31Bradesti hc (23:05-23:06) 32Cotofeni (23:12-23:13) 33Almaj h (23:17-23:18) 34Isalnita (23:23-23:24) 35Isalnita hc (23:27-23:28) 36Cernele (23:33-23:34) 37Craiova Triaj hc (23:37-23:38) 38Craiova (23:45-23:45)
Personal 2851 05:10 am 1Filiasi (05:10-05:10) 2Ionesti Gorj hc (05:22-05:23) 3Termo Turceni h (05:31-05:32) 4Turceni (05:34-05:36) 5Girbovu H (05:43-05:44) 6Sardanesti h (05:48-05:49) 7Plopsoru (05:54-05:55) 8Pesteana Jiu hc (06:01-06:02) 9Bilteni h (06:05-06:06) 10Vladuleni Gorj Hm (06:10-06:11) 11Rosia Jiu h (06:16-06:17) 12Rovinari Sud h (06:19-06:21) 13Rovinari (06:24-06:26) 14Km. 49 + 800 h (06:28-06:29) 15Rogojelu (06:32-06:37) 16Virt h (06:40-06:41) 17Cirbesti (06:46-06:47) 18Dragutesti h (06:50-06:51) 19Amaradia (06:55-06:56) 20Tirgu Jiu (07:04-07:04)
Personal 2853 06:53 am 1Filiasi (06:53-06:53) 2Ionesti Gorj hc (07:05-07:06) 3Termo Turceni h (07:14-07:16) 4Turceni (07:19-07:21) 5Girbovu H (07:26-07:27) 6Sardanesti h (07:32-07:33) 7Plopsoru (07:38-07:39) 8Pesteana Jiu hc (07:45-07:46) 9Bilteni h (07:49-07:50) 10Vladuleni Gorj Hm (07:53-07:54) 11Rosia Jiu h (07:59-08:00) 12Rovinari Sud h (08:03-08:04) 13Rovinari (08:08-08:09) 14Km. 49 + 800 h (08:11-08:12) 15Rogojelu (08:15-08:16) 16Virt h (08:19-08:20) 17Cirbesti (08:28-08:29) 18Dragutesti h (08:33-08:34) 19Amaradia (08:38-08:39) 20Tirgu Jiu (08:48-08:48)
Personal 9503 09:22 am 1Filiasi (09:22-09:22) 2Gura Motrului (09:30-09:31) 3Butoiesti (09:37-09:38) 4Lunca Banului hc (09:44-09:45) 5Strehaia (09:52-09:53) 6Strehaia hc (09:57-09:59) 7Ciochiuta Hm (10:05-10:06) 8Timna (10:13-10:17) 9Igiroasa Hm (10:22-10:23) 10Prunisor (10:29-10:33) 11Girnita Hm (10:40-10:41) 12Balota (10:49-10:50) 13Valea Alba Hm (10:57-10:58) 14Erghevita hc (11:03-11:04) 15Drobeta T.Severin Mf. (11:10-11:11) 16Drobeta Turnu Severin (11:23-11:35) 17Gura Vaii (11:43-11:44) 18Jidostita h (11:48-11:49) 19Virciorova Hm (11:56-11:57) 20Ilovita h (12:00-12:01) 21Orsova (12:11-12:11)
Personal 2855 15:20 pm 1Filiasi (15:20-15:20) 2Ionesti Gorj hc (15:33-15:34) 3Termo Turceni h (15:42-15:44) 4Turceni (15:46-15:46)
Personal 2859 18:30 pm 1Filiasi (18:30-18:30) 2Ionesti Gorj hc (18:44-18:45) 3Termo Turceni h (18:54-18:55) 4Turceni (18:57-19:00) 5Girbovu H (19:07-19:08) 6Sardanesti h (19:13-19:14) 7Plopsoru (19:19-19:20) 8Pesteana Jiu hc (19:26-19:27) 9Bilteni h (19:31-19:32) 10Vladuleni Gorj Hm (19:36-19:37) 11Rosia Jiu h (19:42-19:43) 12Rovinari Sud h (19:46-19:47) 13Rovinari (19:50-19:52) 14Km. 49 + 800 h (19:54-19:55) 15Rogojelu (19:58-19:59) 16Virt h (20:03-20:04) 17Cirbesti (20:09-20:10) 18Dragutesti h (20:14-20:15) 19Amaradia (20:19-20:20) 20Tirgu Jiu (20:30-20:30)
Personal 2875 21:45 pm 1Filiasi (21:45-21:45) 2Ionesti Gorj hc (21:57-21:58) 3Termo Turceni h (22:06-22:07) 4Turceni (22:09-22:11) 5Girbovu H (22:18-22:19) 6Sardanesti h (22:24-22:25) 7Plopsoru (22:30-22:31) 8Pesteana Jiu hc (22:38-22:39) 9Bilteni h (22:42-22:43) 10Vladuleni Gorj Hm (22:47-22:48) 11Rovinari Sud h (22:55-22:57) 12Rovinari (23:00-23:00)
Personal 2862 23:43 pm 1Rovinari (23:43-23:43) 2Rovinari Sud h (23:46-23:47) 3Vladuleni Gorj Hm (23:53-23:54) 4Bilteni h (23:58-23:59) 5Pesteana Jiu hc (00:02-00:03) 6Plopsoru (00:09-00:10) 7Sardanesti h (00:14-00:15) 8Girbovu H (00:19-00:20) 9Turceni (00:27-00:30) 10Termo Turceni h (00:32-00:33) 11Ionesti Gorj hc (00:41-00:42) 12Filiasi (01:00-01:00)
Personal 2852 07:48 am 1Turceni (07:48-07:48) 2Termo Turceni h (07:50-07:51) 3Ionesti Gorj hc (07:59-08:00) 4Filiasi (08:14-08:14)
Personal 9502 06:40 am 1Drobeta Turnu Severin (06:40-06:40) 2Drobeta T.Severin Est Hm (06:45-06:46) 3Drobeta T.Severin Mf. (06:51-06:52) 4Erghevita hc (06:58-06:59) 5Valea Alba Hm (07:05-07:06) 6Balota (07:17-07:18) 7Girnita Hm (07:23-07:24) 8Prunisor (07:32-07:33) 9Igiroasa Hm (07:38-07:39) 10Timna (07:45-07:46) 11Ciochiuta Hm (07:53-07:54) 12Strehaia hc (08:01-08:02) 13Strehaia (08:08-08:09) 14Lunca Banului hc (08:14-08:15) 15Butoiesti (08:21-08:22) 16Gura Motrului (08:28-08:29) 17Filiasi (08:37-08:37)
Personal 2854 07:22 am 1Tirgu Jiu (07:22-07:22) 2Amaradia (07:30-07:31) 3Dragutesti h (07:35-07:36) 4Cirbesti (07:40-07:41) 5Virt h (07:45-07:46) 6Rogojelu (07:49-07:50) 7Km. 49 + 800 h (07:52-07:53) 8Rovinari (07:55-07:56) 9Rovinari Sud h (07:58-07:59) 10Rosia Jiu h (08:01-08:02) 11Vladuleni Gorj Hm (08:06-08:07) 12Bilteni h (08:10-08:11) 13Pesteana Jiu hc (08:14-08:15) 14Plopsoru (08:21-08:22) 15Sardanesti h (08:26-08:27) 16Girbovu H (08:31-08:32) 17Turceni (08:39-08:40) 18Termo Turceni h (08:42-08:43) 19Ionesti Gorj hc (08:50-08:51) 20Filiasi (09:06-09:06)
Personal 9520 07:18 am 1Orsova (07:18-07:18) 2Ilovita h (07:24-07:25) 3Virciorova Hm (07:29-07:30) 4Jidostita h (07:36-07:37) 5Gura Vaii (07:42-07:43) 6Dinamica h (07:49-07:50) 7Drobeta Turnu Severin (07:56-07:58) 8Drobeta T.Severin Est Hm (08:03-08:04) 9Drobeta T.Severin Mf. (08:09-08:10) 10Erghevita hc (08:16-08:17) 11Valea Alba Hm (08:23-08:24) 12Balota (08:35-08:36) 13Girnita Hm (08:41-08:42) 14Prunisor (08:49-08:50) 15Igiroasa Hm (08:56-08:57) 16Timna (09:03-09:04) 17Ciochiuta Hm (09:11-09:12) 18Strehaia hc (09:19-09:20) 19Strehaia (09:26-09:27) 20Lunca Banului hc (09:33-09:34) 21Butoiesti (09:41-09:42) 22Gura Motrului (09:48-09:49) 23Filiasi (09:57-09:57)
Personal 2874 18:35 pm 1Tirgu Jiu (18:35-18:35) 2Amaradia (18:43-18:44) 3Dragutesti h (18:47-18:48) 4Cirbesti (18:52-18:53) 5Virt h (18:57-18:58) 6Rogojelu (19:01-19:02) 7Km. 49 + 800 h (19:05-19:06) 8Rovinari (19:08-19:09) 9Rovinari Sud h (19:11-19:12) 10Rosia Jiu h (19:14-19:15) 11Vladuleni Gorj Hm (19:20-19:21) 12Bilteni h (19:25-19:26) 13Pesteana Jiu hc (19:29-19:30) 14Plopsoru (19:36-19:37) 15Sardanesti h (19:42-19:43) 16Girbovu H (19:47-19:48) 17Turceni (19:55-19:57) 18Termo Turceni h (19:59-20:00) 19Ionesti Gorj hc (20:08-20:09) 20Filiasi (20:25-20:25)
Personal 2873 14:35 pm 1Turceni (14:35-14:35) 2Girbovu H (14:42-14:43) 3Sardanesti h (14:48-14:49) 4Plopsoru (14:54-14:55) 5Pesteana Jiu hc (15:02-15:03) 6Bilteni h (15:06-15:07) 7Vladuleni Gorj Hm (15:11-15:12) 8Rosia Jiu h (15:16-15:17) 9Rovinari Sud h (15:19-15:20) 10Rovinari (15:23-15:33) 11Km. 49 + 800 h (15:35-15:37) 12Rogojelu (15:40-15:41) 13Virt h (15:45-15:46) 14Cirbesti (15:51-15:52) 15Dragutesti h (15:56-15:57) 16Tirgu Jiu (16:09-16:09)
Personal 2857 16:15 pm 1Turceni (16:15-16:15) 2Girbovu H (16:22-16:23) 3Sardanesti h (16:28-16:29) 4Plopsoru (16:35-16:36) 5Pesteana Jiu hc (16:43-16:44) 6Bilteni h (16:47-16:48) 7Vladuleni Gorj Hm (16:52-16:53) 8Rosia Jiu h (16:57-16:58) 9Rovinari Sud h (17:00-17:02) 10Rovinari (17:05-17:06) 11Km. 49 + 800 h (17:08-17:09) 12Rogojelu (17:12-17:13) 13Virt h (17:16-17:17) 14Cirbesti (17:23-17:24) 15Dragutesti h (17:29-17:30) 16Amaradia (17:35-17:36) 17Tirgu Jiu (17:46-17:46)
Personal 2850 05:56 am 1Tirgu Jiu (05:56-05:56) 2Amaradia (06:03-06:04) 3Dragutesti h (06:08-06:09) 4Cirbesti (06:13-06:14) 5Virt h (06:18-06:19) 6Rogojelu (06:22-06:23) 7Km. 49 + 800 h (06:26-06:27) 8Rovinari (06:29-06:30) 9Rovinari Sud h (06:32-06:33) 10Rosia Jiu h (06:35-06:36) 11Vladuleni Gorj Hm (06:41-06:42) 12Bilteni h (06:46-06:47) 13Pesteana Jiu hc (06:50-06:51) 14Plopsoru (06:57-06:58) 15Sardanesti h (07:03-07:04) 16Girbovu H (07:09-07:10) 17Turceni (07:17-07:17)
Personal 2872 12:35 pm 1Tirgu Jiu (12:35-12:35) 2Amaradia (12:44-12:45) 3Dragutesti h (12:50-12:51) 4Cirbesti (12:55-12:56) 5Virt h (13:00-13:01) 6Rogojelu (13:04-13:05) 7Km. 49 + 800 h (13:08-13:09) 8Rovinari (13:12-13:13) 9Rovinari Sud h (13:15-13:16) 10Rosia Jiu h (13:18-13:19) 11Vladuleni Gorj Hm (13:24-13:25) 12Bilteni h (13:29-13:30) 13Pesteana Jiu hc (13:33-13:34) 14Plopsoru (13:40-13:41) 15Sardanesti h (13:46-13:47) 16Girbovu H (13:52-13:53) 17Turceni (14:00-14:00)
Personal 18305 21:20 pm 1Strehaia (21:20-21:20) 2Strehaia hc (21:24-21:25) 3Ciochiuta Hm (21:32-21:33) 4Timna (21:41-21:42) 5Igiroasa Hm (21:49-21:50) 6Prunisor (21:56-21:57) 7Girnita Hm (22:04-22:05) 8Balota (22:13-22:14) 9Valea Alba Hm (22:21-22:22) 10Erghevita hc (22:28-22:29) 11Drobeta T.Severin Mf. (22:36-22:37) 12Drobeta T.Severin Est Hm (22:43-22:44) 13Drobeta Turnu Severin (22:53-22:53)
Personal 18304 19:34 pm 1Drobeta Turnu Severin (19:34-19:34) 2Drobeta T.Severin Est Hm (19:38-19:39) 3Drobeta T.Severin Mf. (19:44-19:45) 4Erghevita hc (19:50-19:51) 5Valea Alba Hm (19:57-19:58) 6Balota (20:09-20:14) 7Girnita Hm (20:19-20:20) 8Prunisor (20:28-20:29) 9Igiroasa Hm (20:34-20:35) 10Timna (20:41-20:42) 11Ciochiuta Hm (20:49-20:50) 12Strehaia hc (20:56-20:57) 13Strehaia (21:03-21:03)
Personal 9193 01:15 am 1Drobeta Turnu Severin (01:15-01:15) 2Gura Vaii (01:22-01:23) 3Virciorova Hm (01:31-01:32) 4Orsova (01:44-01:45) 5Valea Cernei (01:52-01:56) 6Toplet (02:04-02:05) 7Baile Herculane (02:13-02:14) 8Mehadia Noua Hm (02:17-02:18) 9Mehadia (02:22-02:23) 10Iablanita (02:31-02:32) 11Crusovat (02:40-02:41) 12Cornea hc (02:47-02:48) 13Domasnea Cornea Hm (02:55-02:56) 14Luncavita h (03:01-03:02) 15Poarta (03:09-03:10) 16Teregova (03:17-03:18) 17Armenis (03:27-03:28) 18Slatina Timis (03:36-03:37) 19Valisoara Hm (03:45-03:57) 20Petrosnita hc (04:01-04:02) 21Valea Timisului (04:05-04:06) 22Balta Sarata (04:12-04:13) 23Caransebes hc (04:17-04:18) 24Caransebes (04:25-04:29) 25Tibiscu h (04:33-04:34) 26Zagujeni (04:38-04:39) 27Cavaran (04:46-04:47) 28Sacu hc (04:51-04:52) 29Jena Hm (04:58-04:59) 30Gavojdia (05:04-05:05) 31Tapia Hm (05:10-05:15) 32Lugoj (05:23-05:29) 33Jabar Hm (05:35-05:36) 34Belint (05:42-05:48) 35Chizatau (05:52-05:53) 36Topolovat (05:59-06:00) 37Sustra hc (06:04-06:05) 38Recas (06:12-06:21) 39Izvin hc (06:24-06:25) 40Remetea Mare (06:32-06:43) 41Timisoara Est (06:54-06:56) 42Timisoara Nord (07:02-07:02)
Personal 9195 18:35 pm 1Drobeta Turnu Severin (18:35-18:35) 2Gura Vaii (18:46-18:47) 3Virciorova Hm (18:59-19:06) 4Orsova (19:19-19:20) 5Valea Cernei (19:27-19:28) 6Toplet (19:36-19:37) 7Baile Herculane (19:45-19:47) 8Iablanita (20:00-20:01) 9Crusovat (20:09-20:10) 10Cornea hc (20:16-20:17) 11Poarta (20:34-20:35) 12Teregova (20:42-20:51) 13Armenis (21:00-21:01) 14Slatina Timis (21:09-21:10) 15Valisoara Hm (21:18-21:19) 16Valea Timisului (21:25-21:37) 17Caransebes (21:52-22:07) 18Cavaran (22:20-22:21) 19Gavojdia (22:33-22:34) 20Lugoj (22:45-22:46) 21Topolovat (23:04-23:08) 22Recas (23:17-23:18) 23Remetea Mare (23:27-23:28) 24Timisoara Est (23:39-23:40) 25Timisoara Nord (23:46-23:46)
Personal 9196 12:59 pm 1Timisoara Nord (12:59-12:59) 2Timisoara Est (13:05-13:06) 3Remetea Mare (13:15-13:16) 4Recas (13:25-13:26) 5Sustra hc (13:32-13:33) 6Topolovat (13:37-13:38) 7Chizatau (13:44-13:45) 8Belint (13:49-13:50) 9Jabar Hm (13:55-13:56) 10Lugoj (14:05-14:10) 11Cavaran (14:33-14:34) 12Caransebes (14:49-14:51) 13Valea Timisului (14:59-15:00) 14Valisoara Hm (15:07-15:08) 15Slatina Timis (15:15-15:16) 16Armenis (15:24-15:32) 17Teregova (15:43-15:44) 18Poarta (15:55-15:56) 19Domasnea Cornea Hm (16:06-16:07) 20Cornea hc (16:12-16:13) 21Crusovat (16:19-16:20) 22Iablanita (16:30-16:31) 23Mehadia (16:39-16:40) 24Mehadia Noua Hm (16:44-16:50) 25Baile Herculane (16:53-16:59) 26Toplet (17:08-17:09) 27Valea Cernei (17:15-17:16) 28Orsova (17:25-17:28) 29Virciorova Hm (17:37-17:38) 30Gura Vaii (17:47-17:52) 31Drobeta Turnu Severin (18:05-18:05)
Personal 9192 14:18 pm 1Timisoara Nord (14:18-14:18) 2Timisoara Est (14:24-14:25) 3Remetea Mare (14:34-14:38) 4Izvin hc (14:45-14:46) 5Recas (14:50-14:51) 6Sustra hc (14:57-14:58) 7Topolovat (15:02-15:03) 8Chizatau (15:09-15:10) 9Belint (15:14-15:15) 10Jabar Hm (15:20-15:21) 11Lugoj (15:30-15:35) 12Tapia Hm (15:41-15:42) 13Gavojdia (15:47-15:48) 14Jena Hm (15:54-15:55) 15Sacu hc (15:59-16:00) 16Cavaran (16:06-16:07) 17Zagujeni (16:16-16:17) 18Tibiscu h (16:21-16:22) 19Caransebes (16:28-16:35) 20Caransebes hc (16:37-16:38) 21Balta Sarata (16:42-16:43) 22Valea Timisului (16:47-16:48) 23Petrosnita hc (16:51-16:52) 24Valisoara Hm (16:55-16:56) 25Slatina Timis (17:03-17:04) 26Armenis (17:12-17:13) 27Teregova (17:24-17:28) 28Poarta (17:39-18:00) 29Luncavita h (18:06-18:07) 30Domasnea Cornea Hm (18:13-18:14) 31Cornea hc (18:19-18:20) 32Crusovat (18:26-18:27) 33Iablanita (18:37-18:50) 34Mehadia (18:58-18:59) 35Mehadia Noua Hm (19:03-19:04) 36Baile Herculane (19:07-19:08) 37Toplet (19:17-19:18) 38Valea Cernei (19:24-19:29) 39Orsova (19:38-19:39) 40Santier Naval h (19:42-19:43) 41Ilovita h (19:49-19:50) 42Virciorova Hm (19:55-19:56) 43Jidostita h (20:01-20:02) 44Gura Vaii (20:06-20:10) 45Dinamica h (20:18-20:19) 46Drobeta Turnu Severin (20:26-20:26)
Personal 9551 03:48 am 1Orsova (03:48-03:48) 2Valea Cernei (03:55-03:56) 3Toplet (04:04-04:05) 4Baile Herculane (04:13-04:14) 5Mehadia Noua Hm (04:17-04:18) 6Mehadia (04:22-04:23) 7Iablanita (04:31-04:32) 8Crusovat (04:40-04:41) 9Cornea hc (04:47-04:48) 10Domasnea Cornea Hm (04:55-05:07) 11Luncavita h (05:12-05:13) 12Poarta (05:20-05:21) 13Teregova (05:28-05:29) 14Armenis (05:38-05:39) 15Slatina Timis (05:47-05:48) 16Valisoara Hm (05:56-05:57) 17Petrosnita hc (06:01-06:02) 18Valea Timisului (06:05-06:06) 19Balta Sarata (06:12-06:13) 20Caransebes hc (06:17-06:18) 21Caransebes (06:25-06:25)
Personal 9553 13:02 pm 1Orsova (13:02-13:02) 2Valea Cernei (13:09-13:10) 3Toplet (13:18-13:19) 4Baile Herculane (13:27-13:28) 5Mehadia Noua Hm (13:31-13:32) 6Mehadia (13:36-13:37) 7Iablanita (13:45-13:46) 8Crusovat (13:54-13:55) 9Cornea hc (14:00-14:01) 10Domasnea Cornea Hm (14:08-14:09) 11Luncavita h (14:13-14:14) 12Poarta (14:21-14:26) 13Teregova (14:33-14:34) 14Armenis (14:43-14:44) 15Slatina Timis (14:52-14:53) 16Valisoara Hm (15:02-15:18) 17Petrosnita hc (15:21-15:22) 18Valea Timisului (15:25-15:26) 19Balta Sarata (15:32-15:33) 20Caransebes hc (15:36-15:37) 21Caransebes (15:45-15:55) 22Tibiscu h (16:00-16:01) 23Zagujeni (16:05-16:06) 24Cavaran (16:16-16:17) 25Sacu hc (16:21-16:22) 26Jena Hm (16:28-16:29) 27Gavojdia (16:34-16:35) 28Tapia Hm (16:40-16:50) 29Lugoj (16:58-17:06) 30Jabar Hm (17:13-17:14) 31Belint (17:19-17:20) 32Chizatau (17:24-17:29) 33Topolovat (17:35-17:36) 34Sustra hc (17:40-17:41) 35Recas (17:47-17:48) 36Izvin hc (17:51-17:52) 37Remetea Mare (17:59-18:00) 38Ghiroda (18:05-18:06) 39Timisoara Est (18:13-18:14) 40Timisoara Nord (18:20-18:20)
Personal 9555 16:28 pm 1Orsova (16:28-16:28) 2Valea Cernei (16:35-16:40) 3Toplet (16:48-16:49) 4Baile Herculane (16:57-16:58) 5Mehadia Noua Hm (17:01-17:02) 6Mehadia (17:06-17:07) 7Iablanita (17:15-17:16) 8Crusovat (17:24-17:25) 9Cornea hc (17:31-17:32) 10Domasnea Cornea Hm (17:39-17:40) 11Luncavita h (17:45-17:46) 12Poarta (17:54-17:58) 13Teregova (18:05-18:06) 14Armenis (18:15-18:16) 15Slatina Timis (18:24-18:25) 16Valisoara Hm (18:33-18:34) 17Petrosnita hc (18:38-18:39) 18Valea Timisului (18:42-18:43) 19Balta Sarata (18:49-18:50) 20Caransebes hc (18:54-18:55) 21Caransebes (19:02-19:02)
Personal 9552 08:00 am 1Caransebes (08:00-08:00) 2Caransebes hc (08:02-08:03) 3Balta Sarata (08:07-08:08) 4Valea Timisului (08:12-08:13) 5Petrosnita hc (08:16-08:17) 6Valisoara Hm (08:21-08:22) 7Slatina Timis (08:29-08:30) 8Armenis (08:38-08:39) 9Teregova (08:50-08:51) 10Poarta (09:02-09:03) 11Luncavita h (09:09-09:10) 12Domasnea Cornea Hm (09:15-09:16) 13Cornea hc (09:21-09:22) 14Crusovat (09:28-09:29) 15Iablanita (09:39-09:40) 16Mehadia (09:48-09:49) 17Mehadia Noua Hm (09:53-09:54) 18Baile Herculane (09:57-09:58) 19Toplet (10:06-10:07) 20Valea Cernei (10:13-10:14) 21Orsova (10:23-10:23)
Personal 9554 13:18 pm 1Caransebes (13:18-13:18) 2Caransebes hc (13:20-13:21) 3Balta Sarata (13:25-13:30) 4Valea Timisului (13:34-13:35) 5Petrosnita hc (13:38-13:39) 6Valisoara Hm (13:43-13:44) 7Slatina Timis (13:51-13:52) 8Armenis (14:00-14:01) 9Teregova (14:12-14:13) 10Poarta (14:24-14:25) 11Luncavita h (14:30-14:31) 12Domasnea Cornea Hm (14:36-14:37) 13Cornea hc (14:41-14:42) 14Crusovat (14:48-14:49) 15Iablanita (14:59-15:00) 16Mehadia (15:08-15:09) 17Mehadia Noua Hm (15:13-15:14) 18Baile Herculane (15:17-15:18) 19Toplet (15:26-15:27) 20Valea Cernei (15:32-15:33) 21Orsova (15:42-15:42)
Personal 9556 19:39 pm 1Caransebes (19:39-19:39) 2Caransebes hc (19:42-19:43) 3Balta Sarata (19:47-19:51) 4Valea Timisului (19:55-19:56) 5Petrosnita hc (19:59-20:00) 6Valisoara Hm (20:04-20:05) 7Slatina Timis (20:12-20:13) 8Armenis (20:21-20:22) 9Teregova (20:33-20:43) 10Poarta (20:54-21:04) 11Luncavita h (21:10-21:11) 12Domasnea Cornea Hm (21:16-21:29) 13Cornea hc (21:34-21:35) 14Crusovat (21:42-21:47) 15Iablanita (21:58-21:59) 16Mehadia (22:07-22:08) 17Mehadia Noua Hm (22:12-22:13) 18Baile Herculane (22:16-22:17) 19Toplet (22:25-22:26) 20Valea Cernei (22:32-22:33) 21Orsova (22:42-22:42)
Personal 9571 03:49 am 1Caransebes (03:49-03:49) 2Tibiscu h (03:53-03:54) 3Zagujeni (03:58-03:59) 4Cavaran (04:06-04:07) 5Sacu hc (04:11-04:12) 6Jena Hm (04:18-04:19) 7Gavojdia (04:24-04:25) 8Tapia Hm (04:30-04:38) 9Lugoj (04:46-04:47) 10Jabar Hm (04:53-04:58) 11Belint (05:03-05:04) 12Chizatau (05:08-05:09) 13Topolovat (05:15-05:16) 14Sustra hc (05:20-05:21) 15Recas (05:27-05:34) 16Izvin hc (05:37-05:38) 17Remetea Mare (05:45-05:46) 18Ghiroda (05:51-05:52) 19Timisoara Est (05:59-06:08) 20Timisoara Nord (06:14-06:14)
Personal 9159 04:33 am 1Caransebes (04:33-04:33) 2Valea Paltinisului hc (04:40-04:41) 3Cornutel Banat (04:49-04:50) 4Valeadeni hc (04:57-04:58) 5Brebu (05:04-05:05) 6Ezeris Hc (05:14-05:15) 7Banila Cilnic hc (05:22-05:23) 8Resita Nord (05:32-05:33) 9Resita Sud (05:43-05:43)
Rapid 699 06:15 am 1Caransebes (06:15-06:15) 2Resita Nord (07:18-07:20) 3Resita Sud (07:29-07:29)
Accelerat 1762 05:52 am 1Resita Sud (05:52-05:52) 2Resita Nord (05:59-06:00) 3Brebu (06:21-06:22) 4Caransebes (06:47-06:52) 5Lugoj (07:26-07:28) 6Recas (07:49-07:50) 7Timisoara Nord (08:10-08:10)
Personal 9573 07:44 am 1Caransebes (07:44-07:44) 2Tibiscu h (07:48-07:49) 3Zagujeni (07:53-07:54) 4Cavaran (08:01-08:02) 5Sacu hc (08:06-08:07) 6Jena Hm (08:13-08:14) 7Gavojdia (08:19-08:20) 8Tapia Hm (08:25-08:26) 9Lugoj (08:34-08:46) 10Jabar Hm (08:52-08:53) 11Belint (08:58-08:59) 12Chizatau (09:03-09:04) 13Topolovat (09:10-09:11) 14Sustra hc (09:15-09:16) 15Recas (09:22-09:23) 16Izvin hc (09:25-09:26) 17Remetea Mare (09:33-09:34) 18Ghiroda (09:38-09:39) 19Timisoara Est (09:46-09:47) 20Timisoara Nord (09:52-09:52)
Personal 9161 07:47 am 1Caransebes (07:47-07:47) 2Valea Paltinisului hc (07:54-07:55) 3Cornutel Banat (08:03-08:04) 4Valeadeni hc (08:11-08:12) 5Brebu (08:18-08:19) 6Ezeris Hc (08:28-08:29) 7Banila Cilnic hc (08:36-08:37) 8Resita Nord (08:46-08:47) 9Resita Noua h (08:51-08:52) 10Resita Sud (08:58-08:58)
Personal 9173 08:15 am 1Caransebes (08:15-08:15) 2Caransebes Cazarma hc (08:19-08:20) 3Caransebes Tiglarie (08:24-08:25) 4Iaz hc (08:33-08:34) 5Obreja H (08:38-08:39) 6Bucium hc (08:48-08:49) 7Otelu Rosu (08:52-08:53) 8Otelu Rosu hc (08:58-08:59) 9Zavoiu (09:07-09:08) 10Voislova (09:16-09:17) 11Marga H (09:24-09:25) 12Boutari Hm (09:32-09:32)
Personal 9575 13:21 pm 1Caransebes (13:21-13:21) 2Tibiscu h (13:25-13:26) 3Zagujeni (13:30-13:31) 4Cavaran (13:38-13:39) 5Sacu hc (13:43-13:44) 6Jena Hm (13:50-14:01) 7Gavojdia (14:06-14:07) 8Tapia Hm (14:12-14:22) 9Lugoj (14:30-14:35) 10Jabar Hm (14:41-14:42) 11Belint (14:47-14:48) 12Chizatau (14:52-14:53) 13Topolovat (14:59-15:04) 14Sustra hc (15:07-15:08) 15Recas (15:14-15:15) 16Izvin hc (15:18-15:19) 17Remetea Mare (15:26-15:27) 18Ghiroda (15:31-15:32) 19Timisoara Est (15:39-15:40) 20Timisoara Nord (15:46-15:46)
Personal 9163 13:45 pm 1Caransebes (13:45-13:45) 2Valea Paltinisului hc (13:52-13:53) 3Cornutel Banat (14:01-14:02) 4Valeadeni hc (14:09-14:10) 5Brebu (14:16-14:17) 6Ezeris Hc (14:26-14:27) 7Banila Cilnic hc (14:33-14:34) 8Resita Nord (14:42-14:43) 9Resita Sud (14:53-14:53)
Personal 9175 14:57 pm 1Caransebes (14:57-14:57) 2Caransebes Cazarma hc (15:01-15:02) 3Caransebes Tiglarie (15:06-15:07) 4Iaz hc (15:16-15:17) 5Obreja H (15:22-15:23) 6Bucium hc (15:32-15:33) 7Otelu Rosu (15:36-15:37) 8Otelu Rosu hc (15:42-15:43) 9Zavoiu (15:51-15:52) 10Voislova (16:00-16:01) 11Marga H (16:08-16:09) 12Boutari Hm (16:16-16:16)
Personal 9165 15:50 pm 1Caransebes (15:50-15:50) 2Valea Paltinisului hc (15:57-15:58) 3Cornutel Banat (16:06-16:18) 4Valeadeni hc (16:24-16:25) 5Brebu (16:31-16:32) 6Ezeris Hc (16:41-16:42) 7Banila Cilnic hc (16:49-16:50) 8Resita Nord (16:59-17:00) 9Resita Sud (17:10-17:10)
Personal 19303 16:20 pm 1Caransebes (16:20-16:20) 2Tibiscu h (16:25-16:26) 3Zagujeni (16:30-16:31) 4Cavaran (16:41-16:42) 5Sacu hc (16:46-16:47) 6Jena Hm (16:53-16:54) 7Gavojdia (16:59-17:00) 8Tapia Hm (17:05-17:06) 9Lugoj (17:14-17:15) 10Jabar Hm (17:21-17:22) 11Belint (17:27-17:31) 12Chizatau (17:35-17:36) 13Topolovat (17:42-17:43) 14Sustra hc (17:47-17:48) 15Recas (17:54-17:55) 16Izvin hc (17:57-17:58) 17Remetea Mare (18:05-18:06) 18Ghiroda (18:10-18:11) 19Timisoara Est (18:18-18:19) 20Timisoara Nord (18:25-18:25)
Personal 9177 16:38 pm 1Caransebes (16:38-16:38) 2Caransebes Cazarma hc (16:42-16:43) 3Caransebes Tiglarie (16:47-16:48) 4Iaz hc (16:57-16:58) 5Obreja H (17:03-17:04) 6Bucium hc (17:13-17:14) 7Otelu Rosu (17:17-17:29) 8Otelu Rosu hc (17:34-17:35) 9Zavoiu (17:43-17:44) 10Voislova (17:52-17:53) 11Marga H (18:00-18:01) 12Boutari Hm (18:08-18:08)
Accelerat 1761 16:56 pm 1Timisoara Nord (16:56-16:56) 2Recas (17:15-17:16) 3Lugoj (17:40-17:41) 4Caransebes (18:08-18:16) 5Brebu (18:38-18:39) 6Resita Nord (19:00-19:01) 7Resita Sud (19:10-19:10)
Personal 9167 19:12 pm 1Caransebes (19:12-19:12) 2Valea Paltinisului hc (19:19-19:20) 3Cornutel Banat (19:28-19:40) 4Valeadeni hc (19:47-19:48) 5Brebu (19:54-19:55) 6Ezeris Hc (20:04-20:05) 7Banila Cilnic hc (20:12-20:13) 8Resita Nord (20:22-20:23) 9Resita Sud (20:33-20:33)
Personal 9577 19:29 pm 1Caransebes (19:29-19:29) 2Tibiscu h (19:33-19:34) 3Zagujeni (19:38-19:39) 4Cavaran (19:46-19:47) 5Sacu hc (19:51-19:52) 6Jena Hm (19:58-19:59) 7Gavojdia (20:04-20:05) 8Tapia Hm (20:10-20:11) 9Lugoj (20:19-20:21) 10Jabar Hm (20:27-20:28) 11Belint (20:33-20:48) 12Chizatau (20:52-20:53) 13Topolovat (20:59-21:00) 14Sustra hc (21:03-21:04) 15Recas (21:10-21:11) 16Izvin hc (21:14-21:15) 17Remetea Mare (21:22-21:29) 18Ghiroda (21:33-21:34) 19Timisoara Est (21:41-21:42) 20Timisoara Nord (21:48-21:48)
Personal 9169 22:58 pm 1Caransebes (22:58-22:58) 2Valea Paltinisului hc (23:05-23:06) 3Cornutel Banat (23:14-23:26) 4Valeadeni hc (23:33-23:34) 5Brebu (23:40-23:41) 6Ezeris Hc (23:50-23:51) 7Banila Cilnic hc (23:58-23:59) 8Resita Nord (00:08-00:09) 9Resita Sud (00:19-00:19)
Personal 9179 23:00 pm 1Caransebes (23:00-23:00) 2Caransebes Cazarma hc (23:04-23:05) 3Caransebes Tiglarie (23:09-23:10) 4Iaz hc (23:19-23:20) 5Obreja H (23:25-23:26) 6Bucium hc (23:35-23:36) 7Otelu Rosu (23:39-23:40) 8Otelu Rosu hc (23:45-23:46) 9Zavoiu (23:54-23:55) 10Voislova (00:03-00:04) 11Marga H (00:11-00:12) 12Boutari Hm (00:19-00:19)
Personal 9578 22:45 pm 1Timisoara Nord (22:45-22:45) 2Timisoara Est (22:51-22:52) 3Ghiroda (22:57-22:58) 4Remetea Mare (23:03-23:04) 5Izvin hc (23:10-23:11) 6Recas (23:14-23:40) 7Sustra hc (23:45-23:46) 8Topolovat (23:50-23:51) 9Chizatau (23:57-23:58) 10Belint (00:02-00:03) 11Jabar Hm (00:08-00:09) 12Lugoj (00:18-00:19) 13Tapia Hm (00:25-00:26) 14Gavojdia (00:31-00:32) 15Jena Hm (00:38-00:39) 16Sacu hc (00:43-00:44) 17Cavaran (00:50-00:51) 18Zagujeni (00:58-00:59) 19Tibiscu h (01:03-01:04) 20Caransebes (01:10-01:10)
Personal 9158 04:21 am 1Resita Sud (04:21-04:21) 2Resita Noua h (04:25-04:26) 3Resita Nord (04:30-04:31) 4Banila Cilnic hc (04:39-04:40) 5Ezeris Hc (04:48-04:49) 6Brebu (04:58-05:13) 7Valeadeni hc (05:19-05:20) 8Cornutel Banat (05:27-05:28) 9Valea Paltinisului hc (05:36-05:37) 10Caransebes (05:46-05:46)
Personal 9570 03:47 am 1Timisoara Nord (03:47-03:47) 2Timisoara Est (03:53-03:54) 3Ghiroda (03:59-04:00) 4Remetea Mare (04:05-04:09) 5Izvin hc (04:16-04:17) 6Recas (04:20-04:21) 7Sustra hc (04:27-04:28) 8Topolovat (04:32-04:33) 9Chizatau (04:39-04:40) 10Belint (04:44-04:50) 11Jabar Hm (04:55-04:56) 12Lugoj (05:06-05:07) 13Tapia Hm (05:13-05:14) 14Gavojdia (05:19-05:20) 15Jena Hm (05:26-05:27) 16Sacu hc (05:31-05:32) 17Cavaran (05:38-05:39) 18Zagujeni (05:46-05:47) 19Tibiscu h (05:51-05:52) 20Caransebes (05:58-05:58)
Personal 9172 05:48 am 1Boutari Hm (05:48-05:48) 2Marga H (05:54-05:55) 3Voislova (06:03-06:10) 4Zavoiu (06:18-06:19) 5Otelu Rosu hc (06:27-06:28) 6Otelu Rosu (06:33-06:34) 7Bucium hc (06:37-06:38) 8Obreja H (06:47-06:48) 9Iaz hc (06:53-06:54) 10Caransebes Tiglarie (07:03-07:04) 11Caransebes Cazarma hc (07:07-07:08) 12Caransebes (07:12-07:12)
Personal 9160 06:13 am 1Resita Sud (06:13-06:13) 2Resita Noua h (06:17-06:18) 3Resita Nord (06:22-06:23) 4Banila Cilnic hc (06:31-06:32) 5Ezeris Hc (06:39-06:40) 6Brebu (06:49-07:04) 7Valeadeni hc (07:10-07:11) 8Cornutel Banat (07:18-07:19) 9Valea Paltinisului hc (07:26-07:27) 10Caransebes (07:36-07:36)
Personal 9572 07:36 am 1Timisoara Nord (07:36-07:36) 2Timisoara Est (07:42-07:43) 3Ghiroda (07:48-07:49) 4Remetea Mare (07:54-07:59) 5Izvin hc (08:06-08:07) 6Recas (08:10-08:11) 7Sustra hc (08:17-08:18) 8Topolovat (08:22-08:23) 9Chizatau (08:29-08:30) 10Belint (08:34-08:35) 11Jabar Hm (08:40-08:54) 12Lugoj (09:03-09:04) 13Tapia Hm (09:10-09:11) 14Gavojdia (09:16-09:17) 15Jena Hm (09:23-09:24) 16Sacu hc (09:28-09:29) 17Cavaran (09:35-09:36) 18Zagujeni (09:43-09:44) 19Tibiscu h (09:48-09:49) 20Caransebes (09:55-09:55)
Personal 9162 13:02 pm 1Resita Sud (13:02-13:02) 2Resita Noua h (13:06-13:07) 3Resita Nord (13:11-13:12) 4Banila Cilnic hc (13:20-13:21) 5Ezeris Hc (13:29-13:30) 6Brebu (13:39-13:40) 7Valeadeni hc (13:46-13:47) 8Cornutel Banat (13:54-14:06) 9Valea Paltinisului hc (14:14-14:15) 10Caransebes (14:24-14:24)
Personal 9174 13:22 pm 1Boutari Hm (13:22-13:22) 2Marga H (13:28-13:29) 3Voislova (13:37-13:44) 4Zavoiu (13:52-13:53) 5Otelu Rosu hc (14:01-14:02) 6Otelu Rosu (14:07-14:08) 7Bucium hc (14:11-14:12) 8